Filtruj według
Cena
2 408
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (529) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Akcesoria do modułów WiFi

Ilość produktów: 5
Loading...

Adapter dla modułu WiFi ESP-32S

Adapter ułatwiający montaż modułu ESP-32S na płytce stykowej. W zestawie znajdują się złącza goldpin raster 2,54 mm do samodzielnego lutowania oraz dwa przyciski.
Indeks: MOD-08894
Indeks: MOD-08894
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,70 zł Cena 4,70 zł
  • Darmowa dostawa

Adapter dla modułu WiFi ESP-12E ESP8266

Adapter ułatwiający montaż modułu ESP-12 na płytce stykowej. W zestawie znajdują się złącza goldpin raster 2,54 mm do samodzielnego lutowania.
5.0 (3)
Indeks: MOD-04351
Indeks: MOD-04351
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 2,90 zł Cena 2,90 zł
  • Darmowa dostawa

Adapter dla modułu WiFi ESP8266 NodeMCU Lua WiFi

Adapter ułatwiający podłączenie modułu WiFi NodeMcu Lua WiFi. Posiada piny goldpin rozszerzające możliwości podstawowego modułu. Posiada złącze DC 5,5/2,1 mm potrafi...
5.0 (6)
Indeks: MOD-07549
Indeks: MOD-07549
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 12,00 zł Cena 12,00 zł
  • Darmowa dostawa

Hackster & DFRobot EEDU Enviromental Sensor Kit - zestaw czujników środowiskowych - ESP32 - DFRobot TEM2022C-EN-1

Hackster & DFRobot EEDU Enviromental Sensor Kit to zestaw płytek i urządzeń peryferyjnych, który pozwala na zrealizowanie projektów Smart Home, Smart Campus oraz szeroko...
Indeks: DFR-22931
Indeks: DFR-22931
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 479,00 zł Cena 407,15 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Hackster & DFRobot IoT Starter EEDU Kit - zestaw czujników IoT - ESP32 - DFRobot TEM2022B-EN-1

Hackster & DFRobot IoT Starter EEDU Kit  to zestaw płytek i urządzeń peryferyjnych, który pozwala na zrealizowanie projektów Smart Home, Smart Campus oraz szeroko pojętej...
Indeks: DFR-22932
Indeks: DFR-22932
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 345,00 zł Cena 310,50 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Akcesoria do modułów WiFi i ich zastosowanie

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór podstawek i adapterów kompatybilnych z modułami WiFi, np. ESP8226. Wybrane akcesoria współpracują z kilkoma, natomiast inne wyłącznie z wybranymi modułami WiFi. W tej kategorii dostępne są akcesoria takich producentów jak SparkFun, PyCom, Seeedstudio i innych. Wielu z nich przygotowało przewodniki przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników modułów. Dobrym przykładem jest firma SparkFun, która opublikowała praktyczny przewodnik użytkowania zawierający przykłady wykorzystania modułu z mikrokontrolerem Arduino. Proponujemy dodatkowe peryferia umożliwiające podłączenie modułu WiFi ESP-32s. Adaptery tego typu pozwalają na zmianę fizycznego rozkładu rozprowadzeń. Takie rozwiązanie sprawia, że układ można swobodnie wpiąć m.in. w płytkę stykową. Peryferia są wyposażone w wejścia i wyjścia ogólnego zastosowania typu GPIO, przeznaczone do samodzielnego lutowania.

W naszej ofercie można także znaleźć peryferia do takich modułów jak LoPy oraz WiPy, GPy, SiPy i FiPy. Dzięki wyprowadzonym złączom LiPol oraz USB, można je zasilać dzięki baterii lub przewodowo. Rozszerzenia tego typu są wyposażone także w slot na kartę pamięci w formacie microSD, ładowarkę LiPol oraz konwerter z USB na UART. Ogniwa litowo-polimerowe, w zależności od potrzeb, można ładować prądem wyjściowym o natężeniu 100 mA lub 450 mA. Dzięki zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją typu TPS2115A, urządzenie jest chronione przed uszkodzeniem w przypadku nieprawidłowego podłączenia biegunów.

Co jeszcze znajduje się w ofercie?

Proponujemy także akcesoria do modułów charakteryzujące się dodatkową funkcjonalnością. Dzięki wbudowanym czujnikom, mogą precyzyjnie mierzyć m.in. natężenie światła, ciśnienie atmosferyczne, temperaturę, wilgotność, a nawet przyspieszenie. W asortymencie naszego sklepu dostępne są również płytki, dzięki którym jest możliwe sterowanie innymi urządzeniami. W przypadku wybranych modeli, dopuszczalne natężenie prądu wynosi 5A, natomiast bezpieczne napięcie może zawierać się w przedziale od 5 V do 28 V.

Gdzie znajdują zastosowanie płytki tego typu? Można je z powodzeniem wykorzystywać do sterowania stosunkowo długimi paskami LED. Dodatkowo, w tej kategorii znajdują się także płytki pozwalające na podłączenie modułu LinkIt Smart 7688 Duo. Ponadto opisywane rozszerzenie umożliwia wyprowadzenie popularnego złącza Ethernet oraz podłączenie dodatkowych Shieldów Arduino. Dzięki akcesoriom, moduł zyskuje wsparcie zarówno dla UART, jak i magistrali.

Dodatkowe informacje

Wszystkie akcesoria do modułów pochodzą ze sprawdzonego źródła i przed wejściem do szerokiej sprzedaży zostały poddane skrupulatnym testom. Takie podejście sprawia, że użytkownicy mają pewność, iż otrzymają urządzenie w 100% zgodne z opisem. Wszystkie moduły, akcesoria i rozszerzenia są dokładnie zabezpieczone przed wysyłką, dlatego docierają w miejsce dostawy w perfekcyjnym stanie. Oczywiście oprócz rozszerzeń proponujemy także szeroki wybór modułów spełniających standardy IEEE 802.11. W zależności od konkretnego sprzętu, pozwalają na łączność za pośrednictwem WiFi lub Bluetooth. Dostępne są zarówno uniwersalne urządzenia, jak i dedykowane moduły. W razie jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem tej kategorii lub innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze dodatkowych akcesoriów lub całych modułów.