Płytka stykowa 1660 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie

Indeks: PLY-00072 EAN: 5904422303525

Płytka składa się z dwóch mniejszych, zawierających 830 pól, płytek. Posiada wyprowadzenia, które umożliwiają w prosty, szybki sposób podłączenie i odłączenie zasilania.

Płytka stykowa 1660 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie
67,90 zł
55,20 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Płytka stykowa 1660 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie

Płytka stykowa idealnie nadaje się do testowania układów przed zaprojektowaniem PCB. Do tworzenia połączeń potrzebne są jedynie kable. Ten egzemplarz dodatkowo posiada gniazda na zasilanie.

Specyfikacja płytki stykowej 1660

  • Wymiary: 109 x 165 mm
  • Liczba otworów: 1660
  • W zestawie złącza bananowe oraz nóżki samoprzylepne

Płytka stykowa 1660

 

W naszej ofercie także zestaw przewodów połączeniowych do tego typu płytek. 

Płytka stykowa z wyprowadzeniami na zasilanie - Twój poligon doświadczalny przy uruchamianiu prototypów układów elektronicznych!

Droga tworzenia układów elektronicznych jest kilkuetapowa, a jej czas zależy od złożoności naszego projektu. Niezbędne jest postawienie założeń opisujących przeznaczenie docelowe urządzenia, a następnie zaimplementowanie tych funkcji poprzez utworzenie schematu ideowego i symulację komputerową działania układu. Natomiast, aby sprawdzić prototyp w formie rzeczywistej, nie musimy od razu tworzyć pod niego płytki PCB lub uniwersalnej. Zanim przejdziemy do tego kroku, warto przetestować układ montując go na płytce stykowej. Oszczędzamy w ten sposób czas i środki niezbędne do lutowania. Dzięki temu, płytka stykowa umożliwia bardzo szybką podmianę komponentów i wykonywanie pomiarów porównawczych.

Połączenia w płytce stykowej

Oferowana płytka stykowa jest złożona z dwóch mniejszych płytek stykowych, każda po 830 otworów stykowych. Na płycie bazowej umieszczone są także wyprowadzenia do podłączenia zasilacza zewnętrznego. Możemy podłączyć masę oraz dwa napięcia zasilające. Dzięki temu, płytka stykowa może nam posłużyć do testowania układów, które wymagają zasilania napięciem symetrycznym względem masy. Linie zasilania i masy w płytce stykowej są ze sobą połączone na całej długości płytki. Natomiast linie stykowe są ze sobą połączone poprzecznie po pięć pól razem. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie tworzenie połączeń równoległych pomiędzy elementami.

Szerokość opakowania 17.5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 26.5 cm
Masa opakowania 0.414 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Płytka stykowa 1660 otworów z wyprowadzeniami na zasilanie

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Piotr w. 14.12.2023 Potwierdzony zakup
Wszystko ok.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: