Filtruj według
Cena
2 3
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Producent
Więcej (528) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Rozszerzenia do Banana Pi

Ilość produktów: 1
Loading...

Przewód zasilający SATA - SATA - 50cm

Przewód o dwóch męskich złączach SATA pozwalający połączyć dysk twardy lub napęd CD z płytą główną komputera. Długość przewodu jest równa 50 cm. Pasuje również do złącza Banana...
Indeks: KAB-05228
Indeks: KAB-05228
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 2,99 zł Cena 2,84 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Kamerka do Banana Pi – praktyczne rozwiązanie do nagrywania filmów i robienia zdjęć – nie tylko przy świetle dziennym!

Moduł małej kamery BPI-D1 mieści się na małej płytce PCB o wymiarach 38x38 mm. Poza standardowym nagrywaniem filmów i robieniem zdjęć kamerka posiada czujnik podczerwieni umożliwiający nagrywanie w ciemności oraz wbudowany mikrofon elektretowy o średnicy 4 mm. Wbudowany 32-bitowy procesor Ankya 3918 o zegarze taktowania 400 MHz znakomicie się sprawdza i zapewnia dobrą jakość przetwarzania obrazu i dźwięku. Moduł jest wyposażony także w pamięć RAM o pojemności 64 MB oraz pamięć FLASH o pojemności 16 MB, którą można opcjonalnie rozszerzyć do 32 MB za pomocą karty microSD. Kamerka może nagrywać filmy w jakości 720p przy prędkości 30 klatek na sekundę. Podłączenie kamery do głównej platformy Banana Pi odbywa się za sprawą 24-pinowego złącza GPIO. Kamerkę można zastosować także w projektach IoT, takich jak zdalnie zarządzany system monitoringu obrazu i dźwięku.

Wyświetlacz do Banana Pi – czytelny obraz z interfejsem dotykowym

Oferowany przez nas moduł kolorowego wyświetlacza dotykowego LCD o rozdzielczości 800x480 i przekątnej 7” zawiera płytkę PCB, która wspiera przesyłanie obrazu interfejsami HDMI, VGA oraz AV, przy czym interfejs HDMI zapewnia pełną kompatybilność także z Raspberry Pi. Wyświetlacz charakteryzuje się wysoką jakością wyświetlanego obrazu, także podczas patrzenia na niego pod bardzo ostrym kątem. Może być użyty jako monitor cofania w samochodzie, interfejs operatorski maszyny CNC, czy też w systemach monitoringu obrazu, gdzie jest wymagana szczególnie wysoka jakość obrazu dostarczanego z kamer. Aby uzyskać jak najlepszy efekt wyświetlanego obrazu, zalecane jest użycie osobnego względem minikomputera Banana Pi zasilacza o napięciu znamionowym 5 V i wydajności prądowej 1 A.

Rozszerzenia do Banana Pi - FAQ

Obydwie płytki oferują szerokie możliwości, komunikują się przez interfejs 40 pin i znakomicie sprawdzą się w wielu projektach elektronicznych. Konkretną generację i model płytki najlepiej jest dobierać pod kątem danego projektu, ponieważ poszczególne wersje RPi i Banana Pi różnią się między sobą dostępnymi opcjami, na przykład oferowanymi sposobami łączności czy kompatybilnością z różnymi rozszerzeniami.