Dysk do enkoderów optycznych - 25mm

Indeks: DNG-12457 EAN: 5904422341046

Dysk enkodera optycznego przeznaczona do montażu w silnikach z wałem o wymiarach 5 x 4 mm. Średnica zewnętrzna jest równa 25 mm.

Dysk do enkoderów optycznych - 25mm
0,90 zł
0,73 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Dysk do enkoderów optycznych - 25 mm

Dysk enkodera optycznego przeznaczona do montażu w silnikach z wałem o wymiarach 5 x 4 mm. Średnica zewnętrzna jest równa 25 mm a grubość 3 mm. W naszej ofercie znajdziesz także kompatybilny silnik DC Dagu.

Specyfikacja techniczna dysków 

  • Przeznaczenie: do silników z wałem 
  • Wymiary kompatybilnego wału: 5 x 4 mm
  • Średnica zewnętrzna dysku: 25 mm
  • Grubość dysku: 3 mm

Przedmiotem sprzedaży jest dysk enkodera, silnik DC Dagu można nabyć osobno.

Dysk do enkoderów optycznych - 25 mm

Dysk do enkoderów optycznych to przydatne akcesoriów, dzięki któremu możliwe jest zliczanie i kontrolowanie (za pośrednictwem odpowiedniego enkodera) ilości obrotów silnika. Jest to niezbędny element projektów, w których silnik ma pracować w ściśle określony sposób - na przykład robotów, zdalnie sterowanych pojazdów czy wielu rodzajów urządzeń elektronicznych.

Oferowany dysk został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Element posiada dwadzieścia precyzyjnie umiejscowionych otworów, które umożliwiają optyczny pomiar ruchu obrotowego wału silnika.

Uniwersalny dysk do enkoderów optycznych o średnicy 25 mm

Dysk do enkoderów optycznych o średnicy 25 mm jest kompatybilny z większością silników wałowych wyposażonych w wał o wymiarach 5 x 4 mm, na przykład dostępnym w naszym asortymencie silnikiem DC Dagu marki Pololu. Grubość dysku wynosi zaledwie 3 mm, ale dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów cechuje się on dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz doskonałą trwałością.

W naszej ofercie znajdziesz również inne dyski do enkoderów optycznych, enkodery oraz pozostałe akcesoria do silników i serwomechanizmów. Ponadto oferujemy szeroki wybór innych części konstrukcyjnych do robotów i urządzeń elektronicznych, między innymi koła, platformy, przewody, moduły komunikacyjne, czujniki, układy logiczne i wiele innych.

Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 0.4 cm
Głębokość opakowania 4 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: