Kategorie

Dzwonki i wizjery

Podstawowe narzędzia, które pozwolą Wam na ochronę przed niebezpieczeństwem, są zazwyczaj najlepszym wyborem. Co, jeśli powiemy Wam, że udoskonaliliśmy te systemy, oferując asortyment spełniający wszystkie oczekiwania? Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym z ogrodzeniem lub dbasz o bezpieczeństwo lokatorów, zawsze wybieraj wizjery pozwalające szybciej sprawdzić, kim jest gość. Oferujemy także dzwonki. Dzięki nim zawsze usłyszysz, że ktoś chce się z Tobą spotkać.

Zaawansowane wizjery i dzwonki, czyli asortyment pierwszego kontaktu

Kiedy ktoś puka do drzwi, niebezpiecznie jest otwierać bez wcześniejszej weryfikacji, kto za nimi stoi. Jeżeli mieszkacie w ogrodzonym obiekcie, z pewnością posiadacie także dzwonek lub nawet domofon. Nie sprawdzicie jednak, czy Wasz potencjalny gość jest sam. Dlatego warto wyposażyć się w wizjer wideo, który zapewni Wam doskonałą jakość obrazu. Dzięki niemu będziecie o wiele bezpieczniejsi, a osoby nieproszone lub niepowołane będą miały utrudniony dostęp do Waszego obiektu. Są to obecnie podstawowe elementy, które tworzą inteligentny budynek.

Chcąc zamontować dzwonek na ogrodzeniu, często pojawia się problem z okablowaniem. Jest ono nieestetyczne i może ulec uszkodzeniu podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. W tej kategorii umieszczone zostały dzwonki bezprzewodowe. Wystarczy przymocować je przy furtce i pozostaje cieszyć się ich funkcjonalnością. Zasięg sięga nawet do 150 m, natomiast materiały świetnej jakości pozwalają na użytkowanie podczas mrozów, opadów lub innych zmian pogodowych bez obaw o awarię.

Udoskonalaj standardowe rozwiązania na swój sposób

Stosując dodatkowo możliwości oferowane przez minikomputery (np. Raspberry Pi), otrzymujecie możliwości dowolnych konfiguracji. Bez problemu stworzycie układy pozwalające na weryfikację gości przy pomocy smartfonów, tabletów i innych urządzeń multimedialnych, z dowolnego zakątka świata.

Czy to nie ekscytujące, że multimedialne wizjery i dzwonki, które kiedyś pojawiały się jedynie w filmach Sci-Fi, są obecnie dostępne dla każdego? Rozwój technologiczny jest niesamowity. Nie tylko chętnie z niego skorzystamy, ale także zaoferujemy Wam narzędzia zmieniające Wasz dom lub nieruchomość w komfortowy i bezpieczny azyl. Zapraszamy serdecznie po bezprzewodowe dzwonki i wideo wizjery.