Gniazdo BNC do obudowy 50Ω - 5 szt.

Indeks: KAB-05351 EAN: 5904422357061

Gniazdo BNC do obudowy o rezystancji 50 Ω. BNC to złącze stosowane do łączenia sieci komputerowych, a także w aparaturze pomiarowej, systemach telewizji analogowej i cyfrowej.

Gniazdo BNC do obudowy 50Ω - 5 szt.
7,40 zł
6,02 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Gniazdo BNC do obudowy 50 Ω

Gniazdo BNC do obudowy o rezystancji 50 Ω. BNC to złącze stosowane do łączenia sieci komputerowych, a także w aparaturze pomiarowej, systemach telewizji analogowej i cyfrowej.

Gniazda BNC do urządzeń transmisyjnych i przyrządów pomiarowych

Gniazda typu BNC mają częste zastosowanie w urządzeniach telekomunikacyjnych, sieciach komputerowych, systemach telewizyjnych, a także w przyrządach pomiarowych i testowych - np. w oscyloskopach i generatorach funkcyjnych. Gniazda BNC mogą zastosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest szczególnie wysoka jakość transmisji sygnałów. Oferowany zestaw zawiera gniazda BNC przeznaczone do montażu na panel. Wymagana średnica otworu montażowego pod gniazdo BNC wynosi Ø9,53mm (⅜ cala).

Impedancja gniazd BNC - dlaczego 50Ω?

Cechą charakterystyczną dla gniazd BNC, jest impedancja wynosząca 50Ω, co jest standardową wartością. Taka wartość impedancji pozwala na transmisję sygnałów w szerokim zakresie częstotliwości, w tym sygnałów radiowych i mikrofalowych. Impedancja 50Ω jest optymalną wartością szczególnie w systemach komunikacji, które wymagają transmisji sygnałów o wysokiej sprawności, tj. o niskich stratach mocy i minimalnym odbiciu. Jest to także standardowa impedancja dla wielu profesjonalnych przyrządów pomiarowych takich jak oscyloskopy, generatory funkcyjne, analizatory widma, a także anteny nadawcze i odbiorcze dla systemów telekomunikacyjnych. Gniazda BNC o impedancji 50Ω mogą być zastosowane do wielu innych aplikacji, gdzie wymagana jest transmisja sygnałów z użyciem kabli koncentrycznych, ponieważ jest to najbardziej zrównoważona opcja pod kątem kosztów, sprawności i kompatybilności dwustronnej.

Gniazdo BNC do obudowy 50Ω

Elementy sprzedawane w pakiecie po 5 sztuk.

Specyfikacja techniczna

  • Ilość pinów: 1
  • Typ złącza: BNC
  • Rodzaj złącza: żeńskie
Ilość pinów 1
Złącza - Typ BNC
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1.2 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Gniazdo BNC do obudowy 50Ω - 5 szt.

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Szymon 10.07.2023 Potwierdzony zakup
ok, w porządku

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: