Koło do serwa Feetech - czarne

Indeks: FTC-09170 EAN: 5904422337650

Koło o średnicy 60 mm i szerokości 7 mm. Przeznaczone do serw typu micro.

Koło do serwa Feetech - czarne
7,90 zł
6,42 zł netto
Producent: Feetech

Opis produktu: Koło do serwa Feetech - czarne

Koło o średnicy 60 mm i szerokości 7 mm. Pasuje do serwa Feetech FS90.

Specyfikacja koła

 • Średnica: 60 mm
 • Szerokość: 7 mm
 • Kolor: czarny

Zestaw zawiera:

 • jedno koło
 • jedną gumową oponę
 • śrubkę montażową

Koło do serwa

Koło do serwa Feetech.

Koło do serwa Feetech – postaw na jakość

Wykorzystanie profesjonalnie wykonanych komponentów, takich jak akcesoria do serw, to podstawa przy rozwijaniu własnych projektów elektronicznych. Nieodpowiednie produkty mogą znacznie zmniejszyć sprawność urządzenia – warto stawiać na sprawdzone rozwiązania.

Z kołem do serwa Feetech stworzenie idealnej konstrukcji będzie o wiele prostszym zadaniem. Produkt jest przystosowany do serw typu micro, które są używane na przykład w zdalnie sterowanych pojazdach.

Propozycja dla wymagających

Koło do serwa Feetech w kolorze czarnym spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Producent ma spore doświadczenie w tworzeniu tego typu komponentów, czego efektem jest spore grono zadowolonych klientów.

Feetech to pewna gwarancja wysokiej jakości, która będzie wręcz kluczowa w różnych konstrukcjach elektronicznych. Atrakcyjna cena, a także wysoka trwałość to zaledwie kilka z wielu zalet kół do serwa Feetech. W zestawie znajdziesz również oponę i śrubkę montażową, dzięki czemu możesz od razu wykorzystać ten produkt w swoim projekcie.

Koło do serwa Feetech czarne – Sklep Botland

Koło do serwa marki Feetech w kolorze czarnym jest wykonane z lekkich i jednocześnie wytrzymałych tworzyw sztucznych, zapewniających ponadprzeciętną odpornością na czynniki mechaniczne, w tym naprężenia.

Konstrukcja koła do serwa o średnicy 60 mm i szerokości 7 mm została zaprojektowana w taki sposób,aby zapewnić łatwy demontaż i montaż do serwa.

Koło do serwa marki Feetech w kolorze czarnym – średnica 60 mm i szerokości 7 mm

Koła przeznaczone do mikroserw doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju projektach DIY, np. przy robotach mobilnych. Koła do serw typu micro mogą być wykorzystywane m.in. do precyzyjnego pozycjonowania. Umożliwiają dokładne kontrolowanie przemieszczających się elementów.

W asortymencie sklepu Botland można znaleźć szeroki wybór akcesoriów do serw, w tym solidne orczyki wykonane m.in. z aluminium oraz specjalne uchwyty i mocowania wyposażone w liczne otwory montażowe. Dodatkowo oferujemy przewody wykorzystywane do podłączenia serw. Dostępne są m.in. rozgałęziacze do serw Y o długości 15 cm, 20 cm, 30 cm, 60 cm i rozgałęziacze skręcane do serw. Kolejnymi propozycjami są specjalne adaptery z wtykiem 3-pinowym i JST umożliwiające zasilanie serwomechanizmu bezpośrednio z odpowiedniego dobranej baterii lub akumulatora. W ofercie można także znaleźć kondensator elektrolityczny z 3-pinową wtyczką, wykorzystywany do filtrowania sygnału odpowiadającego za sterowanie serwomechanizmem.Średnica 60.0 mm
Szerokość 7.0 mm
Szerokość opakowania 5.5 cm
Wysokość opakowania 5.5 cm
Głębokość opakowania 1.6 cm
Masa opakowania 0.013 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: