Sklejka brzozowa - 3mm - format 297x210mm - 10szt.

Indeks: OLW-20474 EAN: 5904422381127
Zestaw 10 sztuk sklejki wykonanej z naturalnego, jasnego drewna brzozowego. Materiał jest przycięty do arkusza o wymiarach 297 x 210 mm. Może być wykorzystany jako materiał do cięcia lub grawerowania z wykorzystaniem frezarki CNC lub lasera. Grubość pojedynczego arkusza sklejki to 3 mm. Odcień i ułożenie słojów może się różnić od zdjęć ze względu na naturalny charakter materiału.
Sklejka brzozowa - 3mm - format 297x210mm - 10szt.
43,90 zł
35,69 zł netto
Zapłać później
Producent: Onlywood

Opis produktu: Sklejka brzozowa - 3 mm - format 297 x 210 mm - 10 sztuk

Zestaw 10 sztuk sklejki wykonanej z naturalnego, jasnego drewna brzozowego. Materiał jest przycięty do arkusza o wymiarach 297 x 210 mm. Może być wykorzystany jako materiał do cięcia lub grawerowania z wykorzystaniem frezarki CNC lub lasera. Grubość pojedynczego arkusza sklejki to 3 mm. Odcień i ułożenie słojów może się różnić od zdjęć ze względu na naturalny charakter materiału.

Sklejka brzozowa - zastosowanie

Produkt doskonale nadaje się jako akcesorium do drukarek 3D Snapmaker z modułem lasera. Grawerowanie na sklejce brzozowej jest proste, dzięki odpowiednio gładkiej powierzchni oraz bardzo jasnemu kolorowi materiału. Wygrawerowany wzór na sklejce można wykorzystywać w różnych dziedzinach przemysłu, reklamy, pamiątek, gadżetów czy dekoracji.

Sklejka brzozowa - 3 mm - format 297 x 210 mm - 10 sztuk.

Sklejka brzozowa - 3 mm - format 297 x 210 mm - 10 sztuk.

Arkusz sklejki o wymiarze 297 x 210 x 3 mm. Zdjęcie poglądowe. Odcień i ułożenie słojów może się różnić od zdjęcia ze względu na naturalny charakter materiału.
Arkusz sklejki o wymiarze 297 x 210 x 3 mm. Zdjęcie poglądowe. Odcień i ułożenie słojów może się różnić od zdjęcia ze względu na naturalny charakter materiału.

Zestaw zawiera 10 sztuk arkuszy sklejki.

Specyfikacja sklejki

 • Sklejka suchotrwała
 • Kolor: jasny brąz
 • Materiał wykonania: sklejka z drewna brzozowego
 • Obustronnie szlifowana
 • Grubość pojedynczego arkusza sklejki: 3 mm 
 • Wymiar: 297 x 210 mm

Powrót do naturalnych materiałów

Druga połowa XX wieku była okresem ekspansji tworzyw sztucznych jako uniwersalnego budulca dla przedmiotów użytkowych niemal we wszystkich branżach, począwszy od przyborów kuchennych, a kończąc na wyposażeniu medycznym.

Nowoczesne wzornictwo coraz częściej powraca jednak do znacznie nam bliższych, naturalnych materiałów – w tym przede wszystkim drewna – co można z łatwością zauważyć przeglądając stylowe modele lamp, rustykalnych mebli czy też złożonych, trójwymiarowych modeli i puzzli 3D. Oferowana przez nas 3-milimetrowa sklejka brzozowa (format 297x210mm, 10szt.) umożliwia realizację rozmaitych projektów we własnym zakresie.

Ekologiczny materiał do różnych zastosowań

Sklejka brzozowa o grubości 3mm i formacie 297x210mm (10szt) jest doskonałym uzupełnieniem arsenału materiałowego każdego makera, zaś szczególnie dobrze sprawdza się z grawerkami laserowymi – sprawdź także inne akcesoria dla CNC dostępne w sklepie Botland.

Prosta obróbka za pomocą podstawowych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi (wiertarek, miniwiertarek, szlifierek, czy wyrzynarek) umożliwia wykorzystanie sklejki jako podstawy do budowy rozmaitych modeli, makiet, zabawek, czy nawet w pełni funkcjonalnych urządzeń codziennego użytku.

Długość 297 mm
Szerokość 210 mm
Wysokość 3 mm
Szerokość opakowania 21 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 30 cm
Masa opakowania 1.287 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Sklejka brzozowa - 3mm - format 297x210mm - 10szt.

4.8/5

Średnia Ocena

23

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Pavel 16.10.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Sklejka nadaje się również do wypalania laserowego. Na sklejce miejscami występują sęki, z reguły 1 deska na 10 posiada sęk, co nie stanowi problemu. W przeciwnym razie wyczyść ładne drewno. Pakowanie po 10 sztuk odbywa się po kolei. Szczególnie doceniam szybkość dostawy.
Zdeněk 15.09.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Szybka dostawa, dobra jakość, polecam
Petr 11.08.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wygląda zaskakująco dobrze
Adam 08.05.2023 Potwierdzony zakup
formatki super, przedewszystkim proste, poprostu idealne, zgodnie z opisem.
Pavel 16.04.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Super cena, wszystko ok. Polecam.
Martin 14.04.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wszystko w porządku.
Andreas 04.03.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Wygląda dobrze, obowiązuje jakość B / BB, niestety niektóre płyty są lekko wypaczone, w przeciwnym razie byłoby 5 gwiazdek.
Jakub G. 23.05.2022 Potwierdzony zakup
Do grawerowania laserem.
Petr 30.10.2023 Potwierdzony zakup
Marcel 27.10.2023 Potwierdzony zakup
Mykhaylo 26.10.2023 Potwierdzony zakup
Petr 25.09.2023 Potwierdzony zakup
Martin 22.09.2023 Potwierdzony zakup
David 18.09.2023 Potwierdzony zakup
Antonín 18.09.2023 Potwierdzony zakup
Vasyl 18.09.2023 Potwierdzony zakup
Zdenek 18.05.2023 Potwierdzony zakup
Patrik 07.04.2023 Potwierdzony zakup
Lukáš 12.03.2023 Potwierdzony zakup
Patrik 09.03.2023 Potwierdzony zakup
Ludmila 02.12.2022 Potwierdzony zakup
Tereza 02.12.2022 Potwierdzony zakup
Ivo 20.11.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: