Koła 40x7 mm - czarne - Pololu 1452

Indeks: PLL-03747 EAN: 5904422373771

Komplet plastikowych kół (2 szt.) z gumowymi oponami zapewniającymi wysoką przyczepność. Dopasowane do silników z przekładniami Pololu.

Koła 40x7 mm - czarne - Pololu 1452
24,90 zł
20,24 zł netto
Zapłać później
Koła 40x7 mm - kolor:
Producent: Pololu

Specyfikacja kół 40 x 7 mm - Pololu 1452

  • Średnica koła: 40 mm
  • Szerokość opony: 6,5 mm
  • Średnica otworu : 3 mm (w kształcie litery D)
  • Masa: 4,3 g
  • Liczba kół w zestawie: 2

Opis produktu: Koła 40x7 mm - czarne - Pololu 1452

Koła zostały zaprojektowane, aby pasowały na wcisk do wałów micro silników Pololu. Współpracują także z plastikowymi silnikami kątowymi.

 

Szeroki wybór felg z przyczepnymi oponami firmy Pololu

W ofercie sklepu również felgi i opony Pololu w innych rozmiarach.

Wymiary

Średnica z oponą wynosi 40 mm. Szerokość całości to 7 mm. Otwór montażowy ma kształt litery „D” o średnicy 3 mm.

Efektowne koła z oponami do własnych konstrukcji

Osobami, które decydują się na budowę własnych robotów lub modeli, kieruje pasja - sportowa (jeśli pojazd ma brać udział w zawodach) lub edukacyjna (jeśli tworzenie konstrukcji okazuje się sposobem na naukę praktycznych umiejętności z zakresu mechaniki, elektroniki, a zwykle również programowania). W pieczołowicie konstruowanych modelach liczą się detale. Wie o tym doskonale marka Pololu, która zaopatruje modelarzy i robotyków na całym świecie w komponenty wyróżniające się nie tylko wysoką jakością, ale także estetyką.

Koła Pololu 40x7 mm - czarne swoim wyglądem nawiązują do dobrych tradycji motoryzacji. Starannie wyprofilowane szprychy felg nadadzą konstrukcjom zdalnie sterowanych pojazdów bądź robotów mobilnych nowoczesny sznyt. W parze z efektownym designem idzie praktyczny walor tych elementów - opony o szerokości 7 mm zapewnią dobrą przyczepność na różnego rodzaju podłożach i zwiększą szanse w zawodach.

Akcesoria Pololu dostępne w sklepie Botland

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli kół, różniących się wymiarami, mocowaniem oraz obecnością lub brakiem opon, a nawet kolorystyką, którą można dopasować do stylistyki danej konstrukcji. Zaopatrujemy robotyków i modelarzy również w inne potrzebne elementy, w tym silniki z mocowaniami, przekładnie, serwa, ale także gotowe moduły podwozi. Drugą główną kategorię produktów Pololu stanowią gotowe moduły fabrycznie zmontowane na płytkach drukowanych, w tym przetwornice DC/DC czy też sterowniki silników.

Średnica 40.0 mm
Szerokość 6.5 mm
Masa 4.3 g
Silnik - śr. wał 3.0 mm
Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.009 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: