Kategorie

Czujniki temperatury

Bezpieczeństwo zaawansowanych konstrukcji elektronicznych i ich użytkowników to podstawa, o którą należy zadbać już na początku projektowania. Czujnik temperatury to standardowe narzędzie pozwalające monitorować sytuację, pracę urządzenia, układu, a nawet ostrzec o ewentualnym zagrożeniu. Możliwości wykorzystania tego niewielkiego elementu jest wiele więcej. Jeśli chcesz się o tym przekonać, to zapraszamy serdecznie do naszego sklepu i zapoznania się z produktami przygotowanymi w tej kategorii.

Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
Moduł - typ:
Moduł - Temperatura od:
Moduł - Temperatura do:
Moduł - Temperatura dokładność
Moduł - Odległ. do
Moduł - Odległ. od:
Moduł - montaż:
Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Wykorzystuj czujniki temperatury we wszystkich projektach

Czujnik temperatury może być wykorzystywany zarówno w formie zabezpieczenia, jak i informatora na temat obecnej sytuacji. Jeśli projektujesz m.in. takie konstrukcje jak stacja pogodowa lub wydajna wentylacja z klimatyzacją nieruchomości, to czujnik temperatury jest podstawowym wyposażeniem. W innych kategoriach posiadamy także czujniki ruchu, światła i gazów. Dzięki temu będziesz mieć ogromny wpływ na pozytywne zmiany w bezpieczeństwie każdego obiektu.

Dysponujemy przemysłowymi czujnikami o bardzo szerokim zakresie pracy (nawet od -270 do 1372 stopni Celsjusza). Dzięki temu użytkowanie rozbudowanych technologicznie maszyn jest bezpieczne, a pracownicy stale mogą nadzorować parametry odpowiadające za poprawność produkcji lub aktywności. W tej kategorii znaleźć można niewielkie i proste w budowie czujniki, moduły oferujące regulację, a nawet rozbudowane układy udostępniające pomiar temperatury, wilgoci i ciśnienia. Są one kompatybilne z Arduino, Raspberry Pi i innymi minikomputerami o wysokiej mocy obliczeniowej. Dzięki temu miłośnicy robotyki, automatyzacji i komputeryzacji mają nieograniczone możliwości.

Stawiaj tylko na sprawdzone rozwiązania

Każdy powinien mieć pewność, że stosowane przez niego narzędzia i części gwarantują najlepszą jakość, bezawaryjną pracę, dokładny pomiar i długą niezawodność. My ze swojej strony chcemy zapewnić wszystkim najlepsze rozwiązania, które zostały wykonane przez znanych i cenionych producentów czujników, modułów i układów elektronicznych. Zapewniamy produkty m.in. takich firm, jak Adafruit, Analog Devices, Benetech, Blow, Dallas, DFRobot, Eura-tech, Farnell, Flir, Green Blue, iNode, Inveo, Kemot, Melexis Technologies NV, National Semiconductor i wiele innych!

Sam przekonaj się, jakie propozycje czujników temperatury i gotowych modułów przygotowaliśmy w naszym sklepie dla Ciebie.