Płytka stykowa - 270 otworów

Indeks: PLY-00057 EAN: 5904422337476

Płytka stykowa wykorzystywana jest do tworzenia i testowania układów elektronicznych bez potrzeby lutowania. Wersja z 270 polami, o wymiarach 82,5 x 45 mm.

Płytka stykowa - 270 otworów
10,90 zł
8,86 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Płytka stykowa 270 otworów

Płytka stykowa wykorzystywana jest do tworzenia i testowania układów elektronicznych bez potrzeby lutowania. Wersja z 270 polami, o wymiarach 82,5 x 45 mm.

Specyfikacja płytki stykowej

  • Wymiary: 82,5 x 45 mm
  • Liczba otworów: 270

 

W ofercie dostępne są także akcesoria do tego typu płytek.

 

Płytka stykowa 270 otworów

Płytka stykowa - 270 otworów.

Niewielka płytka stykowa zawierająca 270 otworów, ułożonych w kilkadziesiąt krótkich sekcji 5-polowych oraz dwie długie linie, przeznaczone do utworzenia węzłów zasilania budowanego układu.

Płytki stykowe w tym rozmiarze wykorzystywane są do testowania prostych układów zawierających zwykle od kilku do około 20 elementów przewlekanych, a z uwagi na kompaktową budowę oraz obecność czterech otworów montażowych, są także chętnie montowane na niektórych większych płytkach ewaluacyjnych, edukacyjnych robotach mobilnych, etc.

Szeroki wybór płytek stykowych i kompatybilnych akcesoriów

Płytki stykowe zdobyły niebywałą popularność dzięki łatwości, z jaką można zbudować na nich niemal dowolny układ elektroniczny. Przed rozpoczęciem tworzenia własnych obwodów upewnij się jednak, że w czasie pracy nie zabraknie Ci podstawowych elementów i akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zestawów komponentów elektronicznych oraz modułów w pełni kompatybilnych z płytkami stykowymi.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne kompletowanie podręcznego zapasu podzespołów elektronicznych, wybierz jeden z przygotowanych przez nas zestawów, zawierających podstawowe komponenty RLC (rezystory, kondensatory i cewki), diody LED, tranzystory, potencjometry, buzzery, a nawet wybrane układy scalone. Mamy także rozmaite przewody połączeniowe (męsko-męskie, męsko-żeńskie) oraz moduły i adaptery do elementów SMD, kompatybilne z płytkami stykowymi. Szczególnie polecamy użyteczne moduły zasilające do płytek stykowych, pasujące rozmiarem i rozstawem pinów do podłużnych szyn zasilających dostępnych w niemal wszystkich popularnych modelach płytek.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 12 cm
Masa opakowania 0.034 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Płytka stykowa - 270 otworów

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Andrzej T. 21.02.2022 Potwierdzony zakup
Bardzo fajna płytka polecam.
Piotr S. 20.02.2022 Potwierdzony zakup
Produkt godny polecenia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: