Aqara Roller Shade Driver E1 - inteligentny silnik do rolet - biały - RSD-M01

Indeks: BNA-23673 EAN: 6970504215085
Inteligentny silnik do rolet Aqara Roller Shade Driver E1 umożliwia automatyczne sterowanie roletami i żaluzjami. Jest łatwy w montażu, działa w sposób bezprzewodowy przez około 2 miesiące żywotności baterii lub z podłączonym przewodem zasilającym USB-C dołączonym do zestawu. Sterowanie odbywa się za pomocą smartfona poprzez wykorzystanie asystentów głosowych lub zainstalowanie dedykowanych aplikacji.
Aqara Roller Shade Driver E1 - inteligentny silnik do rolet - biały - RSD-M01
279,00 zł
226,83 zł netto
Zapłać później
Producent: Aqara

Opis produktu: Aqara Roller Shade Driver E1 - inteligentny silnik do rolet - biały - RSD-M01

Inteligentny silnik do rolet Aqara to innowacyjne urządzenie smart home, które zapewnia wygodę i automatyzację w kontrolowaniu oświetlenia i prywatności w środowisku domowym. Za pomocą tego urządzenia można w łatwy sposób sterować roletami i żaluzjami całkowicie zdalnie. Silnik jest bardzo prosty w montażu, można go przymocować do ściany za pomocą wkrętów samogwintujących lub taśmy klejącej. Bateria litowo-jonowa zasila urządzenie bezprzewodowo nawet przez około 2 miesiące przy codziennym użytkowaniu. Silnik może także pracować z podłączonym przewodem przez cały czas. Ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB-C, a sterowanie roletami i żaluzjami dokonuje się za pomocą smartfona poprzez wykorzystanie asystentów głosowych lub dedykowanej aplikacji. Silnik jest kompatybilny z wieloma systemami inteligentnego domu, w tym Alice, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Asystent Google, Google Home, IFTTT, Marusya i Siri.

Biały silnik do rolet leży na białym tle.

Aqara Roller Shade Driver E1 - inteligentny silnik do rolet - biały - RSD-M01.

Biały silnik do rolet leży na białym tle.

Inteligentny silnik do rolet posiada wytrzymałą obudowę, odporną na przebarwienia.

Główne cechy silnika

 • Możliwość zdalnego sterowania roletami i żaluzjami
 • Protokół Zigbee 3.0
 • Opcja planowania harmonogramu pracy silnika
 • Regulacja prędkości otwierania i zamykania rolet
 • Długi okres działania bezprzewodowego - nawet do 2 miesięcy
 • Łatwy w montażu i uruchomieniu

Sterowanie roletami i żaluzjami

Inteligentny silnik do rolet Aqara to urządzenie elektryczne używane do automatyzacji rolet okiennych lub żaluzji. Służy do sterowania ruchem rolet w górę i w dół, co umożliwia użytkownikom wygodne otwieranie i zamykanie okien oraz regulację oświetlenia i prywatności w pomieszczeniach. Pozwala na zdalne sterowanie roletami za pomocą smartfona, tabletu lub innych urządzeń z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Możliwe jest ustawianie harmonogramów otwierania i zamykania rolet, co może pomóc w zwiększeniu efektywności energetycznej pomieszczeń. Pełni on także funkcje ochronne - może pomóc w regulacji ilości światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia, co może pomóc w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i ochronie przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Pojemny akumulator zasilający

Wbudowany akumulator litowo-jonowy zasilający urządzenie jest długotrwały, ponieważ może on pełnić funkcję zasilającą nawet do 2 miesięcy bez ładowania. Ładowanie baterii odbywa się poprzez dołączonego do zestawu przewodu USB-C.

Biały silnik do rolet leży na białym tle.

Silnik jest odpowiedzialny za sterowanie roletami i żaluzjami.

Zestaw silnika do rolet leży na białym tle.

Urządzenie jest kompatybilne z darmową aplikacją Aqara Home na smartfona.

Wytrzymała obudowa

Obudowa urządzenia jest wykonana z tworzywa znanego jako ABS, które jest odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu zapobiega przebarwieniom słonecznym. Tworzywo to jest znane również ze swojej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jest to materiał, który może wytrzymać uderzenia i wstrząsy, co jest istotne, w przypadku gdy urządzenie jest narażone na różne warunki użytkowania.

Synchronizacja z aplikacją na smartfona

Jest to produkt zintegrowany z aplikacją Aqara Home, za pomocą której użytkownik zyskuje zdalną kontrolę nad wszystkimi podłączonymi urządzeniami. To oznacza, że niezależnie od tego, czy znajduje się w domu, biurze czy na zasłużonym urlopie, może sprawnie zarządzać pracą swoich urządzeń za pomocą swojego smartfona. Przekłada się to na oszczędność i wygodę użytkownika.

Darmową aplikację Aqara Home możesz pobrać na urządzenie zarówno z systemem Android, jak i z systemem iOS.

Specyfikacja techniczna kostki

 • Producent: Aqara
 • Model: Roller Shade Driver E1
 • Kod produktu: RSD-M01
 • Technologia łączności z czujnikiem: bezprzewodowa
 • Protokół bezprzewodowy: ZigBee
 • Standard: 802.15.4
 • Źródło zasilania: bateria lub przewód USB-C
 • Zakres temperatur: od -10°C do 50°C
 • Zakres wilgotności: od 0% do 95% RH
 • Aplikacja: Apple Home, Aqara Home
 • Materiał obudowy: kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
 • Kolor produktu: biały
 • Wymiary: 42 x 37 x 165 mm

Biały silnik do rolet leży na białym tle wraz z pudełkiem.

Silnik łączy się poprzez centralkę Aqara Hub.

ZigBee Alliance to organizacja zrzeszająca producentów rozwijających standard ZigBee.
ZigBee Alliance to organizacja zrzeszająca producentów rozwijających standard ZigBee
.

Kompatybilność urządzeń ZigBee

ZigBee to otwarty standard komunikacji radiowej. Zapewnia szybkość działania, bezpieczną i stabilną komunikację oraz niski pobór prądu. Wersja ZigBee 3.0 została opracowana ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania w systemach Internetu rzeczy oraz w systemach inteligentnego domu. Poszczególne czujniki, oparte o protokół ZigBee, wykorzystują do pracy wspólną centralkę (bramkę). Dodanie kolejnego czujnika wymaga jedynie wciśnięcia odpowiedniego przycisku na jego obudowie oraz potwierdzenia wyboru w aplikacji. 

Kolor biały
Inteligentny budynek Sterownik rolet
Szerokość opakowania 19 cm
Wysokość opakowania 9 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.421 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Aqara Roller Shade Driver E1 - inteligentny silnik do rolet - biały - RSD-M01

4/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Maciej 18.01.2024 Potwierdzony zakup
Produkt z nowoczesnego modnego plastiku do montażu na taśmę dwustronną lub kołki (materiały dostarczone). Mechanizmy i przyciski działają prawidłowo, nie widać śladów zacięć czy poślizgów. Uwaga: urządzenie jest duże - zdjęcia poglądowe zwykle nie pokazują prawidłowo jego wielkości. Na pewno nie zmieści się po otwarciu okna między oknem a ścianą, jeżeli chcesz montować na ramie okiennej przy ścianie. Biały kolor ładnie się zlewa z białymi ramami. Rzeczywiście jest cichy, ale elektronika mogłaby szybciej reagować na wciskanie przycisków na obudowie. Zadany zakres ruchu trzyma bardzo dobrze. Plusy dodatnie + działanie + komunikacja (bardzo szybko reaguje na komunikaty z centralki i szybko zwraca informacje) + sposób montażu + dostarczone elementy dodatkowe (mechanizmy dla różnych rodzajów koralików oraz nawojowy) Minusy ujemne - wielkość

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: