Aqara Radiator Thermostat E1 - inteligentna głowica termostatyczna ZigBee - SRTS-A01

Indeks: BNA-23672 EAN: 6970504217058
Głowica termostatyczna firmy Aqara umożliwia zdalne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu poprzez dedykowaną aplikację producenta. Inteligentna aplikacja pozwala użytkownikom nie tylko na zdalne sterowanie temperaturą, ale także na tworzenie harmonogramów pracy urządzenia, co umożliwia dostosowanie temperatury w pomieszczeniu do różnych pór dnia.
Aqara Radiator Thermostat E1 - inteligentna głowica termostatyczna ZigBee - SRTS-A01
239,00 zł
194,31 zł netto
Zapłać później
Producent: Aqara

Opis produktu: Aqara Radiator Thermostat E1 - inteligentna głowica termostatyczna ZigBee - SRTS-A01

Inteligentna głowica termostatyczna firmy Aqara umożliwia zdalne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu poprzez dedykowaną aplikację producenta. Inteligentna aplikacja pozwala użytkownikom nie tylko na zdalne sterowanie temperaturą, ale także na tworzenie harmonogramów pracy urządzenia, co umożliwia dostosowanie temperatury w pomieszczeniu do różnych pór dnia. Termostat grzejnikowy jest wyposażony w ekran LCD, który charakteryzuje się podświetleniem, dużym kątem widzenia, wysokim kontrastem oraz czytelnymi, kolorowymi ikonami. Nie ma potrzeby wymiany baterii po kilku tygodniach użytkowania, dzięki protokołowi Zigbee i energooszczędnemu sprzętowi, bateria termostatu grzejnikowego Aqara może wytrzymać nawet rok. Dodatkowo inteligentna głowica termostatyczna Aqara jest dostarczana z adapterami, które umożliwiają jej kompatybilność z większością zaworów grzejnikowych. Instalacja jest szybka i prosta, a do jej przeprowadzenia nie potrzeba dodatkowych narzędzi.

Głowica termostatyczna Aqara
 Inteligentna głowica termostatyczna ZigBee -  Aqara E1.


Głowica termostatyczna ZigBee - Aqara E1 posiada kolorowy podświetlany wyświetlacz. 

Szczególne cechy głowicy termostatycznej

 • Protokół Zigbee 3.0
 • Odczyty z zewnętrznego czujnika temperatury
 • Wszechstronna kompatybilność
 • Wykrywanie otwarcia drzwi i okien
 • Automatyka pogodowa i ochrona przed zamarzaniem
 • Umożliwia tworzenie spersonalizowanych harmonogramów, co pozwala na automatyczne kontrolowanie urządzeń zgodnie z Twoimi preferencjami
 • Kolorowy podświetlany wyświetlacz, zapewnia czytelną i intuicyjną obsługę oraz dostarcza informacje w atrakcyjny sposób
 • Roczna żywotność baterii
 • Łatwa instalacja i kompatybilność

Protokół ZigBee i Matter, wsparcie HomeKit

Głowica grzejnikowa Aqara E1 korzysta z bezpiecznego i energooszczędnego protokołu komunikacji bezprzewodowej ZigBee 3.0, a także producent zapewnia otrzymanie wsparcia dla Matter

Termostat grzejnikowy Aqara może odbierać odczyty temperatur z czujników rozmieszczonych w całym domu, przez aplikację Aqara, a nawet HomeKit. Termostatem można także sterować za pomocą komend głosowych z wykorzystaniem takich asystentów jak Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Home, IFTTT, Alic, Marusya.

Wsparcie dla HomeKitWsparcie dla Apple HomeKit.
Geofencing

Głowica Aqara E1 posiada funkcję geofencing oraz wykrywa otwarte okno.

Wykrywanie otwarcia drzwi i okien oraz geofencing

Urządzenie pozwala zaoszczędzić na kosztach energii, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury, który po wykryciu nagłego spadku temperatury, wyłączy ogrzewanie. Dla większej niezawodności można stworzyć automatyzację w połączeniu z czujnikiem otwarcia Aqara Door and Window Sensor. 

Funkcja geofencing pozwala stworzyć wirtualny obszar, wykorzystując w tym celu lokalizację. Aktywuje urządzenie, gdy wykryje osobą wchodzącą w określony obszar. 

Specyfikacja techniczna głowicy termostatycznej Aqara E1

 • Model: SRTS-A01
 • Bateria: 3 V (2 x bateria 1,5 V AA)
 • Protokoły bezprzewodowe: Zigbee 3.0
 • Temperatura pracy: od 0°C do 40°C
 • Montaż: M30 x 1,5 mm
 • Maksymalna moc wyjściowa Zigbee: <10 dBm
 • Częstotliwość pracy Zigbee: od 2405 MHz do 2480 MHz
 • Wymiary: 57 x 89 mm

Zawartość zestawu Aqara E1
Głowica termostatyczna firmy Aqara, która umożliwia zdalne sterowanie temperaturą w pomieszczeniu za pomocą dedykowanej aplikacji od producenta. 

Inteligentny budynek Głowica termostatyczna
Komunikacja ZigBee
Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 16.5 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 0.305 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: