Scottie Go! Adventures - Digital Planet - multimedialna gra edukacyjna + aplikacja Android/iOS/Windows

Indeks: BEC-22971 EAN: 5906395894628
Gra dla dzieci pozwalająca na naukę programowania, pomaga opanować podstawowe pojęcia programistyczne jak pętla, funkcja warunkowa, zmienne czy funkcje. Jest to gra hybrydowa, polega na układaniu klocków, za pomocą których gracze układają komendy programistyczne, które są skanowane przez aplikację z wykorzystaniem kamery, a następnie są one przekształcane w ruch i zachowanie postaci w grze.
Scottie Go! Adventures - Digital Planet - multimedialna gra edukacyjna + aplikacja...
159,90 zł
130,00 zł netto
Zapłać później
Producent: BeCreo

Opis produktu: Scottie Go! Coding Adventures  - Digital Planet - multimedialna gra edukacyjna + aplikacja Android/iOS/Windows

Gra ScottieGo! Coding Adventures to doskonała zabawa edukacyjna dla dzieci, która pozwala na naukę programowania w przyjemny i interaktywny sposób. Jest to gra hybrydowa, w której dzieci za pomocą klocków tworzą komendy programistyczne, a następnie za pomocą kamery w smartfonie mogą je skanować do aplikacji, gdzie komendy te przekształcają się w ruchy i działania postaci.  ScottieGo! jest dostępne w sześciu różnych językach: polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. Gra nie tylko pomaga dzieciom opanować podstawowe koncepcje programistyczne, takie jak pętle, instrukcje warunkowe, zmienne czy funkcje, ale także promuje współpracę oraz rozwiązywanie problemów w grupie. Dzięki starannie zaprojektowanemu środowisku gry, ScottieGo! wprowadza dzieci w fascynujący świat programowania, rozwijając ich umiejętność algorytmicznego myślenia i kreatywności.

Scottie Go! Coding Adventures  - Digital Planet - multimedialna gra edukacyjna + aplikacja Android / iOS / Windows.
ScottieGo! jest dostępne w sześciu różnych językach: polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

O grze

Na nieznanej planecie Scottie odkrywa pozostałości starożytnej cywilizacji, która wydaje się opustoszała. W trakcie swojej eksploracji natrafia na niesamowity sprzęt - komputer binarny! To tutaj zaczyna się przygoda edukacyjna, w której gracze wcielą się w rolę Scottiego. Podczas rozgrywki gracze zdobędą wiedzę o kodzie binarnym oraz rozwiną swoje umiejętności rozwiązywania problemów i logicznego myślenia. Przy okazji odkrywając fascynujący świat starożytnej cywilizacji oraz jej tajemicze sekrety.

Przebieg rozgrywki

W grze ScottieGo! Coding Adventures Digital Planet gracze stają przed wyzwaniem rozwiązania aż 47 zróżnicowanych zadań, wykorzystując umiejętności programowania. Zadania te wymagają analizy, planowania i tworzenia sekwencji poleceń, które pozwalają Scottiemu na  wykonywanie różnych akcji, takich jak skoki, omijanie przeszkód czy podnoszenie przedmiotów. Niezwykłym elementem tej gry jest wykorzystanie technologii Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), która sprawia, że ​​rozgrywka staje się jeszcze bardziej interaktywna i angażująca.

Aplikacja Scottie Go! Coding Adventures

W aplikacji gracze mogą według własnych pomysłów:

  • projektować plansze i zadania dla Scottiego
  • określać ich trudność i złożoność
  • dostosowywać je do swojej wiedzy i możliwości poznawczych

Po zaprojektowaniu planszy i ułożeniu zadania, gracze muszą je rozwiązać przy pomocy bloczków programistycznych.

Odkryj wyjątkowe bloczki i naucz się podstaw kodowania.
ScottieGo! Adventures - Digital Planet rozwija logiczne myślenie oraz naucza podstaw kodowania.

Dla kogo jest gra?

Gra przeznaczona jest dla dzieci powyżej 9 roku życia, ale tak naprawdę każdy znajdzie w niej dla siebie ciekawe zadania i stworzy własny program. Dlatego jest to świetna rozrywka dla całej rodziny.

Pudełko zawiera

  • 129 kartonowych bloczków do układania programów
  • Kod licencyjny do zainstalowania aplikacji Scottie Go! Coding Adventures na 3 urządzeniach
  • Instrukcję obsługi w języku: polskim, angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim oraz niemieckim

Szerokość opakowania 26 cm
Wysokość opakowania 26 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 0.56 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Scottie Go! Adventures  - Digital Planet - multimedialna gra edukacyjna + aplikacja Android/iOS/Windows

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Sławomir 27.11.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: