Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A350T - moduł lasera, CNC, druk 3D w obudowie

Indeks: SNM-19367 EAN: 6971573448176
Zestaw, w skład którego wchodzi urządzenie wielofunkcyjne Snapmaker A350T w wersji 2.0 i komora stworzona z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa w trakcie pracy ze Snapmakerem. Urządzenie sterowane jest przy użyciu ekranu dotykowego z menu w języku polskim. Snapmakera wykonano w całości z metalu, jego montaż jest szybki i łatwy, a cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Pole robocze Snapmakera A350T wynosi 320 x 330 x 350 mm.
Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A350T - moduł lasera, CNC, druk 3D w obudowie
6 909,00 zł
5 617,07 zł netto
Dostawa 4 szt. zaplanowana na 2024-07-31
Oczekiwanie na dostawę
Snapmaker 2.0 w obudowie - wersja:
Producent: Snapmaker

Opis produktu: Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A350T - moduł lasera, CNC, druk 3D w obudowie

Zestaw, w skład którego wchodzi urządzenie wielofunkcyjne Snapmaker A350T w wersji 2.0 i komora stworzona z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa w trakcie pracy ze Snapmakerem. Urządzenie sterowane jest przy użyciu ekranu dotykowego z menu w języku polskim. Snapmakera wykonano w całości z metalu, jego montaż jest szybki i łatwy, a cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Pole robocze Snapmakera A350T wynosi 320 x 330 x 350 mm. W zestawie znajdują się moduły umożliwiające drukowanie z wykorzystaniem filamentu o średnicy 1,75 mm, grawerowanie laserowe oraz rzeźbienie CNC

Moduł druku 3D w urządzeniu Snapmaker 2.0.

Druk 3D, czyli flagowa funkcja Snapmaker 2.0

Dzięki stabilnej konstrukcji urządzenia i zastosowanych technologiach Snapmaker 2.0 pozwala na szybki i precyzyjny druk. Urządzenie jest idealne dla początkujących, chociażby dlatego, że posiada bardzo intuicyjne oprogramowanie do obsługi urządzenia w trybie drukarki. Osoby bardziej zaawansowane również znajdą tu coś dla siebie, ponieważ będą miały możliwość spersonalizowania opcji druku. Dzięki podgrzewanej platformie roboczej i ekstruderowi typu direct możemy korzystać z wielu materiałów do druku. Nareszcie problemy z elastycznymi filamentami się skończyły!

Ulepszona wersja Snapmaker 2.0 A350T

Wersja Snapmaker 2.0 A350T wprowadza kilka ulepszeń w stosunku do pierwotnego modelu. Pozwalają one na szybsze i cichsze drukowanie. Zmiany obejmują przede wszystkim nowo zaprojektowane moduły liniowe oraz usprawnienia funkcji druku 3D. Modyfikacje objęły również moduł zasilania z inteligentną regulacją prędkości wentylatora.

Nowe sterowniki silników krokowych i ulepszenia modułu liniowego

Nowe sterowniki silników krokowych i ulepszenia modułu liniowego

W drukarce 3D Snapmaker 2.0 A350T zastosowano ciche sterowniki silników krokowych TMC2209. Efektywnie redukują one hałas powstający w czasie pracy urządzenia. W modułach liniowych producent zmodyfikował pręty śrubowe osi X i Y, zwiększając ich skok z 8 mm do 20 mm. Zabieg ten pozwolił na zwiększenie szybkości i stabilności pracy A350T. 

Ulepszony moduł zasilania

Nowy moduł zasilania A350T wykorzystuje znacznie cichszy wentylator, którego prędkość można regulować automatycznie w zależności od temperatury w czasie rzeczywistym. Pozwala to zmniejszyć poziom hałasu o około 16 dBA, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest jeszcze bardziej komfortowe.

Ulepszony moduł zasilania

Obudowa w zestawie

Snapmaker 2.0 A350T sprzedawany jest wraz z dedykowaną obudową. Posiada ona następujące cechy użytkowe:

 • Wygodne w użytkowaniu składane, akrylowe drzwi
 • Zabudowana panelami akrylowymi, chroniącymi użytkownika w trakcie używania modułu lasera
 • Wyposażona w czujnik otwarcia drzwi
 • Wentylator wyciągowy
 • Oświetlenie LED

Ulepszona głowica drukująca

Głowica drukująca została zaprojektowana na nowo, poprawiono w niej system chłodzenia, wprowadzono system szybkiej wymiany hot-endu oraz zwiększono jakość wykonania elementów ekstrudera co w znaczącym stopniu wpływa na jakość oraz spójność druku.

Ulepszony system chłodzenia
Materiały obsługiwane przez SnapMakera

Różnorodność obsługiwanych materiałów

Drukarka obsługuje różne typy materiałów takich jak PLA, ABS, PETG, TPU, PP, WoodFill oraz LayBrick. Do wyboru możliwa jest grubość warstwy od 0,05 do 0,3 mm.

Snapmaker - playlista youtube.

Automatyczne poziomowanie

Drukarka wyposażona została w czujnik zbliżeniowy dzięki czemu kalibracja stołu odbywa się automatycznie. Istnieje możliwość przejścia w tryb ręczny i samodzielne wykalibrowanie stołu.

Automatyczne poziomowanie
Czujnik filamentu

Czujnik filamentu

Precyzyjny czujnik na bieżąco monitoruje stan filamentu i w razie jego braku zatrzymuje wydruk bez uszkodzenia wydruku. Po uzupełnieniu materiału możliwe jest wznowienie wydruku.

Wznowienie pracy po utracie zasilania

SnapMaker 2.0 umożliwia szybkie wznowienie pracy urządzenia po utracie zasilania. W tym celu wystarczy wcisnąć na ekranie dotykowym przycisk "resume".

Wznowienie po utracie zasilania
Obudowana konstrukcja

Obudowa w zestawie

Zastosowanie obudowy pozwala na zachowanie stałej temperatury w czasie druku co w znacznym stopniu ułatwia pracę z takimi filamentami jak ABS bez ryzyka odkształcenia się wydruku.

Grawerowanie i cięcie laserowe

Moduł lasera pozwala na efektywne cięcie i grawerowanie. Zacznij tworzyć interesujące ozdoby wykonane z drewna, skóry, materiału i akrylu. Dzięki laserowi o mocy 1,6 W możesz ciąć wybrane materiały wprowadzając więcej profesjonalizmu do swoich projektów. Moduł lasera wyposażony jest również w kamerę, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na idealne dopasowanie obszaru roboczego do aktualnie obrabianego przedmiotu.

Grawerowanie i cięcie laserowe

Moduł laserowy drukarki SnapMaker 2.0

Moduł o mocy 1600 mW pozwala na grawerowanie i cięcie takich materiałów jak drewno, skóra czy plastik.

Wbudowana kamera

Moduł laserowy posiada wbudowaną kamerę umożliwiającą korzystanie z funkcji Auto Focus oraz Camera Capture dzięki czemu ustawienie wiązki lasera staje się znacznie prostsze oraz ułatwia uzyskanie optymalnych wyników grawerowania.

Wbudowana kamera
Auto Focus

Automatyczne ustawienie ostrości

Wyniki grawerowania przedstawione są bez potrzeby wielokrotnego testowania punktu ogniskowego. Optymalne parametry dobierane są automatycznie.

Przechwytywanie obrazu z kamery

Kamera automatycznie robi zdjęcie materiału umieszczonego na stole roboczym i przesyła obraz do programu SnapMaker Luban gdzie można nanosić oraz edytować wzory, daje to dokładny podgląd jak będzie wyglądać końcowy efekt.

SnapMaker Luban
Obudowa urządzenia

Akrylowa obudowa

Obudowa wykonana jest z materiału który chroni przed szkodliwym wpływem lasera na wzrok. Dodatkowo w zestawie znajdują się ochronne gogle OD6.

Wbudowany wentylator

Wbudowany wentylator umożliwia odciąganie oparów powstających w procesie grawerowania laserem.

Wentylator

Moduł CNC w trakcie pracy.

Obróbka CNC z pomocą Snapmakera 2.0

Moduł CNC pozwala na precyzyjną obróbkę materiałów takich jak drewno, akryl, arkusze włókna węglowego, czy nawet laminatu PCB. Zacznij samodzielnie tworzyć własne płytki PCB, a urządzenia umieść we frezowanych w drewnie obudowach, zamiast szukać barier szukaj możliwości, tu jest ich sporo! Aby praca z CNC była bezpieczna do zestawu dołączony został drewniany stół i komplet zaczepów, które zapobiegają przemieszczaniu się materiału.

Rzeźbienie CNC

Nowy moduł CNC wykorzystuje tuleje zaciskową ER11 cechującą się lepszą współosiowością co przekłada się na bardziej precyzyjne i spójne wyniki. Tuleje można wymienić na inne rozmiary. Moduł jest kompatybilny z wiertłami o średnicach od 0,5 do 6,35 mm.

Rzeźbienine CNC
Moduł CNC

Prędkość pracy modułu CNC

Wrzeciono może pracować w zakresie obrotów od 6000 do 12000 obrotów na minutę w zależności od potrzeb.

Platforma robocza CNC

Platforma do rzeźbienia wykonana z płyty MDF zapewnia stabilność oraz dokładność podczas pracy.

Platforma robocza
Redukcja szumów

Redukcja hałasu podczas pracy

Dołączona obudowa pozwala na redukcje hałasu powstającego podczas pracy nawet o 10 dBA.

Wysoka jakość nie tylko na papierze

Dzięki stabilnemu połączeniu stali, aluminium i idealnie spasowanych częściach powtarzalność maszyny wynosi aż 0,005 mm, jest to bardzo dobry wynik. Snapmaker 2.0 udowodni Ci, że wykonanie krótkiej serii urządzeń jest banalne, a działanie z nim to sama przyjemność.Urządzenie zbudowane jest z modułów, które ułatwiają jego rozbudowanie.

Modułowa konstrukcja Snapmaker 2.0

Wyobraź sobie, że jedna konstrukcja może zastąpić kilka narzędzi w warsztacie. Właśnie tym urządzeniem jest Snapmaker 2.0! Dzięki modułowej konstrukcji pozwala na pełne dopasowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb. Nie mamy tutaj do czynienia z serią maszyn, Snapmaker 2.0 to potężne narzędzie dla osób tak kreatywnych jak Ty.

Oprogramowanie 3 w 1

Jesteś zaskoczony możliwościami urządzenia Snapmaker 2.0? Jeśli tak to musisz wiedzieć, że również oprogramowanie do obsługi całego urządzenia pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami Snapmaker 2.0! Już nie musisz szukać osobnego oprogramowania dla drukarki 3D, plotera laserowego i frezarki CNC, wszystko jest w jednym miejscu.

Prezentacja oprogramowania do sterowania urządzeniem.

Łączność Wi-Fi i dotykowy ekran

Dla maksymalnej wygody w konfigurowaniu Snapmakera 2.0 została wprowadzona komunikacja przez sieć Wi-Fi. Oprócz przesyłania plików do urządzenia, możesz je także łatwo aktualizować, na urządzeniach w sieci lokalnej możesz podglądać także postęp prac. Ekran dotykowy wyposażony jest w system Android oraz oprogramowanie w języku polskim. Za ich prawidłową pracę odpowiada zaawansowany procesor dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej możesz sterować swoimi narzędziami!

Niezwykle proste w złożeniu urządzenie!

Snapmaker 2.0 jest urządzeniem bardzo prostym do złożenia urządzenia, silniki zostały wbudowane w profile, a płytki do łączenia komponentów są przymocowane na stałe do systemów liniowych, rozwiązanie to daje ogromną wygodę i bezpieczeństwo. W przeciwieństwie do amatorskich odpowiedników, które musimy składać godzinami, złożenie Snapmaker 2.0 zajmie tylko chwilę.

Proces składania urządzenia trwa bardzo krótko.

SnapMaker 2.0

Liczne ułatwienia podczas korzystania z urządzenia

Urządzenie wyposażone jest w programowe i sprzętowe procedury, które z pewnością ułatwią korzystanie z niego. Auto-poziomowanie stołu roboczego eliminuje problem samodzielnego kalibrowania platformy co kilka wydruków. Przywracanie pracy po utracie napięcia daje niezwykły komfort, nie musimy się bać, że podczas przypadkowego odłączeniu urządzenia od zasilania stracimy swoją pracę. Ulepszone względem poprzedniej wersji urządzenia chłodzenie wydruku pozwala nam na stworzenie elementów, które będą częściowo w powietrzu bez podpór. Elastyczna podkładka adhezyjna sprawia, że wydruk trzyma się stołu bez dodatkowych preparatów. Nie musimy też używać narzędzi odklejenia wydruku z platformy, wystarczy ją wygiąć, a wydruk sam odpadnie. Wbudowana w moduł lasera kamera pomaga w określeniu obszaru, na którym laser pracuje, koniec z samodzielnym ustawianiem środka na elemencie o nietypowym kształcie. Moduły liniowe zostały w pełni zabudowane, dzięki czemu unikamy możliwości zatarcia się elementów ruchomych poprzez dostanie się wiórów, czy też kurzu. 

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z urządzeniem? W takim razie jesteś w błędzie! Producent udostępnia instrukcję, która krok po kroku tłumaczy jak złożyć urządzenie i jak skonfigurować je pod konkretne funkcje, jest to olbrzymi atut.

Większe bezpieczeństwo oraz kultura pracy z komorą przeznaczoną do modelu A350T

Komora stworzona przez firmę Snapmaker wykonana została z aluminium oraz akrylu filtrującego światło lasera. Stworzona została, by zwiększyć bezpieczeństwo pracy z urządzeniem. Posiada specjalny czujnik, który w momencie otwarcia drzwiczek komory natychmiast przerwie pracę urządzenia. Akryl, z którego wykonane są ścianki obudowy, dodatkowo chroni nasz wzrok, filtrując szkodliwe światło generowane przez laser. Wewnątrz komory umieszczono dodatkowy system podświetlenia oraz system wentylacyjny ze specjalnym otworem pozwalającym wyprowadzić nieprzyjemne opary powstałe w wyniku pracy urządzenia. Komora znakomicie sprawdzi się również podczas drukowania elementów 3D, minimalizując prawdopodobieństwo uszkodzenia modelu spowodowane podmuchem powietrza oraz kurczeniu się i wypaczaniu wydruków. Komora pozwoli również ograniczyć ilość pyłków uwalnianych do powietrza w trakcie frezowania z użyciem modułu CNC.

Ściany boczne wykonano z akrylu filtrującego świtało lasera.

Ściany boczne wykonano z akrylu filtrującego światło lasera.

Zestaw zawiera:

 • Moduły liniowe
 • Moduł lasera (1600 mW z wbudowaną kamerą)
 • Moduł do druku 3D
 • Moduł CNC
 • Kontroler (bazujący na procesorze Cortex-M4)
 • 5” inteligentny ekran dotykowy (operowany przez system Android, bazujący na procesorze Quad Core A7 1.1GHz)
 • Zasilacz z przewodami zasilającymi
 • Stół magnetyczny do druku 3D z podkładką zwiększającą adhezję
 • Stół aluminiowy do pracy z modułem laserowym
 • Stół z drewna do pracy z modułem CNC (moduł wyposażony w uchwyt ER-11)
 • Podstawa urządzenia wraz z antypoślizgowymi nóżkami
 • Podstawa platformy roboczej
 • Mocowania dla modułów liniowych
 • Mocowanie dla ekranu dotykowego
 • Zestaw przewodów do podłączenia modułów, stołu roboczego, modułów liniowych i ekranu
 • Konwertery dla przewodów
 • Uchwyt na filament
 • Pendrive
 • Mocowania do materiału podczas pracy z modułem CNC
 • Zestaw narzędzi (śrubokręt z wymiennymi końcówkami, klucze, cążki, pęseta, szpachelka)
 • Zestaw śrub
 • Tabliczki do poziomowania platformy roboczej
 • Instrukcja złożenia i użytkowania urządzenia
 • Dwie pary okularów ochronnych (do pracy z CNC i laserem)
 • Dwa frezy
 • Szpula filamentu (1 kg PLA)
 • Komplet materiałów testowych
 • Materiał do czyszczenia
 • Komorę ochronną kompatybilną ze Snapmakerem A350T

Specyfikacja urządzenia Snapmaker 2.0

Podstawowe informacje
Pole robocze dla druku 3D: 320 (L) x 330 (W) x 350 (H) mm
Pole robocze dla lasera: 320 (L) x 330 (W) mm
Pole robocze dla CNC: 320 (L) x 330 (W) x 275 (H) mm
Kolorowy wyświetlacz: dotykowy 5"
Komunikacja: dysk USB, przewód USB, Wi-Fi
Wspierane systemy: Mac OS, Windows
Napięcie zasilania: od 100 V do 240 V AC
Materiał ramy:  stop aluminium, stal
Wymiary złożonego urządzenia 700 (L) x 660 (W) x 580 (H) mm
Druk 3D
Maksymalna temperatura dyszy drukującej: 275°C
Maksymalna temperatura platformy roboczej: 80°C
Średnica dyszy: 0,4 mm
Rozdzielczość warstwy: 50-300 mikronów
Obsługiwane materiały: PLA, ABS, PETG, TPU, PP, WoodFill, LayBrick
Średnica filamentu: 1,75 mm
Wspierane formaty plików w Snapmaker Luban: .stl, .obj
Grawerowanie laserem
Moc lasera: 1600 mW
Klasa bezpieczeństwa: 3B
Wspierane materiały: drewno, skóra, tworzywo sztuczne, tkanina, papier, akryl
Wspierane formaty plików w Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf
Rzeźbienie CNC
Średnica uchwytu: 0,5 mm do 6,35 mm
Obroty wrzeciona: 6000 - 12000 RPM
Wspierane materiały: Drewno, akryl, PCB, arkusze włókna węglowego
Wspierane formaty plików w Snapmaker Luban: .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dxf, .step, .dwg

Prawdziwy kombajn twórczy dla każdego majsterkowicza!

Tworzenie prototypów urządzeń elektronicznych to nie tylko projektowanie schematu ideowego, wytrwanie płytek PCB i montaż elementów elektronicznych, ale zawiera się w tym także tworzenie podzespołów takich jak obudowy i ruchome elementy mechaniczne. Choć często sporo z tych elementów możemy dostać w sprzedaży, to jeśli wykonujemy konstrukcję o niestandardowych kształtach specjalnie pod nasz projekt, wówczas warto sięgnąć po bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne. Jednym z takich rozwiązań, jest Snapmaker 2.0 A350T - drukarka 3D, laser grawerujący i frezarka CNC w jednym - prawdziwy kombajn twórczy dla każdego majsterkowicza!

Jakie przedmioty możesz wyprodukować za pomocą drukarki Snapmaker 2.0 A350T?

Stacja robocza Snapmaker 2.0 A350T, umożliwi Tobie wykonanie różnych elementów o nawet najbardziej niestandardowych kształtach. Za jej pomocą możesz m.in. wyfrezować elementy przeniesienia napędu do modelu lokomotywy, przekładnie zębate, wsporniki i inne elementy stanowiące połączenia mechaniczne ruchome i stałe. Ponadto, po podłączeniu przystawki lasera, możesz wygrawerować różne wzory i rysunki w takich materiałach jak drewno i tworzywa sztuczne, tworząc ciekawe opakowania i ozdoby.

3D - rozmiar druku 320x330x350 mm
3D - typ wydruku FFF/FDM
3D - dokładność 0.1 mm
3D - ilość głowic 1
3D - średnica filam. 1.75 mm
3D - prędkość druku 10 mm/s do 100 mm/s
3D - grubość druku 0.005 - 0.1 mm
3D - temp. dyszy 280 °C
3D - temp. stołu 80 °C
Szerokość opakowania 91 cm
Wysokość opakowania 35.5 cm
Głębokość opakowania 69 cm
Masa opakowania 46 kg

Daniel

07/03/22

Pytanie: Witam, Czym różnią się dane modele: https://botland.com.pl/drukarki-3d-snapmaker/19367-drukarka-3d-snapmaker-v20-3w1-model-a350t-modul-lasera-cnc-druk-3d-w-obudowie-5904422369378.html https://botland.com.pl/drukarki-3d-laboratoria-przyszlosci/20614-drukarka-3d-snapmaker-v20-3w1-model-a350t--5904422381875.html Pozdrawiam
Odpowiedź: Drukarka Snapmaker w obu przypadkach to to samo urządzenie.
https://botland.com.pl/drukarki-3d-laboratoria-przyszlosci/20614-drukarka-3d-snapmaker-v20-3w1-model-a350t--5904422381875.html
To propozycja przygotowana pod założenia programu "Laboratoria przyszłości", wyposażona w zewnętrzną kamerę do podglądu wydruku.

Opinie o produkcie

Drukarka 3D Snapmaker v2.0 3w1 model A350T - moduł lasera, CNC, druk 3D w obudowie

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Zbig 18.12.2023 Potwierdzony zakup
Świetna jakość, wygląda jak Iphone a proces składania to fajna przygoda
Michał K. 06.12.2021 Potwierdzony zakup
Jeszcze składamy wszystko, ale jakość wykonania to sztos!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: