Moduł rotacyjny RA2 Pro do plotera xTool M1

Indeks: XTL-24455 EAN: 6928819513914
Innowacyjny moduł obrotowy przeznaczony do współpracy z ploterem xTool M1, umożliwiający grawerowanie na przedmiotach cylindrycznych. RA2 Pro można z łatwością dostosować do różnych kształtów i wielkości, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny. Za pomocą RA2 Pro nadasz unikalnego wyglądu takim przedmiotom, jak kubki, biżuteria, zabawki czy różnego rodzaju ozdoby.
Moduł rotacyjny RA2 Pro do plotera xTool M1
1 099,00 zł
893,50 zł netto
Zapłać później
Producent: xTool

Opis produktu: Moduł rotacyjny RA2 Pro do plotera xTool M1

RA2 Pro to innowacyjny moduł obrotowy przeznaczony do współpracy z ploterem xTool M1. Akcesorium rozszerza funkcjonalność urządzenia o grawerowanie na przedmiotach cylindrycznych. Dzięki temu ploter zyskuje zdolność do personalizacji szerszego zakresu przedmiotów. Za pomocą RA2 Pro nadasz unikalnego wyglądu takim przedmiotom, jak kubki, biżuteria, zabawki czy różnego rodzaju ozdoby. Z modułem rotacyjnym, wręczane przez Ciebie prezenty staną się niepowtarzalne i pełne uroku! RA2 Pro można z łatwością dostosować do różnych kształtów i wielkości, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny i może współpracować z większością przedmiotów o cylindrycznej budowie.

Moduł rotacyjny RA2 Pro do plotera xTool M1.


Dzięki RA2 Pro możliwości xTool M1 znacznie się zwiększają.

Niezwykle wszechstronny i funkcjonalny

RA2 Pro oferuje cztery tryby pracy umożliwiające grawerowanie na różnych przedmiotach. Każdy tryb jest dostosowany do specyficznych kształtów i materiałów, co znacznie rozszerza możliwości personalizacji za pomocą plotera xTool M1. Szczęki do kubków i termosów, rolki obrotowe dla nieregularnych kształtów, uchwyt do przedmiotów kulistych oraz tryb dla biżuterii umożliwiają precyzyjne grawerowanie na szerokiej gamie obiektów.

Specyfikacja techniczna modułu

 • Przeznaczenie: xTool M1
 • Maksymalna prędkość kątowa: 360°/s
 • Dokładność: 0,45°
 • Obsługiwana średnica: od 0 mm do 100 mm
  • szczęki: od 0 mm do 100 mm
  • rolki obrotowe: od 3 mm do 198 mm
  • uchwyt do grawerowania kuli: od 25 mm do 100 mm
  • uchwyt do biżuterii: od 11 mm do 70 mm
 • Obsługiwane oprogramowanie: xTool Creative Space, LightBurn, LightGRBL
 • Wymiary modułu: 321 x 138 x 105 mm

Zawartość zestawu.

xTool M1 2w1 - wycinarka i grawerka - 10 W.

xTool M1

Wszechstronne narzędzie 2w1, które umożliwia tworzenie szerokiej gamy spersonalizowanych przedmiotów, od prezentów po biżuterię, dzięki połączeniu funkcji ostrza i 10-watowego lasera. xTool M1 oferuje możliwość grawerowania laserowego, cięcia laserowego, a także cięcia za pomocą ostrza. Dzięki temu urządzenie może pracować z bardzo szeroką gamą materiałów. Jest to intuicyjna i prosta w obsłudze maszyna, z którą poradzą sobie także początkujący użytkownicy. Idealna do użytku domowego dzięki swoim kompaktowym wymiarom oraz funkcjom zwiększającym bezpieczeństwo użytkownika.

Szerokość opakowania 45.9 cm
Wysokość opakowania 18.5 cm
Głębokość opakowania 10.1 cm
Masa opakowania 2.4 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: