MyoWare 2.0 Reference Cable - przewód połączeniowy - SparkFun CAB-19244

Indeks: SPF-21290
Przewód połączeniowy przeznaczony do ekosystemu MyoWare 2.0. Służy do połączenia elektrody z pinem referencyjnym czujnika mięśni MyoWare 2.0. Pin przewodu należy podłączyć do gniazda czujnika, natomiast złącze zatrzaskowe należy podłączyć do elektrody pomiarowej. Gdy całość zostanie połączona, elektrodę należy nakleić na oddzieloną część ciała, taką jak część kostna łokcia lub mięsień, który nie znajduje się w okolicy mięśnia docelowego, do którego nie jest w stanie dotrzeć pin referencyjny czujnika mięśni MyoWare 2.0.
MyoWare 2.0 Reference Cable - przewód połączeniowy - SparkFun CAB-19244
6,90 zł
5,61 zł netto
Producent: SparkFun

Opis produktu: MyoWare 2.0 Reference Cable - przewód połączeniowy - SparkFun CAB-19244

Przewód połączeniowy przeznaczony do ekosystemu MyoWare 2.0. Służy do połączenia elektrody z pinem referencyjnym czujnika mięśni MyoWare 2.0. Pin przewodu należy podłączyć do gniazda czujnika, natomiast złącze zatrzaskowe należy podłączyć do biomedycznej elektrody pomiarowej. Gdy całość zostanie połączona, elektrodę należy nakleić na oddzieloną część ciała, taką jak część kostna łokcia lub mięsień, który nie znajduje się w okolicy mięśnia docelowego, do którego nie jest w stanie dotrzeć pin referencyjny czujnika mięśni MyoWare 2.0.

Uwaga!
MyoWare 2.0 i Cable Shield nie są przeznaczone do diagnozowania chorób i innych stanów, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania chorobom u ludzi lub innych zwierząt.

Przewód połączeniowy MyoWare 2.0Przewód połączeniowy MyoWare 2.0.

Ekosystem MyoWare 2.0

Ekosystem MyoWare 2.0 stworzony przez Advancer Technologies to nakładki oraz czujniki wyposażone w złącza zatrzaskowe, które umożliwiają proste łączenie ich ze sobą, które wraz z Arduino tworzą uniwersalne narzędzie do badania aktywności mięśni - elektromiografii (EMG). Innowacyjny system złącz zatrzaskowych umożliwia łatwe łączenie modułów, a analogowe złącze TRS Jack 3,5 mm służy do połączenia z  mikrokontrolerem, za pomocą którego dokonywany jest pomiar surowej, filtrowanej i rektyfikowanej aktywności elektrycznej docelowego mięśnia. Eliminuje to konieczność lutowania połączeń między płytkami. 

Producent przygotował szczegółowy przewodnik użytkownika dla ekosystemu MyoWare 2.0.

Specyfikacja przewodu połączeniowego MyoWare 2.0

  • Ilość pin: 1
  • Złącze: zatrzaskowe
  • Przeznaczenie: połączenie elektrody z czujnikiem MyoWare 2.0
MyoWare 2.0 Reference Cable

MyoWare 2.0 Reference Cable - przewód połączeniowy - SparkFun CAB-19244.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 0.7 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: