Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro

Indeks: VIA-16620 EAN: 5903111328030

Oferujemy znakomite rozwiązanie – jedno z najlepszych na rynku. Prezentujemy znakomity odstraszacz gryzoni. To urządzenie, które emituje wokół siebie ultradźwięki nieprzyjemne dla myszy, kun, łasic i szczurów. Straszak jest skonstruowany tak, aby fale dźwiękowe rozchodziły się w każdym kierunku równomiernie i docierały jak najdalej, odstraszając szkodniki na dużym obszarze.

Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro
121,50 zł
98,78 zł netto
Zapłać później
Producent: Viano

Opis produktu: Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro

Oferujemy znakomite rozwiązanie – jedno z najlepszych na rynku. Prezentujemy znakomity odstraszacz gryzoni. To urządzenie, które emituje wokół siebie ultradźwięki nieprzyjemne dla myszy, kun, łasic i szczurów. Straszak jest skonstruowany tak, aby fale dźwiękowe rozchodziły się w każdym kierunku równomiernie i docierały jak najdalej, odstraszając szkodniki na dużym obszarze.

Odstraszacz wyposażono w cztery buzzery, co pozwala równomiernie rozprowadzić ultradźwięki.

Odstraszacz wyposażono w cztery buzzery, co pozwala równomiernie rozprowadzić ultradźwięki.

Gryzonie stwarzają problemy i zagrożenia

Szczury, kuny, myszy i łasice to gatunki gryzoni, które występują w Polsce. Wiele z nich, poszukując pożywienia lub schronienia, zadomawia się w piwnicach, na strychach lub nawet bezpośrednio w mieszkaniach. Takie sytuacje zdarzają się zarówno na wsiach, jak i w centrach miast. Zwierzęta często przegryzają przewody lub niszczą wyposażenie, najczęściej znajdują również drogę do zapasów jedzenia. W budynku może zacząć unosić się woń odchodów myszy, ze strychu można usłyszeć hałasujące kuny, a w piwnicy znaleźć źródło braku prądu w postaci przegryzionych przez szczury przewodów. Oprócz dyskomfortu i poważnych strat finansowych gryzonie noszą przede wszystkim zagrożenie zarażenia schorzeniami szkodliwymi dla ludzi. Dlatego warto zabezpieczyć się przed takimi niebezpieczeństwami, stosując odpowiedni straszak.

Odstraszacz generuje nieprzyjemne dla gryzoni ultradźwięki, jednocześnie nie czyniąc krzywdy zwierzętom.

Odstraszacz generuje nieprzyjemne dla gryzoni ultradźwięki, jednocześnie nie czyniąc krzywdy zwierzętom.

Odstraszacze to oznaka postępu cywilizacji

Jeszcze niedawno najpopularniejszym sposobem radzenia sobie z problemem szkodników pojawiających się w domach były pułapki, pozbawiające gryzonie życia lub trwale je uszkadzające. Postęp technologii oraz rozwój wiedzy o zwierzętach sprawiły, że obecnie człowiek jest w stanie odstraszać je stale za pomocą urządzeń elektronicznych, nie wyrządzając im przy tym krzywdy. To rozwiązanie jest humanitarne i skuteczniejsze oraz w ostatecznym rozrachunku tańsze.

Odstraszacz zasilany jest przy pomocy zasilacz dołączonego do zestawu.

Odstraszacz zasilany jest przy pomocy zasilacz dołączonego do zestawu.

Różne częstotliwości straszaka

Prezentowany odstraszacz na gryzonie ma zaimplementowany system, który sprawia, że częstotliwość emitowanych ultradźwięków jest stale zmieniana. Chodzi o to, aby zwierzę nie miało szansy przyzwyczaić się do jednej wysokości dźwięków, których nie lubi. Warto zaznaczyć, że projektanci wzięli również pod uwagę fakt, iż w domu mogą znajdować się takie zwierzęta jak psy lub koty. Zakres częstotliwości emitowanych przez urządzenie ogranicza się jedynie do takich, które nie oddziałują na domowe pupile i jednocześnie odstraszają gryzonie.

Do zestawu dołączono również specjalny uchwyt montażowy wraz z elementami montażowymi.

Do zestawu dołączono również specjalny uchwyt montażowy wraz z elementami montażowymi.

Jedno urządzenie – cztery buzzery

Odstraszacz został zbudowany w taki sposób, aby możliwie równomiernie i możliwie najdalej był w stanie emitować ultradźwięki. W tym celu w cztery strony zostały skierowane wysokiej jakości buzzery. W idealnych warunkach, w których przed urządzeniem nie znajdują się żadne przeszkody, straszak jest w stanie ochraniać teren o powierzchni nawet około 1000 m2. Dzięki przemyślanej konstrukcji, zastosowaniu wysokiej jakości komponentów oraz układowi sterowania opartemu na tranzystorach urządzenie jest odporne na trudne warunki pracy (w tym bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury).

Montaż i uruchomienie jest bardzo proste – do odstraszacza dołączony jest specjalny stojak oraz zasilacz 12 V, który można stosować do standardowych ściennych gniazdek elektrycznych (230 V). Warto również zaznaczyć, że sprzęt pobiera bardzo małą ilość prądu, dzięki czemu możesz być pewien, że jego całodobowe zastosowanie praktycznie nie zwiększy Twoich rachunków za energię elektryczną.

Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro

Do zestawu dołączono niezbędne elementy montażowe oraz zasilacz.

Specyfikacja techniczna

 • Zasilanie: 230 V
 • Pobór prądu: 140 mA
 • Kąt emisji ultradźwięku 360°
 • Zasięg ultradźwięku do 200 metrów
 • Temperatura pracy od -30°C do +70°C
 • Wymiary: 95 x 95 x 50 mm

Zestaw zawiera

 • 1x odstraszacz Quattro-Pro
 • 2x wkręty montażowe
 • 2x kołki plastikowe
 • 1x uchwyt montażowy
 • 1x zasilacz sieciowy

 

Napięcie zasil. od 230 V
Napięcie zasil. do 230 V
Szerokość opakowania 10.5 cm
Wysokość opakowania 6 cm
Głębokość opakowania 21 cm
Masa opakowania 0.269 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Marek S. 29.05.2022 Potwierdzony zakup
Dobre wykonanie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: