Aqara Hub M2 - bramka ZigBee - WiFi - HomeKit - HM2-G01

Indeks: BNA-23670 EAN: 6970504213777
Hub M2 to bramka sieciowa od firmy Aqara, która wyposażona jest protokół Zigbee 3.0 umożliwiający podłączenie do niej nawet 128 urządzeń (wymagane są urządzenia wzmacniające). Bramka wspomagana jest sterowaniem na podczerwień, które umożliwia obsługę urządzeń IR takich jak telewizor czy klimatyzator oraz ich kontrolę za pomocą asystentów głosowych.
Aqara Hub M2 - bramka ZigBee - WiFi - HomeKit - HM2-G01
279,00 zł
226,83 zł netto
Zapłać później
Producent: Aqara

Opis produktu: Aqara Hub M2 - bramka ZigBee - WiFi - HomeKit - HM2-G01

Hub M2 to bramka sieciowa od firmy Aqara, która wyposażona jest protokół Zigbee 3.0 umożliwiający podłączenie do niej nawet 128 urządzeń (wymagane są urządzenia wzmacniające). Jest kompatybilna z Apple Home Kit. Bramka wspomagana jest sterowaniem na podczerwień, które umożliwia obsługę urządzeń IR takich jak telewizor czy klimatyzator oraz ich kontrolę za pomocą asystentów głosowych. Obsługuje także połączenie przewodowe Ethernet RJ45, zapewniające dodatkową stabilność i krótszy czas reakcji. 

Aqara Hub M2 HM2-G01 - bramka ZigBee - WiFi - HomeKit.
Bramka jest kompatybilna z asystentami głosowymi. 

Cechy szczególne bramki sieciowej Hub M2

 • Posiada wbudowany głośnik, który po odpowiednim zaprogramowaniu może służyć jako dzwonek do drzwi lub alarm
 • Protokół Zigbee 3.0, pozwala na połączenie aż 128 urządzeń (wymagane są urządzenia wzmacniające np. inteligentna wtyczka, czy przełącznik ścienny)
 • Obsługuje połączenie przewodowe Ethernet RJ45
 • Dedykowana aplikacja - Aqara Home - umożliwia sterowanie połączonymi z nią urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie 
 • Kompatybilna z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Home Kit
 • Komunikacja WiFi

Sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca

Bramka sieciowa Hub M2 jest kompatybilna z Amazon Alexa oraz Google Assistant, dzięki czemu możesz sterować połączonymi z nią urządzeniami za pomocą komend głosowych, a po zainstalowaniu darmowej aplikacji Aqara Home stanie się to jeszcze prostsze! Za pomocą smartfona masz możliwość całkowitego sterowania urządzeniami z każdego miejsca, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w pracy czy na wakacjach.

Aqara we współpracy z Matter

Firma Aqara wyposażyła Hub M2 w najnowsze oprogramowanie w wersji 4.0.0 (beta), dzięki któremu urządzenia Zigbee staną się kompatybilne z Matter. Nowy standard łączności dla IoT umożliwia współpracę szerokiej gamie akcesoriów Smart Home, niezależnie od marki czy ekosystemu. 

Nowe oprogramowanie układowe jest wersją BETA, dlatego może zawierać pewne błędy. W razie wystąpienia takich problemów, spróbuj odłączyć się od Matter, a następnie ponownie dodaj hub do aplikacji. 

Technologia Zigbee

Technologia ZigBee to otwarty standard komunikacji radiowej. Poszczególne czujniki, oparte o protokół ZigBee, wykorzystują do pracy wspólną centralkę (bramkę). Topologia siatki (mesh) gwarantuje stabilną komunikację między centralką a poszczególnymi elementami systemu, ponieważ każdy odbiornik jest jednocześnie nadajnikiem. Uszkodzenie jednego urządzenia nie skutkuje zatrzymaniem pracy całej sieci. Wersja ZigBee 3.0 została opracowana ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania w systemach Internetu Rzeczy oraz w systemach Smart Home.

Specyfikacja techniczna

 • Producent: Aqara
 • Model: Hub M2
 • Kod modelu: HM2-G01
 • Moc wejściowa: 5 V / 1 A
 • Porty: USB-A, USB Micro-A, RJ45
 • Łączność: WiFi, Zigbee
 • Protokoły: WiFi iEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Zigbee 3.0 iEEE 802.15.4, BLE 5.0
 • Temperatura pracy: od 5°C  do 50°C 
 • Kolor: czarny
 • Wymiary: 100,5 × 30,75 mm
Bramka sieciowa Hub M2 posiada wbudowany głośnik, który po odpowiednim zaprogramowaniu może być alarmem lub dzwonkiem do drzwi.
Inteligentny budynek Centrala
Szerokość opakowania 10.5 cm
Wysokość opakowania 10.7 cm
Głębokość opakowania 6 cm
Masa opakowania 0.244 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: