Mayku Cast Sheets - przezroczysty arkusz 0,5mm dla Formbox - 30szt.

Indeks: MAY-16032 EAN: 5060578580040

Przezroczysty materiał częściowo wykonany z recyklingu. Arkusz o grubości 0,5 mm, bezpieczny dla żywności, stosowany do tworzenia form wielokrotnego użytku. Materiał współpracuje z urządzeniem Mayku Formbox.

Mayku Cast Sheets - przezroczysty arkusz 0,5mm dla Formbox - 30szt.
199,00 zł
161,79 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Mayku

Opis produktu: Mayku Cast Sheets - przezroczysty arkusz 0,5 mm dla Formbox

Przezroczysty materiał częściowo wykonany z recyklingu. Arkusz o grubości 0,5 mm, bezpieczny dla żywności, stosowany do tworzenia form wielokrotnego użytku. Materiał współpracuje z urządzeniem Mayku Formbox.

Lekko giętka i nieprzywierająca powierzchnia arkusza Cast Sheet zapewnia łatwe usuwanie oryginałów i odlewów. Arkusz w pełni nadaje się do recyklingu, został on częściowo wykonany z recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych. 

Specyfikacja arkusza Cast Sheet

  • Grubość: 0,5 mm
  • Kolor: bezbarwny
  • Elastyczny
  • Nieprzywierający
  • Odpowiedni do kontaktu z żywnością
  • Wykonany z recyklingu odpadów

Prezentacja urządzenia Mayku Formbox.

Mayku Cast Sheets - przezroczysty arkusz 0,5mm dla Formbox - 30szt.

Mayku Cast Sheets - przezroczysty arkusz 0,5 mm dla Formbox - 30 szt.

Materiały eksploatacyjne dla termoformierki Makyu

Prezentowany produkt stanowi wkład do termoformowania próżniowego z użyciem urządzenia o nazwie Makyu Formbox. Specjalny skład chemiczny Mayku Cast Sheets - przezroczystych arkuszy 0,5 mm – sprawia, że wykonane z nich detale mogą kontaktować się bezpośrednio z żywnością, służąc np. jako foremki do odlewów z czekolady o intrygujących kształtach.

Niewielka grubość materiału umożliwia łatwe formowanie z użyciem niewielkiego podciśnienia, wytwarzanego przez dowolny odkurzacz, podłączony do termoformierki. Ekologiczny proces produkcji przezroczystych arkuszy Makyu Cast Sheets wykorzystuje… materiały pozyskane z recyklingu, co jest dodatkowym atutem dla osób dbających o środowisko naturalne.

Proces termoformowania

Termoformowanie polega na ogrzaniu arkusza materiału do temperatury, która zapewnia mu odpowiednią plastyczność, a następnie naciągnięciu go na przygotowany wcześniej model (formę) z użyciem podciśnienia, przekazywanego pod arkusz dzięki perforowanej powierzchni stołu roboczego.

Termoformierka Makyu Formbox jest doskonałym uzupełnieniem warsztatu drukarza 3D, gdyż same detale formujące materiał można przygotować właśnie za pomocą konwencjonalnej drukarki 3D. W naszej ofercie znajdują się zarówno same maszyny do druku FDM/FFF i SLA, jak i różnego rodzaju narzędzia oraz akcesoria do drukarek 3D.

Szerokość opakowania 24.3 cm
Wysokość opakowania 24.3 cm
Głębokość opakowania 2.1 cm
Masa opakowania 1.17 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: