FORBOT - niezbędnik warsztatowy - konfigurator

Indeks: FOR-10849 EAN: 5903351240383

Sygnowany logiem serwisu Forbot zestaw narzędzi warsztatowych dla każdego robotyka i elektronika. W komplecie znajdują się m.in:  uchwyt trzecia ręką z lupą, cyna, topnik, szczypce i odsysacz i plecionka. Do zestawu można również wybrać stację lutowniczą korzystając z menu pod ceną.

FORBOT - niezbędnik warsztatowy - konfigurator
129,00 zł
104,88 zł netto
Zapłać później
Producent: Forbot

Opis produktu: FORBOT - niezbędnik warsztatowy - konfigurator

Sygnowany logiem serwisu Forbot zestaw narzędzi warsztatowych dla każdego robotyka i elektronika. W komplecie znajdują się: uchwyt typu trzecia ręką z lupą, cyna, topnik, szczypce, odsysacz i plecionka. Do zestawu można również wybrać stację lutowniczą korzystając z menu pod ceną.

W zestawie znajduje się również unikalny kod, dzięki któremu m.in.:

 • potwierdzisz oryginalność produktu,
 • otrzymasz informacje o nowościach i aktualizacjach kursu,
 • w przyszłości otrzymasz dostęp do nowych materiałów oraz szybszą pomoc na forum.

W serwisie Forbot.pl prowadzony jest kurs lutowania, w którym wykorzystane zostały elementy tego zestawu. W naszej ofercie znajdziesz również inne zestawy, do których lekcje prowadzone są na tym portalu.

Przejdź do serwisu >>

Stacja lutownicza Zhaoxin 936DH taniej w zestawie ForbotStacja lutownicza Zhaoxin 936DH taniej w zestawie Forbot.

Stacja lutownicza

W związku z licznymi zapytaniami przygotowaliśmy możliwość wyboru stacji lutowniczej do zestawu warsztatowego Forbot. W celu zakupu zestawu ze stacją lutowniczą należy wybrać odpowiedni model korzystając z menu pod ceną produktu. W przypadku braku zaznaczenia jakiejkolwiek opcji zestaw zostanie wysłany bez stacji lutowniczej.

Rekomendujemy stację Zhaoxin 936DH, ze względu na wysoką moc grzałki oraz zaawansowany sterownik temperatury grota z wyświetlaniem realnej jego temperatury. Oprócz tego proponujemy jeszcze stację Zhaoxin 936AH analogowy odpowiednik z pokrętłem bez wyświetlacza oraz swojego rodzaju kombajn Zhaoxin 898DH wyposażony również w nadmuch gorącego powietrza.

W przypadku wyboru lutownicy kolbowej przydatna będzie również podstawka. Odkładanie lutownicy bezpośrednio na blat może być niebezpieczne.

Domyślnie stacja nie znajduje się w zestawie, aby wybrać urządzenie należy skorzystać z menu nad opisem produktu. 

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera elementy niezbędne w każdym warsztacie elektronika. W komplecie nie ma lutownicy, można ją wybrać korzystając z opcji Proponowane akcesoria, nad opisem produktu.

Nr Zdjęcie Opis
1 Spoiwo lutownicze w postaci cyny LC60 o średnicy 0,70 mm lub 0,56 mm w szpuli o masie 100 g. (Średnica szpuli wysyłana losowe).
2 Odsysacz do odprowadzania nadmiaru cyny.
3 Plecionka do usuwania nadmiaru cyny.
4 Topnik w płynie typu "no clean". Opakowanie o pojemności 15 ml.
5 Obcinaczki boczne o długości 110 mm typu 21X, uchwyt w kolorze czerwonym.
6 Uchwyt montażowy z lupą powiększającą oraz dwoma chwytakami ułatwiający lutowanie.
7 Okulary ochronne, przeznaczone do zastosowań w warsztacie elektronika. Służą do osłony oczu podczas wszelkich prac związanych z obróbką materiałów.
8 Komplet 6 wkrętaków precyzyjnych. Całość zapakowana w kasetkę.
9 Kuferek do przenoszenia elementów zestawu.

FORBOT - niezbędnik warsztatowy - konfigurator

Lutowanie to najważniejsza umiejętność każdego elektronika. W prezentowanym zestawie znajdują się starannie wyselekcjonowane i przede wszystkim sprawdzone akcesoria niezbędne w trakcie lutowania.

Wybierając ten niezbędnik, otrzymujesz także dostęp do kursu, w którym krok po kroku nauczysz się, w jakiś sposób prawidłowo lutować wybrane podzespoły elektroniczne.

FORBOT - niezbędnik warsztatowy - konfigurator.FORBOT - niezbędnik warsztatowy - konfigurator.

Stacja lutownicza 2w1 hotair i grotowa Zhaoxin 898DH.

Stacja lutownicza 2w1 hotair i grotowa Zhaoxin 898DH.

Lutowanie dla początkujących i nie tylko

Opisywany zestaw można wzbogacić o stację lutowniczą. Wówczas otrzymujemy kompletne wyposażenie, dzięki któremu możemy natychmiast rozpocząć naukę lutowania. Prezentowany niezbędnik jest przeznaczony przede wszystkim dla początkujących elektroników i domowych majsterkowiczów.

Wszystkie elementy zestawu są zapakowane w kuferek ułatwiający organizację i przechowywanie akcesoriów, a także ich przenoszenie. Kuferek jest wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego.

Zestaw z modułem nie wymaga
Zestaw temat kursu Warsztat
Laboratorium przyszłości Zgodny
Szerokość opakowania 21 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 35 cm
Masa opakowania 0.4 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

FORBOT - niezbędnik warsztatowy - konfigurator

4.9/5

Średnia Ocena

11

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Marek 08.11.2022 Potwierdzony zakup
Jakość I klasa
Maciej 13.10.2022 Potwierdzony zakup
Porządny zestaw
Barbara J. 22.04.2022 Potwierdzony zakup
Trafiony zakup w 10!!!
Jakub W. 09.03.2022 Potwierdzony zakup
Git
Wojciech B. 09.03.2022 Potwierdzony zakup
fajny
Małgorzata K. 24.02.2022 Potwierdzony zakup
W porządku, mam nadzieję, że się przyda.
Rafał R. 11.01.2022 Potwierdzony zakup
Zestaw super, tylko pudełko mogłoby być lepszej jakości
Piotr D. 20.12.2021 Potwierdzony zakup
Jest wszystko co potrzeba na początek, trzeba sobie tylko dokupić matę do lutowania i taką metalową gąbkę do czyszczenia lutownicy.
Daniel O. 02.12.2021 Potwierdzony zakup
Wszystko jest w najlepszym porzadku ***
Maciej 06.06.2023 Potwierdzony zakup
Grzegorz 01.03.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: