DFRobot Capacitive Touch Kit - zestaw dotykowy dla Arduino

Indeks: DFR-10172 EAN: 5904422338916

Zestaw do samodzielnego montażu dotyku pojemnościowego dla Arduino. Zestaw składa się z trzech stylów dotykowych czujników: okrągły w stylu iPod; klawiatura dotykowa, która obsługuje podświetlenie; siatka dotykowa. 

DFRobot Capacitive Touch Kit - zestaw dotykowy dla Arduino
96,00 zł
78,05 zł netto
Zapłać później
Producent: DFRobot
Kompatybilny z: Arduino

Opis produktu: DFRobot Capacitive Touch Kit - zestaw dotykowy dla Arduino

Zestaw do samodzielnego montażu dotyku pojemnościowego dla Arduino. Zestaw składa się z trzech stylów dotykowych czujników: okrągły w stylu iPod (Wheel Pad); klawiatura dotykowa (Keypad), która obsługuje podświetlenie; siatka dotykowa (Grid pad). 

DFRobot Capacitive Touch Kit - zestaw dotykowy dla Arduino

DFRobot Capacitive Touch Kit - zestaw dotykowy dla Arduino.

Specyfikacja techniczna zestawu

  • Napięcie pracy: 5 V
  • Typ czujnika: pojemnościowy
  • Chip: MPR121

Zestaw zawiera

  • 1x jednostka sterująca
  • 1x Wheel Pad
  • 1x Keypad
  • 1x Grid Pad
  • Przewody

DFRobot Capacitive Touch Kit - zestaw dotykowy Botland - Sklep dla robotyków

Oferujemy znakomite urządzenie pochodzące od popularnej marki DFRobot. To zestaw przeznaczony do samodzielnego montażu - Capacitive Touch Kit, czyli 3 różnego rodzaju pady dotykowe. Urządzenie jest doskonale przystosowane do łatwej współpracy z minikomputerami Arduino.

Użytkownik w zestawie otrzyma okrągły pad (czyli Wheel Pad), numeryczną klawiaturę dotykową z możliwością podświetlenia (Keypad) oraz siatkę dotykową (Grid Pad). Do wszystkich tych urządzeń dołączona jest także jednostka sterująca oraz zestaw przewodów, dzięki którym z łatwością podłączysz. Wszystkie panele bazują na pojemnościowym czujniku dotyku. Oznacza to, że sprzęt wykrywa zmiany pojemności na powierzchni panelu, które powstają wskutek dotknięcia go przez przewodzący obiekt (czyli na przykład ludzki palec).

Zestaw paneli dotykowych od DFRobot

Tego rodzaju sprzęt doskonale sprawdzi się zarówno w projektach amatorskich i studenckich (na przykład do budowy robota, do którego użytkownik ma wprowadzać jakieś dane), ale też do profesjonalnych rozwiązań (na przykład do sterowania jednostką centralną inteligentnego budynku).

W kategorii “przyciski dotykowe i pojemnościowe” znajdziesz znacznie więcej modułów, które będziesz mógł wykorzystać do współpracy z różnymi urządzeniami. Sprawdź całą ofertę sklepu Botland - znajdziesz u nas przede wszystkim produkty z szeroko rozumianych dziedzin robotyki, automatyki i elektroniki.

Szerokość opakowania 6.5 cm
Wysokość opakowania 2.5 cm
Głębokość opakowania 13.5 cm
Masa opakowania 0.06 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: