Koło z oponą 65x26mm - niebieskie

Indeks: DNG-14244 EAN: 5904422377595

Koło z oponą, której średnica wynosi 65 mm, a szerokość jest równa 26 mm. Kompatybilne z silnikami o wale ściętym z dwóch stron.

Koło z oponą 65x26mm - niebieskie
4,40 zł
3,58 zł netto
Koło z oponą 65x26mm - kolory:
Producent: OEM

Opis produktu: Koło z oponą 65x26mm - niebieskie

Koło z oponą, której średnica wynosi 65 mm, a szerokość jest równa 26 mm. Kompatybilne z silnikami o wale ściętym z dwóch stron, m.in. z silnikami DC Dagu.

Koło z oponą - niebieskie

Niebieskie koło z otworem na wał ścięty po obu stronach.

Specyfikacja koła

  • Średnica opony: 65 mm
  • Szerokość opony: 26 mm
  • Otwór do montażu na wał ścięty z dwóch stron
  • Średnica otworu: 5 mm
  • Kolor: niebieskie

Koło z oponą o średnicy 65 mm to uniwersalny produkt, który można stosować do własnych projektów. Koło jest w pełni kompatybilne z silnikami ze ściętym wałem z obydwu stron, np. silnikami DC Dagu. Pasuje również do wielu konstrukcji takich producentów, jak MakeBlock.

Koło wykonane jest tworzywa sztucznego w kolorze niebieskim. Opona wykonana jest w wysokiej jakości gumy, dzięki czemu zachowuje dobre właściwości jezdne zwłaszcza na betonie i płytach chodnikowych. Koło z oponą o średnicy 65 mm i szerokości 26 mm będzie idealne do tworzenia własnych, elektronicznych pojazdów zabawkowych, zdalnie sterowanych robotów i nie tylko.

Niebieskie koło z oponą 65x26mm do samochodów zdalnie sterowanych

Koło z oponą 65x26mm, niebieskie, jest niezwykle łatwe do montażu. Kompatybilny z kołem wał ścięty adekwatny do otworu 5 mm, a także wszystkie inne niezbędne komponenty do budowy, znajdziesz w naszym sklepie. Montaż nie wymaga stosowania klejów, ani żadnych innych spoiw.

Koło może być świetnym uzupełnieniem zestawu posiadanych części elektronicznych. Będzie niezbędne przy modyfikacji istniejących produktów, naprawie samochodów zdalnie sterowanych, jak i budowie nowych maszyn. Cena dotyczy jednej sztuki produktu. Dostępne jest również identyczne koło z oponą w kolorze żółtym. Oprócz tego zachęcamy do sprawdzenia takich elementów przeznaczonych do montażu z innymi rodzajami wałów.

Średnica 65.0 mm
Szerokość 26.0 mm
Szerokość opakowania 6.5 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 6.5 cm
Masa opakowania 0.033 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: