Pilot IR RC - dla Khadas VIM2

Indeks: KHD-11730 EAN: 5904422317850

Pilot na podczerwień do sterowania minikomputerem Khadas VIM 2. Działa bezpośrednio z systemem Android. Posiada również funkcję myszki komputerowej. Zasilany jest za pomocą dwóch baterii AAA.

Pilot IR RC - dla Khadas VIM2
29,90 zł
24,31 zł netto
Zapłać później
Minimalna ilość sztuk do zamówienia: 30
Czas oczekiwania: 6-8 tyg.
Na zamówienie
Producent: Khadas

Opis produktu: Pilot IR RC - dla Khadas VIM2

Pilot na podczerwień do sterowania minikomputerem Khadas VIM 2. Działa bezpośrednio z systemem Android. Posiada również funkcję myszki komputerowej. Pilot wyposażony został w 12 przycisków pozwalających na poruszanie się po interfejsie systemu oraz sterowanie głośnością, itp. W skład przycisków wchodzą: power, przyciski kierunkowe, OK, wstecz, menu, myszka, Home oraz głośności. Działa m.in. z Khadas VIM2 Basic.

Specyfikacja pilota IR

  • Materiał: ABS
  • Przeznaczenie: Android TV
  • Zasilanie: 2 x AAA
  • Wymiary:  155 x 388 x 145 mm
  • Masa: 39 g

Pilot IR RC

Pilot zasilany jest dwoma bateriami AAA, których nie ma w zestawie, można je nabyć osobno w naszym sklepie.

Pilot IR RC - dla Khadas VIM2 Botland - Sklep dla robotyków

Oferujemy praktyczny pilot działający na podczerwień (IR) RC - przeznaczony do sterowania minikomputerem Khadas (model VIM2). To doskonałe dopełnienie możliwości modelu VIM2, który może zostać wykorzystany jako stacja multimedialna podłączona do telewizora.

Pilot pracuje bezpośrednio z systemem Android. Dzięki minimalistycznym podejściu ale zachowaniu pełni funkcjonalności pilot jest bardzo intuicyjny. Posiada 12 przycisków, dzięki którym z łatwością będziesz poruszać się po Android TV. Urządzenie posiada przycisk włączania, dwa przyciski do regulowania głośnością dźwięku, przycisk powrotu do głównego menu, menu, cztery przyciski kierunkowe z przyciskiem “ok” na środku oraz “wstecz” i przełącznik na funkcję myszki.

Pilot do minikomputera Khadas VIM2

Pilot działa zasilany dwiema standardowymi bateriami AAA, waży zaledwie 39 gram, a jego wymiary to 155 mm x 388 mm x 145 mm. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa typu ABS, dzięki czemu jego waga jest niewielka, a przy tym zachowuje wysoką odporność na zużycie i przyjemnie trzyma się go w ręku.

W kategorii Khadas Vim znajdziesz więcej praktycznych akcesoriów do minikomputerów Khadas. Sprawdź także co oferujemy w innych kategoriach. Posiadamy szeroki wybór podobnych, gotowych do użycia produktów z pogranicza elektroniki i robotyki, ale także szeroką gamę narzędzi, specjalistycznych komponentów i materiałów dydaktycznych.

Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 15.5 cm
Masa opakowania 0.062 kg

Paweł

09/02/21

Pytanie: Witam uprzejmie czy pilot działa również z Khadas VIM 1 basic?
Odpowiedź: Według strony producenta pilot powinien współpracować także z płytką Khadas VIM1.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: