Mikrofon 50-56dB 9/4.5mm - SMD - 5 szt.

Indeks: EAK-00739 EAN: 5904422372910

Wysokość h: 4,5 mm. Średnica Ø: 9 mm. Czułość: 50 - 56 dB. Cena za 5 szt.

Mikrofon 50-56dB 9/4.5mm - SMD - 5 szt.
4,10 zł
3,33 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Mikrofon 50-56 dB 9/4,5 mm - SMD

Mikrofon ma wysokość h: 4,5 mm. Średnica Ø: 9 mm. Czułość: 50 - 56 dB.

Specyfikacja mikrofonu

  • Wysokość h: 4,5 mm
  • Średnica Ø: 9 mm
  • Czułość: 50 - 56 dB

Elementy sprzedawane w pakiecie po 5 sztuk.

Schemat podłączenia

Schemat podłączenia mikrofonu.  Output - wyjście, Ground - masa.

Zestaw pięciu sztuk czułych mikrofonów elektretowych, przeznaczonych do aplikacji takich jak czujniki dźwięku, rejestratory i dyktafony, odtwarzacze komunikatów głosowych, mikrofony komputerowe i wiele innych.

Do obsługi mikrofonu wystarczy prosty przedwzmacniacz lub kompatybilny moduł cyfrowy bądź analogowy – w naszej ofercie, w sekcji Mikrofony i detektory dźwięku, znajdziesz obszerny wybór tego typu układów, wyposażonych we wbudowane przetworniki akustyczne (prezentowany mikrofon może posłużyć np. do wymiany oryginalnego elementu w razie jego uszkodzenia).

Przetworniki i moduły akustyczne w ofercie Botland

W naszej ofercie znajdziesz szerokie portfolio rozmaitych przetworników i modułów dźwiękowych. Mamy m.in. różnorodne buzzery (zarówno elektromagnetyczne, jak i piezoelektryczne) oraz wygodne w użyciu moduły rozszerzeń dla Arduino, Raspberry Pi i innych popularnych minikomputerów jednopłytkowych oraz płytek uruchomieniowych. Jeżeli natomiast potrzebujesz naprawdę donośnego sygnalizatora akustycznego, wybierz jedną z oferowanych przez nas syren alarmowych, generujących dźwięk o poziomie natężenia nawet 112 dB.

W stałej sprzedaży posiadamy także szereg modułów, umożliwiających proste rozszerzenie funkcjonalności Arduino o odtwarzanie (a nawet nagrywanie) krótkich komunikatów dźwiękowych w formacie WAV lub MP3. Tego typu produkty sprawdzą się także w zastosowaniach komercyjnych – np. do realizacji systemów sprzedażowych, instalacji reklamowych i informacyjnych oraz wielu innych.

Szerokość opakowania 3.5 cm
Wysokość opakowania 2.5 cm
Głębokość opakowania 16 cm
Masa opakowania 0.04 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: