• Wyprzedaż!

Mayku Heat Shield - osłona termiczna do Mayku FormBox

Indeks: MAY-19174 EAN: 5060578580095
Osłona termiczna umożliwiająca pracę z grubszymi arkuszami. Zastosowanie takiej osłony znacząco poprawia dystrybucje ciepła w trakcie pracy urządzenia. Osłona wyposażona została w mały otwór umożliwiający obserwowanie materiału w trakcie jego formowania. Zastosowanie takiej osłony jest warunkiem koniecznym w procesie tworzenia form do odlewów żywicznych.
Mayku Heat Shield - osłona termiczna do Mayku FormBox
199,00 zł -33%
133,33 zł
108,40 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 133,33 zł
Zapłać później
Producent: Mayku

Opis produktu: Mayku Heat Shield - osłona termiczna do Mayku FormBox

Osłona termiczna umożliwiająca pracę z grubszymi arkuszami. Zastosowanie takiej osłony znacząco poprawia dystrybucje ciepła w trakcie pracy urządzenia. Osłona wyposażona została w mały otwór umożliwiający obserwowanie materiału w trakcie jego formowania. Zastosowanie takiej osłony jest warunkiem koniecznym w procesie tworzenia form do odlewów żywicznych. Arkusze, z których wykonać można takie formy, dostępne są w naszym sklepie. Sam montaż produktu zajmuje około 30 sekund i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych elementów czy narzędzi.

Montaż osłony jest bardzo prosty. Produkt montowany jest na zatrzask, dzięki czemu nie wymaga wykorzystania żadnych dodatkowych elementów oraz narzędzi.


Montaż osłony jest bardzo prosty. Produkt montowany jest na zatrzask, dzięki czemu nie wymaga wykorzystania żadnych dodatkowych elementów oraz narzędzi.

Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz odpowiednio zabezpieczony, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktu w transporcie.


Produkt został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz odpowiednio zabezpieczony, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktu podczas transportu. 

Specyfikacja techniczna

  • Producent: Mayku
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Montaż: na zatrzaski 
  • Kompatybilne z: Mayku FormBox

Szerokość opakowania 29.4 cm
Wysokość opakowania 29 cm
Głębokość opakowania 4.5 cm
Masa opakowania 0.58 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: