Filtruj według
Cena
299 299
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (535) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Moduły Banana Pi i akcesoria

Ilość produktów: 1
Loading...

Antena teleskopowa ANT500 75MHz - 1GHz ze złączem SMA - SparkFun WRL-13002

Antena teleskopowa ze złączem SMA odbierając sygnał w paśmie od 75 MHz do 1 GHz. Długość można regulować w zakresie od 20 cm do 88 cm.
Indeks: SPF-05579
Indeks: SPF-05579
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 299,00 zł Cena 299,00 zł
  • Darmowa dostawa

Banana Pi – minikomputer o bardzo dobrych osiągach

W porównaniu z innymi znanymi minikomputerami i systemami wbudowanymi, Banana Pi wcale nie odstaje od reszty! Oferowany przez nas model Pi M3, będący młodszym bratem modelu Pi M2+, to wysokowydajny minikomputer jednopłytkowy wyposażony w pamięć RAM o pojemności 2 GB oraz ośmiordzeniowy procesor Allwinner A83T ARM Cortex w technologii SoC. Zegar taktowania procesora wynosi 1,8 GHz. Poza gniazdem zasilacza, wśród złączy na płytce minikomputera znajdziesz także złącza 2x USB 2.0, analogowe TRS 3,5 mm, Ethernet o przepustowości 1 GBit, HDMI, SATA, 40-pinowe GPIO, TTL-UART oraz złącze DSI dla modułu kamery. “Banan” może działać w oparciu o systemy operacyjne Android, Linux Ubuntu, Debian, Lubuntu, a także Raspbian. Minikomputer Banana Pi jest sprzętem typu open source i jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą tworzyć projekty praktycznych urządzeń zamiast korzystać z gotowych rozwiązań niewymagających inwencji twórczej. Społeczność Banana Pi budują zarówno hobbyści, jak i profesjonaliści, co umożliwia pełnowartościową wymianę doświadczeń i łatwe uzyskanie pomocy podczas realizowania projektów.

Routery Banana Pi – wydajna technologia sieciowa

Z myślą o tych, którzy chcą wprowadzić ulepszenia do swojej sieci teleinformatycznej, przygotowaliśmy także ofertę routerów sieciowych od Banana Pi. Jednym z nich jest zbudowany w oparciu o płytkę rozwojową Banana Pi R2, który może pracować na systemach operacyjnych Android, OpenWrt czy prosto od producenta Bananian. Router posiada na swoim pokładzie cztery złącza Gigabit LAN i pojedyncze złącze Gigabit WAN. Łączność bezprzewodowa jest zapewniona dzięki wbudowanym modułom WiFi 802.11a/b/g/n oraz Bluetooth BLE 4.1. Ponadto Router Pi R2 jest wyposażony w kartę graficzną Mali 450 MP4 GPU, gniazdo kart pamięci microSD, mikrofon, a także złącze CSI do podłączenia modułu kamerki oraz złącze JST umożliwiające podłączenie zasilania z baterii litowo-jonowej o napięciu 3,7 V.