Podstawka pod lutownicę ZD-10T

Indeks: LUT-04160 EAN: 5904422356736

Uniwersalna podstawka pod lutownicę pasuje do większości lutownic oporowych. Posiada miejsce na gąbkę (w zestawie).

Podstawka pod lutownicę ZD-10T
16,90 zł
13,74 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Podstawka pod lutownicę ZD-10T

Podstawka pod lutownicę ZD-10T to niezbędny element wyposażenia każdego elektronika, majsterkowicza, czy hobbysty zajmującego się lutowaniem. Jest to nie tylko praktyczne, ale i bezpieczne rozwiązanie, które zapewnia stabilne i bezpieczne miejsce dla gorącej lutownicy podczas pracy. Dzięki swojej konstrukcji, podstawka minimalizuje ryzyko przypadkowego oparzenia lub uszkodzenia powierzchni roboczej.

Podstawka pod lutownicę ZD-10T – bezpieczna i komfortowa praca

Podstawka ZD-10T została zaprojektowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkownika. Stabilna konstrukcja i materiały odpornie na wysoką temperaturę zapewniają, że gorąca lutownica będzie bezpiecznie umieszczona, minimalizując ryzyko oparzeń czy pożaru. Dzięki tej podstawce, stanowisko pracy staje się bardziej zorganizowane i efektywne. Użytkownik ma łatwy dostęp do lutownicy w każdym momencie pracy, co znacznie przyspiesza proces lutowania i poprawia komfort pracy. Podstawka ZD-10T często wyposażona jest w dodatkowe udogodnienia, takie jak gąbka do czyszczenia końcówki lutowniczej czy miejsce na rolkę cyny.

Podstawka jest kompatybilna z większością standardowych lutownic, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. Bez względu na typ czy model lutownicy, podstawka ZD-10T spełni swoją funkcję. Podstawka pod lutownicę ZD-10T to kluczowy element wyposażenia, który wpływa na bezpieczeństwo, efektywność i komfort pracy przy lutowaniu.

Podstawka pod lutownicę ZD-10TPrzedmiotem sprzedaży jest podstawka pod lutownicę wraz z gąbką, lutownicę można nabyć osobno.

Główne cechy podstawki

  • Uniwersalna i stabilna, pasuje do większości lutownic.
  • Wspomaga utrzymanie temperatury grota oraz odprowadzanie ciepła.
  • W zestawie gąbka do czyszczenia grota.

Podstawka pod lutownicę ZD-10T

Prezentowana podstawka pod lutownicę model ZD-10T zapewnia stabilną, a co za tym idzie bezpieczną pozycję praktycznie każdej lutownicy oporowej. Spiralna konstrukcja nie tylko ułatwia odkładanie lutownicy, ale przede wszystkim ogranicza do minimum ryzyko poparzenia.

Ponadto podstawka pod lutownicę ZD-10T wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, dzięki którym doskonale sprawdza się nawet na niewielkich stanowiskach roboczych. Uniwersalne wykorzystanie podstawki sprawia, że jest świetnym wyborem zarówno dla elektroników, jak i domowych majsterkowiczów.

Co jeszcze warto wiedzieć o podstawce pod lutownicę model ZD-10T?

Opisywana podstawka jest wyposażona w nóżki, które zapewniają nie tylko stabilną pozycję, ale również eliminują ryzyko związane z przypadkowym ześlizgnięciem się. Jest to szczególnie istotne w przypadku lakierowanych biurek i stołów.

W kategorii uchwyty i lupy można znaleźć szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do lutowania. Dostępne są m.in. różne warianty popularnego uchwytu typu „trzecia ręka” oraz lupy charakteryzujące się zróżnicowaną siłą powiększenia i średnicy szkła.

Szerokość opakowania 8.3 cm
Wysokość opakowania 14 cm
Głębokość opakowania 5.7 cm
Masa opakowania 0.191 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: