Przejściówka kanda ISP 6 PIN - ISP 10 PIN

Indeks: MOD-01688 EAN: 5904422359034

Przejściówka złącza programującego kanda ISP 10 pin na ISP 6 pin. Moduł ułatwia programowanie zestawów z mikrokontrolerami firmy Atmel z wyprowadzonymi złączami o różnych standardach. Moduł wysyłany w kolorze niebieskim, czerwonym lub zielonym.

Przejściówka kanda ISP 6 PIN - ISP 10 PIN
7,40 zł
6,02 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Przejściówka kanda ISP 6 PIN - ISP 10 PIN

Przejściówka złącza programującego kanda ISP 10 pin kanda ISP 6 pin. Moduł ułatwia programowanie zestawów z mikrokontrolerami firmy Atmel AVR z wyprowadzonymi złączami o różnych standardach. Za pomocą konwertera można połączyć programator z wyjściem kanda ISP 10 pin z układem docelowym posiadającym złącze kanda ISP 6 pin. Przejściówka funkcjonuje także w drugą stronę.

Moduł wysyłany w kolorze niebieskim, czerwonym lub zielonym.

Nie ma możliwości wyboru koloru.

Na płytce znajdują się złącza:

  • ISP 6 pin - gniazdo żeńskie
  • ISP 10 pin - gniazdo męskie

Przejściówka kanda ISP 6 PIN - ISP 10 PIN

Programator USBasp ISP 10 pin oraz robot Pololu 3pi wykorzystujący złącze programujące ISP 6 pin.

Przejściówka kanda ISP 6 PIN - ISP 10 PIN

Moduł kanda ma konstrukcję całkowicie pasywną, co oznacza, że nie zawiera żadnych dodatkowych elementów ani układów pośredniczących w przesyłaniu sygnałów pomiędzy złączami. Niewielkie wymiary płytki drukowanej ułatwiają podłączenie programatora do złącza znajdującego się nawet w trudno dostępnym miejscu programowanego urządzenia.

Złącza ISP 6- i 10-pinowe nie różnią się między sobą funkcjonalnie – większa liczba wyprowadzeń w przypadku wersji 10-stykowej wynika jedynie ze zwielokrotnienia pinów masy (cztery zamiast jednego) oraz obecności dodatkowego, niewykorzystanego styku o numerze 3 (oznaczonego literami NC).

O ile standard ISP 10 jest znacznie częściej spotykany zarówno w konstrukcjach programatorów, jak i urządzeń (np. zestawów ewaluacyjnych na bazie mikrokontrolerów AVR), to 6-pinowa odmiana pozwala zaoszczędzić cenne miejsce na mniejszych płytkach drukowanych. Jedną z najbardziej rozpowszechnionych aplikacji mniejszego złącza ISP są płytki Arduino (np. Arduino UNO), w których służy ono do wgrywania programu z pominięciem oryginalnego bootloadera.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 0.8 cm
Masa opakowania 0.004 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Przejściówka kanda ISP 6 PIN - ISP 10 PIN

5/5

Średnia Ocena

7

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: