• Obniżka

Przewód zasilający SATA - SATA - 50cm

Indeks: KAB-05228 EAN: 5901720132000

Przewód o dwóch męskich złączach SATA pozwalający połączyć dysk twardy lub napęd CD z płytą główną komputera. Długość przewodu jest równa 50 cm. Pasuje również do złącza Banana Pi.

Przewód zasilający SATA - SATA - 50cm
2,99 zł -5%
2,84 zł
2,31 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 2,84 zł
Producent: OEM

Opis produktu: Przewód zasilający SATA - SATA - 50 cm

Przewód o dwóch męskich złączach SATA pozwalający połączyć dysk twardy lub napęd CD z płytą główną komputera. Długość przewodu jest równa 50 cm. Pasuje również do złącza Banana Pi w wersji M1, M1+ i M3.

Specyfikacja przewodu

  • Kolor: czerwony
  • Złącze męskie SATA - SATA
  • Przewód zasilający
  • Długość przewodu: 50 cm

Przewód zasilający SATA - SATA - 50cmPrzewód zasilający SATA - SATA - 50 cm.

Przewód zasilający SATA używany jest do podłączania dysków twardych z płytą główną komputera. Zakończony jest dwoma męskimi złączami SATA w czarnym kolorze. Przewód zasilający ze złączami męskimi SATA jest kompatybilny z dyskami twardymi, stacjami dysków i niektórymi minikomputerami. Nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań.

Kabel pokryty grubą warstwą izolacji z tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym ma łączną długość aż 50 cm. Dzięki temu bez problemu można połączyć ze sobą nawet znacznie oddalone urządzenia.

Przewód zasilający SATA - dyski twarde, stacje dysków, minikomputery

Przewód zasilający SATA - SATA - 50 cm - może być zastosowany do wszystkich par urządzeń, wykorzystujących złącza męskie SATA. Są to przede wszystkim wspomniane już dyski twarde komputerów, ale grupa ta jest bardziej zróżnicowana. Przewód jest kompatybilny z wieloma stacjami dysków CD / DVD, urządzeniami peryferyjnymi komputerów PC. Pasuje także do złącza minikomputerów Banana Pi (wersje M1, M1+ i M3).

Przewód zasilający SATA - SATA - 50 cm - to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W Botland znajdziesz wszystkie rodzaje kabli i przewodów podłączeniowych. Sprawdź przwody zasilające Molex, kable krokodylkowe, przewody ethernetowe, zasilające IEC i znacznie więcej!

Przewód - Typ zasilające
Przewód - Standard żeńsko-męsk.
Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 0.9 cm
Głębokość opakowania 15.5 cm
Masa opakowania 0.02 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: