Kategorie

Głośniki Bluetooth

Przenośne głośniki bluetooth to doskonałe źródło dźwięku, które zabrać można ze sobą w niemalże dowolne miejsce. Te kompaktowe, przenośne urządzenia łączą w sobie głośniki, wzmacniacz mocy i odbiornik audio, wykorzystujący interfejs bluetooth. Źródłem dźwięku, przesyłanego do tego głośnika jest najczęściej smartfon lub komputer przenośny, który przesyła poprzez bluetooth sygnał audio pochodzący z plików znajdujących się na nośniku urządzenia. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór głośników bluetooth o różnej mocy, wielkości, a także funkcjonalności. Ich cena jest bardzo atrakcyjna.

Przenośne źródło dźwięku z interfejsem bezprzewodowym

Głośniki bezprzewodowe to urządzenia, które odbierają sygnały audio za pomocą fal radiowych, zamiast kabli audio. Dwa najbardziej popularne standardy przesyłu audio w tego rodzaju systemach to Wi-Fi i Bluetooth. Głośniki bluetooth są popularniejsze, z uwagi na fakt, że standard ten jest bardziej rozpowszechniony w urządzeniach audio, a także sprzęcie takim jak laptopy czy telefony komórkowe.

Wysoka moc w kompaktowej obudowie

Dostępne w naszym sklepie głośniki bluetooth posiadają wbudowany wzmacniacz mocy, zapewniający wysoki poziom głośności, nawet pomimo kompaktowych rozmiarów. Niektóre z urządzeń charakteryzują się mocą nawet 150 W, dzięki czemu pozwolą doskonale nagłośnić nawet duże pomieszczenia, jak i zapewnić dobrą słyszalność dźwięków i muzyki odtwarzanej z smartfona na wolnej przestrzeni. W mniejszych pomieszczeniach, do codziennego użytku, polecamy głośniki bluetooth o mniejszej mocy - w zakresie od 3 W do 30 W.

Zaawansowane funkcje dostępne w głośnikach bluetooth

Niektóre z głośników bluetooth dostępne w naszym sklepie mają o wiele więcej możliwości niż tylko odtwarzanie muzyki. Część z urządzeń ma wbudowane radio FM, umożliwiające odtwarzanie nie tylko muzyki ze smartfona czy laptopa, ale także zwykłego radia. W naszym sklepie znaleźć możecie także urządzenia współpracujące na przykład z systemem Alexa Voice firmy Amazon.