Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4 - zdjęcie 1
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4 - zdjęcie 2
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4 - zdjęcie 3
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4 - zdjęcie 4
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4 - zdjęcie 5
Radarowy samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS4 - zdjęcie 6

Samochodowy odstraszacz gryzoni z radarem - Viano OS4

Indeks: VIA-16619 EAN: 5903111328191

Oferujemy wysokiej jakości odstraszacze gryzoni. To urządzenie z dwoma buzzerami, które emitują ultradźwięki nieprzyjemne dla wszelkich gryzoni. Straszak przeznaczony jest do montażu pod maską samochodu. Dodatkowo jest wyposażony w czujnik ruchu (radar), który po wykryciu najmniejszej zmiany uruchamia diodę LED, która emituje serię stroboskopowych błysków odstraszających szkodniki.

101,00 zł
82,11 zł netto

Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Producent: Viano

Opis produktu: Samochodowy odstraszacz gryzoni z radarem - Viano OS4

Oferujemy wysokiej jakości odstraszacze gryzoni. To urządzenie z dwoma buzzerami, które emitują ultradźwięki nieprzyjemne dla wszelkich gryzoni. Straszak przeznaczony jest do montażu pod maską samochodu. Dodatkowo jest wyposażony w czujnik ruchu (radar), który po wykryciu najmniejszej zmiany uruchamia diodę LED, która emituje serię stroboskopowych błysków odstraszających szkodniki. Umieszczenie urządzenia w okolicach silnika i większości wrażliwych komponentów zapewnia możliwie największe bezpieczeństwo oraz dodatkowo skutecznie umożliwia rozchodzenie się fal dźwiękowych również w okolicach pojazdu. Dzięki temu zwierzęta będą słyszały odstraszające sygnały nawet z odległości 200 metrów.

Radarowy odstraszacz Viano OS4

Radarowy odstraszacz Viano OS4.

Małe stworzenia – poważne zagrożenie

Popularnie występujące w Polsce myszy, kuny czy łasice mogą stanowić poważne zagrożenie dla nieprzygotowanych pojazdów, a w konsekwencji dla osób, które będą z nich korzystały. Gryzonie często w samochodach poszukują źródła ciepła w okresie zimowym, szukają miejsca na nowe legowisko lub po prostu wabione zapachem poszukują nowych źródeł pożywienia. Po wejściu pod maskę lub do kabiny, kiedy napotkają na swojej drodze przeszkodę, przegryzają ją.

 

Taką przeszkodą mogą być na przykład wężyki z olejem silnikowym, z płynem chłodniczym albo przewody do elektroniki, natomiast wewnątrz auta może to być tapicerka, fotel, fragment podłogi albo pozostawione wewnątrz przedmioty. Naprawa takich zniszczeń nierzadko generuje wysokie koszty i problemy. Warto jednak zauważyć, że niestety uszkodzenie części wyposażenia może nawet zagrażać zdrowiu i życiu użytkowników pojazdu. Jeżeli gryzoń uszkodzi na przykład przewód hamulcowy – kierowca nic nie wiedząc, może ruszyć i spowodować wypadek na drodze. Warto zabezpieczyć się przed takimi ewentualnościami.

Odstraszacz posiada trzy diody LED emitujące błyski stroboskopowe.

Odstraszacz posiada trzy diody LED emitujące błyski stroboskopowe.

Częstotliwości odstraszacza

W urządzeniu został zastosowany system, dzięki któremu wysokości emitowanych fal stale się zmieniają – zapobiega to ewentualnemu „przyzwyczajeniu” się zwierząt, które chciałyby dotrzeć do pojazdu. Urządzenie zostało tak przemyślane, aby odstraszając wszelkie gryzonie i szkodniki, jednocześnie nie szkodzić Twoim pupilom. Jeżeli masz psa lub kota, nie będą one narażone na działanie nieprzyjemnych częstotliwości, ponieważ zakres emitowanych fal oddziałuje jedynie na szkodniki.

 

Warto również zauważyć, że urządzenie stanowi znakomitą alternatywę dla metod stosowanych w przeszłości, kiedy człowiek musiał poradzić sobie ze zwierzętami. Ustawianie pułapki często było znacznie mniej skuteczne, a przede wszystkim zadawało cierpienie i przyczyniało się do śmierci zwierząt. Dzisiejsze technologie pozwalają uniknąć stosowania przemocy i przede wszystkim osiągnąć znacznie wyższą skuteczność.

Często zmieniająca się częstotliwość sprawia, że gryzonie nie będą mogły się przyzwyczaić do generowane ultradźwięku.

Często zmieniająca się częstotliwość sprawia, że gryzonie nie będą mogły się przyzwyczaić do generowane ultradźwięku.

Łatwy i szybki montaż

Montaż urządzenia nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Odstraszacz jest wyposażony w dwa przewody, na których końcach znajdują się konektory oczkowe przygotowane do połączenia z klemami akumulatora samochodowego. Cała operacja może zająć najwyżej kilka minut.

Odstraszacz zasilany jest bezpośrednio z akumulatora samochodu.

Odstraszacz zasilany jest bezpośrednio z akumulatora samochodu.

Zamontuj i zapomnij

Oferowany straszak jest tak skonstruowany, abyś po jego zamontowaniu mógł zapomnieć zarówno o niebezpieczeństwie ze strony gryzoni, jak i o samym urządzeniu. Odstraszacz uruchamia się automatycznie po zakończeniu pracy silnika i wyłącza po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Dzięki uszom montażowym, instalacja urządzenia jest bardzo prosta.

Dzięki uszom montażowym instalacja urządzenia jest bardzo prosta.

Przystosowane do trudnych warunków

Warto również wspomnieć, że urządzenie wykonane przez firmę Viano jest doskonale przystosowane do panujących w Polsce warunków. Całość bazuje na wysokiej jakości układzie opierającym swoje działania na tranzystorach, które przystosowane są do pracy zarówno w bardzo niskich, jak i w bardzo wysoki temperaturach, jakich możemy doświadczać w całym kraju. To znacznie lepsze rozwiązanie w porównaniu na przykład z rozwiązaniem, w którym zarządzanie odbywałoby się za pośrednictwem delikatnego układu mikroprocesorowego.

Specyfikacja techniczna:

 • Zasilanie: 12 V
 • Pobór prądu: 15 mA
 • Pobór prądu przy rozbłysku: 5 mA
 • Radarowy czujnik ruchu: 2 m
 • Kąt emisji ultradźwięku: do 120°
 • Zasięg ultradźwięku: do 200 metrów
 • Temperatura pracy: od -30° do 70°
 • Wymiary: 85 x 65 x 36 mm

 

Viano - polski producent elektronicznych odstraszaczy szkodników

Firma Viano pojawiła się na polskim rynku w 2009 roku i słynie z wysokiej jakości elektronicznych odstraszaczy zwierząt takich jak gryzonie i kuny. Urządzenia odstraszające marki Viano odznaczają się wysoką skutecznością działania, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i pod karoseriami samochodów. Odstraszacz gryzoni to drobna, ale warta swojej ceny inwestycja, dzięki której będziesz mógł m.in. ochronić przed uszkodzeniem przewody elektryczne i paliwowe pod maską swojego samochodu

Viano - odstraszacze o szerokich możliwościach wykorzystania

Odstraszacz Viano OS4 charakteryzuje się wysoką skutecznością działania, a jego montaż i sposób podłączenia jest bardzo prosty. Odstraszacz posiada wbudowany czujnik ruchu, który w przypadku wykrycia ruchu w komorze silnika przy wyłączonym silniku, wyzwala głośny alarm ultradźwiękowy, który jest słyszalny tylko dla zwierząt. Odstraszacz skutecznie płoszy potencjalne szkodniki i charakteryzuje się bardzo niskim poborem prądu oraz jest odporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne.

Napięcie zasil. od 12.0 V
Napięcie zasil. do 12.0 V

Wysyłka w dniu zamówienia

Zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na naszym koncie w dzień roboczy do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze tego samego dnia! 
* ze względu na obecnie panującą sytuację związaną z Covid-19 wyjątek stanowi poniedziałek,  w którym tego samego dnia wysyłane są zamówienia złożone do godz 10:00.

Czas realizacji płatności uzależniony jest od godzin sesji ELIXIR banków nadawcy i odbiorcy przelewu (więcej informacji na ten temat np. na stronie http://www.kiedy-przelew.pl/).

Darmowa wysyłka w Polsce już od 300 zł

Jeśli kwota do zapłaty za produkty przekroczy 300 zł dostawa gratis! Dotyczy zamówień opłaconych przed wysyłką. Zamówienia pobraniowe wysyłamy gratis od 500 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Card image cap
Poczta Polska
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 9,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 17,90 zł
 • Ubezpieczenie: 1000 zł
Card image cap
Kurier GLS
 • Termin dostawy: 1-2 dni
 • Płatność z góry: od 14,90 zł
 • Płatność przy odbiorze: 22,90 zł
 • Ubezpieczenie: 6000 zł
Card image cap
Paczkomaty 24/7
 • Termin dostawy: 1-3 dni
 • Płatność z góry: od 12,90 zł
 • Ponad 8000 Paczkomatów
 • Ubezpieczenie: 200 zł

Wysyłka za granicę

Kurier GLS - strefa 1

Austria, Belgia, Chrowacja, Czechy, Dania, Niemcy, Holandia, Słowacja

 • Termin dostawy: 2-4 dni
 • Płatność z góry: 35 zł
Kurier GLS - strefa 2

Bułgaria, Estonia, Francja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowenia, Wielka Brytania

 • Termin dostawy: 2-5 dni
 • Płatność z góry: 50 zł
Kurier GLS - strefa 3

Finlandia, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Liechtenstein, Serbia, Szwajcaria, Szwecja

 • Termin dostawy: 2-7 dni
 • Płatność z góry: 80 zł
 • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 300 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
 • Termin dostawy liczony jest w dniach roboczych od daty wysyłki zamówienia.

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zapraszamy do dodania opinii o produkcie :) Funkcja dostępna po zalogowaniu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro

Oferujemy znakomite rozwiązanie – jedno z najlepszych na rynku. Prezentujemy znakomity odstraszacz gryzoni. To urządzenie, które emituje wokół siebie ultradźwięki...
Indeks: VIA-16620
Indeks: VIA-16620
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 94,60 zł Cena 94,60 zł

Raspberry Pi Zero V1.3 - 512MB RAM

Popularny minikomputer Raspberry Pi w wersji miniaturowej. Ten model posiada procesor Broadcom BCM2835 1 GHz i 512 MB pamięci RAM. Płytkę wyposażono w: port miniHDMI ,...
Indeks: RPI-05215
Indeks: RPI-05215
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 35,90 zł Cena 35,90 zł

Lego Mindstorms EV3 - moduł WiFi

Adapter WiFi kompatybilny z Lego Mindstorms EV3. Podłączany do hosta USB znajdującego się na kostce EV3.
Indeks: ROB-04703
Indeks: ROB-04703
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 37,90 zł Cena 37,90 zł

Magnes neodymowy okrągły Calamit N35/Zn 18x2mm - 10szt.

Magnes neodymowy okrągły ma wymiary 18 x 2 mm . Charakteryzuje się bardzo dużą siłą przyciągania. Ma dożywotnią gwarancję mocy i trwałości. Magnesy trwałe wykorzystywane są w...
Indeks: CAL-16572
Indeks: CAL-16572
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 19,50 zł Cena 19,50 zł

Głośniki Esperanza EP122 2.0 Folk zasilane z USB

Drewniane głośniki komputerowe zasilane z gniazda USB o mocy 2 x 3 W. Posiadają złącze stereo Jack 3,5 mm oraz regulację głośności. Wykorzystywane jako źródło dźwięku do...
Indeks: EAK-06732
Indeks: EAK-06732
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 27,90 zł Cena 27,90 zł

Zasilacz impulsowy 5V/2,5A - wtyk DC 5,5/2,1mm

Stabilizowany zasilacz sieciowy. Zasilanie sieciowe: 110 - 240 V. Napięcie wyjściowe: 5 V DC. Prąd wyjściowy: 2,5 A.
Indeks: ZAS-01364
Indeks: ZAS-01364
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 15,50 zł Cena 15,50 zł

Magnes neodymowy okrągły Calamit N35/Ni 10x4mm - 10 szt.

Magnes neodymowy okrągły ma wymiary 10 x 4 mm . Charakteryzuje się bardzo dużą siłą przyciągania. Ma dożywotnią gwarancję mocy i trwałości. Magnesy trwałe wykorzystywane są w...
Indeks: CAL-16568
Indeks: CAL-16568
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 15,40 zł Cena 15,40 zł

Czujnik fotoelektryczny PNP E3Z-D81 12-24V IP67 - 100mm

Czujnik fotoelektryczny wykrywa przedmioty metodą odbicia. Zasięg wykrywania wynosi od 5 mm do 100 mm. Posiada dwa tryby pracy: Light-ON oraz Dark-ON. Zasilany jest napięciem...
Indeks: AKS-10609
Indeks: AKS-10609
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 64,00 zł Cena 64,00 zł

Lutownica USB 8W - ZD20U

Lutownica o mocy 8 W, zasilana napięciem 5 V z gniazda USB.
Indeks: LUT-02867
Indeks: LUT-02867
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 25,90 zł Cena 25,90 zł

Czyścik do grotów z podstawką

Czyścik z wiórek mosiężnych do grotów lutowniczych.
Indeks: LUT-00613
Indeks: LUT-00613
Czas oczekiwania: ok. 10-30 dni
Cena podstawowa 20,90 zł Cena 20,90 zł

Uchwyt z lupą i izolowanymi chwytakami - trzecia ręka ZD10H

Poręczny uchwyt montażowy z lupą powiększającą 3 dioptrie, miejscem na czyścik grotu oraz izolowanymi chwytakami .
Indeks: NSZ-03626
Indeks: NSZ-03626
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 35,90 zł Cena 35,90 zł

FORBOT - zestaw tablic - Elektronika I + Elektronika II + Technika Cyfrowa

Komplet popularnych tablic do kursów elektroniki Forbot - trzy zestawy podręcznych ściąg oraz gadżety Forbota.
Indeks: FOR-09518
Indeks: FOR-09518
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 39,99 zł Cena 39,99 zł

Produkty z tej samej kategorii:

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-03

Wysokiej jakości odstraszacz ultradźwiękowy . To niewielkie urządzenie z wbudowanym buzzerem o dużej mocy, który jest w stanie generować dźwięk odstraszający szkodniki odległe...
Indeks: VIA-16621
Indeks: VIA-16621
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 64,30 zł Cena 64,30 zł

Odstraszacz gryzoni - mocna dioda LED - Viano OD-08

Oferujemy znakomite urządzenie firmy Viano – ultradźwiękowy odstraszacz na gryzonie. Instalacja takiego urządzenia to doskonały sposób, aby pozbyć się niechcianych szkodników...
Indeks: VIA-16623
Indeks: VIA-16623
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 83,60 zł Cena 83,60 zł

Mocny odstraszacz gryzoni - Viano OD-10 Pro

Oferujemy wysokiej jakości ultradźwiękowy odstraszacz na gryzonie. To model od firmy Viano , której produkty osiągnęły duży sukces, a klienci wyrażają zadowolenie. Straszak...
Indeks: VIA-16625
Indeks: VIA-16625
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 106,00 zł Cena 106,00 zł

Odstraszacz ptaków - 230V - Viano OP-2

Odstraszacz na ptaki to narzędzie, dzięki któremu łatwo pozbędziesz się szkodników z pola, ogrodu, działki czy sadu. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla zwierząt i...
Indeks: VIA-16627
Indeks: VIA-16627
Czas oczekiwania ok. 2-5 dni
Cena podstawowa 225,71 zł Cena 225,71 zł

Solarny odstraszacz ptaków - Viano OP-1

Jak pozbyć się problemu ptaków niszczących uprawy , sady albo budynki? Znakomitym rozwiązaniem jest zastosowanie solarnego odstraszacza ptaków polskiej firmy Viano ....
Indeks: VIA-16628
Indeks: VIA-16628
Czas oczekiwania ok. 2-5 dni
Cena podstawowa 271,10 zł Cena 271,10 zł

Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Led OD-06

Odstraszacz ultradźwiękowy wykonany przez polską firmę Viano . Wyposażony w aż cztery buzzery , które emitują nieprzyjemne dla gryzoni sygnały dźwiękowe. Głośniczki ulokowane...
Indeks: VIA-16622
Indeks: VIA-16622
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 116,51 zł Cena 116,51 zł

Samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano OS2

Wysokiej jakości odstraszacz gryzoni : kun, szczurów, myszy oraz innych szkodników, które często uszkadzają samochody. Urządzenie pochodzi od firmy Viano – polskiego...
Indeks: VIA-16617
Indeks: VIA-16617
Czas oczekiwania ok. 2-5 dni
Cena podstawowa 65,49 zł Cena 65,49 zł

Samochodowy odstraszacz gryzoni - Viano Duo-Led OS-03

Oferujemy Państwu znakomity ultradźwiękowy odstraszacz na gryzonie przeznaczony do zastosowania w samochodach. Oprócz systemu dźwiękowego, który generuje nieprzyjemne dla...
Indeks: VIA-16618
Indeks: VIA-16618
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 72,59 zł Cena 72,59 zł

Odstraszacz gryzoni - Viano Quattro-Pro

Oferujemy znakomite rozwiązanie – jedno z najlepszych na rynku. Prezentujemy znakomity odstraszacz gryzoni. To urządzenie, które emituje wokół siebie ultradźwięki...
Indeks: VIA-16620
Indeks: VIA-16620
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 94,60 zł Cena 94,60 zł

Odstraszacz gryzoni - Viano OD-11 Duo Gold

Produkty firmy Viano osiągnęły spektakularny sukces i zdobyły uznanie klientów w całej Polsce. Duo Gold to wysokiej jakości urządzenie odstraszające gryzonie, kuny i łasice...
Indeks: VIA-16626
Indeks: VIA-16626
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 119,00 zł Cena 119,00 zł

Odstraszacz gryzoni na baterie - Viano OB-01

Oferujemy Państwu znakomity odstraszacz gryzoni i kun, który jest w stanie działać praktycznie w każdych warunkach. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości buzzer ,...
Indeks: VIA-16624
Indeks: VIA-16624
Dostępny, wysyłka 24h!
(Sprawdź dostępność)
Cena podstawowa 62,00 zł Cena 62,00 zł