Akumulator dla drona Ryze Tello

Indeks: INN-15782 EAN: 6958265162909

Oryginalny akumulator dla drona Ryze Tello o pojemności 1100 mAh. Akumulator typu Li-Pol o napięciu 3,8 V i energii 4,18 Wh. Został specjalnie stworzony dla Ryze Tello z najwyższej jakości ogniw.

Akumulator dla drona Ryze Tello
139,00 zł
113,01 zł netto
Zapłać później
Producent: DJI

Opis produktu: Akumulator dla drona Ryze Tello

Oryginalny akumulator dla drona Ryze Tello o pojemności 1100 mAh. Akumulator typu Li-Pol o napięciu 3,8 V i energii 4,18 Wh. Został specjalnie stworzony dla Ryze Tello z najwyższej jakości ogniw. 

Akumulator dla Ryze Tello

 

Akumulator do drona Ryze Tello.

Specyfikacja akumulatora

 • Typ: Li-Pol
 • Napięcie: 3,8 V
 • Pojemność: 1100 mAh
 • Energia: 4,18 Wh
 • Temperatura pracy: od 5°C do 45°C
 • Masa: 26 g

Planując dłuższe loty dronem DJI Ryze Tello, warto wyposażyć się w zapas dodatkowych akumulatorów. Użytkowanie każdego rodzaju maszyny latającej wiąże się z dużymi wymaganiami energetycznymi. Z tego powodu profesjonalni operatorzy dronów zawsze zabierają ze sobą zapas naładowanych akumulatorów dodatkowych.

Akumulator dla drona Ryze Tello szybko wymienisz w sytuacji, gdy zamontowana bateria będzie na wyczerpaniu. Po wymianie od razu możesz dalej korzystać z drona. Akumulator ma pojemność 1100 mAh, co przekłada się średnio na około 13 minut nieprzerwanego lotu dronem DJI Ryze Tello.

Oryginalny akumulator DJI Ryze Tello 1100 mAh 3,8V

Prezentowany produkt to oryginalny akumulator dla drona Ryze Tello typu Li-Pol. Ma identyczne parametry techniczne i prądowe w porównaniu do akumulatora dołączonego przy zakupie drona. Pojemność wynosi aż 1100 mAh. Akumulator pracuje z napięciem 3,8 V i energią 4,18 Wh. Wykonana go z najwyższej jakości ogniw. Zakres optymalnej temperatury pracy wynosi od +5 do +45 stopni Celsjusza. Jeden akumulator waży zaledwie 26 gram.

Dzięki wyposażeniu się w dodatkowe akumulatory do dronów możliwe będzie dłuższe korzystanie z nich w terenie. Łatwy sposób demontażu zużytego akumulatora i montażu naładowanego sprawiają, że już po kilku sekundach można znowu wznieść się maszyną w powietrze i zacząć obserwację terenu, nagrywanie materiałów wideo, wykonywanie badań pomiarowych lub po prostu kontynuować dobrą zabawę!

Masa 26 g
Napięcie nominal. 3.8 V
Pojemność mAh 1100 mAh
Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 11 cm
Masa opakowania 0.051 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Akumulator dla drona Ryze Tello

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Andrzej 21.05.2023 Potwierdzony zakup
Łukasz 02.01.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: