Grove Creator Kit - Alpha - zestaw 20 modułów Grove dla Arduino

Indeks: SEE-15466 EAN: 5904422377885

Zestaw w skład którego wchodzi 20 modułów oraz zestaw przewodów z interfejsem Grove.  Z zestawu może korzystać każdy niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Każdy moduł zawarty w zestawie współpracują z Arduino oraz płytkami zgodnymi z Arduino. W skład zestawu wchodzi również przewodnik użytkownika z przykładowymi projektami oraz programami. 

125,00 zł
101,63 zł netto
Oczekiwanie na potwierdzenie daty dostawy
Chwilowo niedostępny
30 dni na zwrot
Producent: Seeedstudio
Kompatybilny z: Arduino

Opis produktu: Grove Creator Kit - α - 20 modułów Grove dla Arduino

Zestaw w skład którego wchodzi 20 modułów oraz zestaw przewodów z interfejsem Grove. Z  zestawu może korzystać każdy niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Każdy moduł zawarty w zestawie współpracują z Arduino oraz z płytkami zgodnymi z Arduino z wykorzystaniem odpowiedniej nakładki Grove Base Shield (brak w zestawie). W zestawie znajduje się również przewodnik użytkownika z przykładowymi projektami oraz programami. 

Grove Creator KitZawartość zestawu została zamknięta w wygodnym pojemniku.

Uwaga!

Zestaw nie zawiera Arduino oraz nakładki Base Shield. Można je nabyć osobno w naszym sklepie.

Nakładka Base Shield nie jest wymagana, jednak ułatwia ona korzystanie z modułów.

System Grove

Grove to 4-pinowy interfejs do łączenia modułów z nakładką bazową dla Arduino lub Raspberry Pi. System Grove zapewnia szybkie i bezpieczne łączenie modułów za pomocą dedykowanego przewodu bez obawy przed złym podłączeniem płytki z nakładką. Nie wymaga lutowania, czy stosowania płytki stykowej do tworzenia projektów. Metoda montażu przypomina klocki LegoPodczas używania modułów z tym interfejsem, wymagany jest odpowiedni przewód oraz płytka główna Seeeduino lub nakładka Base Shield dla Arduino. 

Główne cechy zestawu Creator Kit

 • Kompatybilność z Arduino Uno
 • Bogaty podręcznik
 • Podręczny organizer
 • Liczne przykłady i poradniki
 • Idealny na prezent
 • Nie wymaga lutowania

Główną zaletą systemu Grove jest unifikacja złącz. Oznacza to, że jeżeli okaże się, że modułów w zestawie jest niewystarczająco, można wówczas wybrać wybrać z szerokiej gamy Grove inny dowolny czujnik i połączyć go z płytką bazową z wykorzystaniem dedykowanych przewodów Grove.

Zestaw 20 modułów Grove - Creator Kit α.

Zestaw kompatybilny z ArduinoRaspberry Pi oraz micro:bit

Do zestawu został dołączony przewodnik użytkownika dla użytkowników Arduino, lecz moduły współpracują również z innymi platformami.

Przewodnik użytkownika

W zestawie znajduje się także bogaty w instrukcje oraz przykładowe kody przewodnik użytkownika w postaci ponad 100 str. książki. Przeprowadzi Cię on przez cały proces instalacji środowiska Arduino IDE, a także pokaże w jaki sposób podłączyć i zaprogramować dany moduł.

Przewodnik użytkownika Grove Creator Kit

Przewodnik użytkownika Grove Creator Kit.

Instrukcja do pobrania dostępna również w języku polskim.

Zawartość zestawu

W komplecie znajduje się 20 elementów, opis poszczególnych modułów dostępny jest w tabeli.

L.p. Zdjęcie Opis
1 Analogowy czujnik temperatury NTC Analogowy czujnik temperatury NTC - analogowy czujnik kompatybilny z Arduino oraz Raspberry Pi. Zasilany napięciem od 3,3 V do 5 V. Potrafi dokonywać pomiaru temperatury w zakresie od -40 °C do 125 °C z dokładnością do 1,5 °C.
2 Moduł z diodą LED Moduł z przełącznikiem suwakowym - moduł wyposażony w przełącznik suwakowy. Zasilany napięciem od 3,3 V do 5 V. 
3

Potencjometr obrotowy

Potencjometr obrotowy 10kΩ liniowy - złącze górne - potencjometr obrotowy liniowy 10 kΩ. Posiada zakres obrotu równy 300°.
4 Thumb Joystick z przyciskiem Thumb Joystick z przyciskiem - moduł z płytką - moduł wyposażony w joystick podobny do analogowych urządzeń wykorzystywanych np. w kontrolerach do gier. Posiada możliwość wykrywania ruchów w dwóch kierunkach oraz przycisk, załączany poprzez naciśnięcie gałki.  
5 Czujnik dźwięku LM386 Czujnik dźwięku LM386 - moduł oparty o układ LM386 i mikrofon elektretowy. Zasilany może być napięciem z zakresu od 4 V do 12 V.
6 Czujnik temperatury i wilgotności DHT11 Czujnik temperatury i wilgotności DHT11 - czujnik temperatury i wilgotności powietrza DHT11. Wyjściem jest sygnał cyfrowy. Zakres pomiarowy dla temperatury wynosi od 0°C do 50°C, a wilgotności od 20% do 90% RH.
7 Moduł przekaźnika v1.2 Moduł przekaźnika v1.2 - pozwala na sterowanie elementami wykonawczymi odcinając lub doprowadzając zasilanie. Do poprawnej pracy wymaga zasilania 5 V oraz doprowadzenia cyfrowego sygnału sterującego. 
8 Przewody połączeniowe Grove Wielokolorowa dioda LED - moduł z diodą LED, która potrafi emitować światło w wielu brawach.
9 Czujnik pochylenia Czujnik pochylenia - prosty czujnik pochylenia z wyjściem cyfrowym. Zasilany jest napięciem od 3,3 V do 5 V.
10 LM358 czujnik natężenia światła otoczenia LM358 czujnik natężenia światła otoczenia v1.2 - czujnik pozwala wykryć natężenie światła i odzwierciedla analogowy sygnał napięcia z powrotem do Arduino. Zasięg światła wynosi od 1 lux do 350 lux. Napięcie zasilania wynosi 5 V.
11 Moduł z diodą RGB RGB LED v2.0 - moduł z diodą RGB - pozwala na sterowanie diodą RGB wykorzystując piny cyfrowe mikrokontrolera. 
12 Czujnik opadów / wody Czujnik opadów / wody - czujnik służący do wykrywania obecności wody lub jej ilości. Zasilany jest napięciem 5 V.
13 Przewody połączeniowe Grove SW-420 czujnik wibracji - kiedy czujnik znajduje się w bezruchu, wyjściu przekazywany jest stały sygnał wysoki (high), a w momencie wykrycia drgań zmienia się w niski (low). Czułość można regulować za pomocą potencjometru znajdującego się na płytce. 
14 Przewody połączeniowe Grove Moduł z buzzerem aktywnym - moduł emituje jednostajny ton po podaniu stanu wysokiego. Przy wykorzystaniu PWM może generować różne dźwięki i efekty. 
15 Czujnik odbiciowy RS-06WD czujnik odbiciowy v1.1 - moduł wyposażony w czujnik odbiciowy RS-06WD. Składa się on z diody emitującej światło podczerwone i fototranzystora o wysokiej czułości. Zasilany jest napięciem 5 V. 
16 Przewody połączeniowe Grove Przełącznik magnetyczny - czujnik może być uruchomiony za pomocą elektromagnesu lub magnesu stałego. Zasilany napięciem 5 V. 
17 Moduł z przyciskiem Moduł z przyciskiem - posiada wbudowany przełącznik typu tact-switch oraz rezystor pull-down.
18 Moduł z niebieską diodą LED Moduł z niebieską diodą LED - moduł z niebieską diodą LED. Dioda LED zaczyna świecić kiedy pin sygnałowy zostanie przełączony na stan wysoki. Dodatkowo na płytce został umieszczony potencjometr do sterowania jasnością diody.
19 Dioda LED czerwona Moduł z czerwoną diodą LED - dioda LED zaczyna świecić kiedy pin sygnałowy zostanie przełączony na stan wysoki. Dodatkowo na płytce został umieszczony potencjometr do sterowania jasnością diody. 
20 Dioda LED zielona Moduł z zieloną diodą LED - moduł z zieloną diodą LED. Dioda LED zaczyna świecić kiedy pin sygnałowy zostanie przełączony na stan wysoki. Dodatkowo na płytce został umieszczony potencjometr do sterowania jasnością diody.
21 Przewody połączeniowe Grove Zestaw przewodów Grove - przewody zakończone wtykiem Grove - Grove, Grove - przewód żeński oraz Grove - przewód męski.
22 Przewodnik użytkownika Przewodnik użytkownika - podręcznik z przykładowymi schematami podłączenia oraz programami.

Polecamy również pozostałe czujniki i moduły z serii Grove.

Wideo

Producent udostępnia również poradniki wideo w wersji angielskiej.

 

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie https://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Zamówienia wielkogabarytowe, przekraczające standardowe wymiary przesyłek kurierskich mogą zostać wysłane na palecie. Czas doręczenia takiej przesyłki wynosi 1-3 dni robocze od momentu nadania.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Inpost Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 11 000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł
Card image cap
Inpost Kurier
 • Termin dostawy: 24h
 • Płatność z góry: od 16,90 zł
 • Ubezpieczenie: do 100 000 zł
 • Dostawa pod wskazany adres

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Litwa, Luksemburg,  Łotwa, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowenia, Węgry, Włochy

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Szwecja

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł

Formy płatności

Card image cap
PayU
 • Płatność natychmiastowa. Twoja wpłata trafi na nasze kontro w ciągu kilku minut.

  W tym:
Card image cap
Przelewy24
 • Szybki przelew internetowy. Twoją wpłatę otrzymamy w ciągu kilku minut.

  W tym:
Card image cap
Przelew tradycyjny
 • Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas numer konta bankowego do dokonania przelewu.

  W zależności od banku Twoja wpłata dotrze do nas w ciągu 1-2 dni roboczych.
Card image cap
Pobranie
 • Za zakupy zapłacisz bezpośrednio przy odbiorze paczki. Pamiętaj o przygotowaniu odliczonej kwoty.

  Maksymalna wartość zamówienia płatnego za pobraniem to 6 000 zł.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Dlaczego wybrać moduły z systemu Grove?

 

 

Opinie o produkcie

Grove Creator Kit - Alpha - zestaw 20 modułów Grove dla Arduino

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
29.11.2021
Bardzo dobra pomoc edukacyjna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: