Ploter laserowy Snapmaker Ray 40W

Indeks: SNM-24061
Snapmaker Ray 40 W to idealne narzędzie do tworzenia dużych, wymagających projektów. Pole robocze o wymiarach 400 x 600 mm doskonale nada się do różnorodnych dekoracji, obrazów czy tablic informacyjnych. Dzięki stabilnej konstrukcji, ploter może osiągać prędkość nawet do 500 mm/s. Do urządzenia dołączono również system Air Assist, który zapewnia gładsze, bardziej precyzyjne krawędzie bez nadmiernego przypalania.
Ploter laserowy Snapmaker Ray 40W
7 999,00 zł
6 503,25 zł netto
Producent: Snapmaker

Opis produktu: Ploter laserowy Snapmaker Ray 40 W

Profesjonalne narzędzie do grawerowania i cięcia z mocą lasera wynoszącą 40 W. Snapmaker Ray oferuje duże pole robocze o wymiarach 400 x 600 mm, co czyni go idealnym wyborem do obszernych projektów, takich jak różnorodne dekoracje, obrazy czy tablice informacyjne. Wysokiej klasy prowadnice liniowe sprawiają, że ploter może osiągać prędkość roboczą aż do 500 mm/s. Urządzenie obsługuje Air Assist - system regulacji przepływu powietrza, który oczyszcza wiązkę lasera oraz obrabianą powierzchnię z kurzu, dymu i pozostałości i redukuje nadmierne przypalanie krawędzi. Do urządzenia możesz dokupić również obudowę, która chroni przed bezpośrednim działaniem promieni lasera oraz zabezpiecza przed odpryskami i pyłem.

Ploter laserowy Snapmaker Ray 40 W.


Nowoczesna technologia łączenia wiązek laserowych.

40-watowy laser

Moduł laserowy plotera wykorzystuje nowoczesną technologię łączenia wiązek laserowych. Wbudowane elementy kształtujące kompresują plamki lasera wszystkich diod, po czym każda z ośmiu wiązek łączona jest w jedną, mocną wiązkę. Dzięki tej technologii zwiększa się moc wyjściowa, a także gęstość energii.

Więcej miejsca do tworzenia!

Snapmaker Ray wyróżnia się dużym polem roboczym o wymiarach 400 x 600 mm, co stanowi kluczową zaletę dla użytkowników realizujących obszerne projekty. Ta przestronna powierzchnia umożliwia pracę nad dużymi przedmiotami, bez konieczności dzielenia projektu na mniejsze części. Taka przestrzeń robocza zapewnia większą swobodę w projektowaniu i realizacji skomplikowanych wzorów, co jest szczególnie korzystne w profesjonalnych zastosowaniach.


Duże pole robocze poszerza możliwości urządzenia.

Ploter Snapmaker Ray 20 W jest przyjazny dla użytkownika.

Inteligentny i bezpieczny

Urządzenie zostało wyposażone z szereg zabezpieczeń, które gwarantują bezpieczną i wygodną pracę. Snapmaker Ray oferuje system ochrony przed przegrzaniem, który automatycznie wyłącza laser w przypadku wykrycia nadmiernego wzrostu temperatury, co zapobiega uszkodzeniom sprzętu i potencjalnym pożarom. Wbudowany w moduł czujnik żyroskopowy jest odpowiedzialny za alarmowanie w przypadku odchylenia wiązki od wyznaczonej pozycji. Głowica laserowa posiada także osłonę, która redukuje promieniowanie laserowe.

Krawędzie bez niedoskonałości dzięki Air Assist

Air Assist to narzędzie do regulacji przepływu powietrza, które usuwa pył, dym i resztki z obszaru roboczego i samej wiązki lasera, zwiększając precyzję cięcia i ograniczając ryzyko przypalania. Podczas projektów łączących grawerowanie i cięcie, nie zaleca się używania Air Assist przy wszystkich warstwach. Systemem można łatwo sterować za pomocą oprogramowania Luban, które automatycznie aktywuje lub dezaktywuje Air Assist w zależności od potrzeb projektu.


Wykorzystanie Air Assist znacznie poprawia jakość pracy lasera.

Konstrukcja plotera została wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Konstrukcja klasy przemysłowej

Zaawansowane prowadnice liniowe odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu precyzji i płynności ruchu podczas grawerowania i cięcia. Wysokiej jakości konstrukcja zapewnia stabilny i dokładny ruch głowicy laserowej, co przekłada się na wyjątkowo czyste i precyzyjne cięcia. Dzięki temu ploter może osiągać prędkości aż do 500 mm/s, bez utraty dokładności.

Regulacja wysokości osi Z

Funkcja regulacji wysokości osi Z umożliwia dostosowanie urządzenia do obrabianego materiału. Ploter może pracować z przedmiotami o grubości do 160 mm, co znacznie poszerza jego możliwości. Dzięki temu Snapmaker Ray staje się niezwykle przydatnym narzędziem w szerokim zakresie zastosowań grawerskich i cięcia laserowego. 


Dostosuj ploter do potrzeb Twojego projektu.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA SNAPMAKER RAY 40 W
Moc lasera: 40 W
Obszar pracy: 400 x 600 mm
Maks. wysokość osi Z: 160 mm
Prędkość ruchu: do 500 mm/s
Rozmiar plamki lasera: 0,1 mm x 0,15 mm
Długość fali lasera: 455 nm (+/- 5 nm)
Oprogramowanie:  Luban, LightBurn
Tryb pracy: WiFi, USB
Obsługiwane pliki: .stl, .svg, .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .dfx, .snaplzr
Kompatybilne materiały do grawerowania: sklejka, drewno sosnowe, drewno bukowe, drewno orzechowe, bambus, płyta pilśniowa, metal malowany, blacha ocynkowana, stal nierdzewna, aluminium anodowane, ceramika, skóra, tkanina, płótno, karton, plastik i inne
Kompatybilne materiały do cięcia: sklejka, drewno sosnowe, drewno bukowe, drewno orzechowe, bambus, płyta pilśniowa, stal nierdzewna, skóra, tkanina, płótno, karton, plastik i inne
Wymiary: 849 x 600 x 303 mm
Masa: 15,06 kg

Szerokość opakowania 91.8 cm
Wysokość opakowania 64.4 cm
Głębokość opakowania 13.4 cm
Masa opakowania 19.25 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: