Ozobot Bit Plus - robot z flamastrami

Indeks: OZB-21550
Ozobot to prosty w obsłudze robot edukacyjny, który wprowadza dzieci w świat programowania. Nauka rozpoczyna się od poznania komend w postaci sekwencji kolorowych kwadratów, a następnie programowania blokowego. Robot sprawdza się bardzo dobrze w placówkach oświatowych w zadaniach grupowych, jak i indywidualnych w domu. Zestaw zawiera jednego robota Ozobot, komplet flamastrów oraz instrukcję. Nowa wersja Ozobota posiada baterię 200 mAh, jest kompatybilna z Arduino a  aktualizacja oprogramowania oraz połączenie z platformą Ozobot Blockly odbywa się przez USB. Produkt można ładować także bezprzewodowo.
Ozobot Bit Plus - robot z flamastrami
649,99 zł
528,45 zł netto
Zapłać później
Producent: EduSense

Opis produktu: Ozobot Bit Plus - robot z flamastrami

Ozobot to prosty w obsłudze robot edukacyjny, który wprowadza dzieci w świat programowania. Nauka rozpoczyna się od poznania komend w postaci sekwencji kolorowych kwadratów, a następnie programowania blokowego. Robot sprawdza się bardzo dobrze w placówkach oświatowych w zadaniach grupowych, jak i indywidualnych w domu. Otwiera dzieciom drzwi do świata informatyki i edukacji STEAM (science, technology, engineeringg, art, maths). Uczy poprzez zabawę, rozwija myślenie logiczne i algorytmiczne. Zestaw zawiera jednego robota Ozobot, komplet flamastrów, przewód oraz instrukcję. Nowa wersja Ozobota posiada baterię 200 mAh, jest kompatybilna z Arduino a  aktualizacja oprogramowania oraz połączenie z platformą Ozobot Blockly odbywa się przez USB. Produkt można ładować także bezprzewodowo.

Robot edukacyjny Ozobot Bit.

Robot edukacyjny Ozobot Bit Plus.

Programowanie przez rysowanie

Ozobot Bit Plus przeznaczony jest do nauki programowania dla dzieci w wieku już od 5 lat. Dzieci uczą się programowania przez zabawę, rysując trasy dla robotów i proste kolorowe kody, w istocie programują zadania. Wykonują w ten sposób swoje pierwsze zadania programistyczne, jednocześnie rozwijając inne uniwersalne kompetencje, takie jak myślenie algorytmiczne, szukanie optymalnych rozwiązań, kreatywność.

Flamastry do kodowania Ozobota

Kolorowe flamastry służą do rysowania trasy, po których będą podążać Ozoboty. Mazaki posiadają ścięte końcówki, dzięki czemu rysowana linia jest dokładnie tej szerokości jaka wymagana jest przez robota. Flamastry występują w kolorze czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym. Flamastry są kompatybilne z robotami Ozobot Bit oraz Ozobot Evo.

Flamastry do kodowania OzobotaW zestawie znajdują się m.in. flamastry, przewód, instrukcje.

Programowanie w Blockly

Ozobot Bit Plus można programować offline lub przy pomocy tabletów czy komputerów. Dzieci w wieku od 8 lat same bez problemu mogą zakodować sposób poruszania się i efekty świetlne Ozobot'a. Internetowy edytor wizualny OzoBlockly.pl oferuje pięć poziomów programowania, od nowicjusza do mistrza. Dzięki temu nadaje się zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych programistów. OzoBlockly.pl bazuje na języku programowania blockly, który podobnie jak Scratch jest językiem wizualnym (blokowym).

Zawartość zestawu

  • 1 x Ozobot Bit Plus
  • 1 x Przewód USB do ładowania
  • 1 x Etui (występuje w różnych kolorach)
  • 1 x Flamastry do kodowania Ozobota
  • 1 x Karta kodów
  • 1 x Instrukcja "Jak zacząć"
  • 1 x Karta z piktogramami dla młodszych
Elementy zestawu.

Elementy zestawu.

Szerokość opakowania 25 cm
Wysokość opakowania 17 cm
Głębokość opakowania 9 cm
Masa opakowania 0.348 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Ozobot Bit Plus - robot z flamastrami

5/5

Średnia Ocena

5

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Dorota 30.11.2023 Potwierdzony zakup
Wszystko wskazuje na to, że prezent będzie udany. Czeka na świętego Mikołaja
Agata 26.02.2023 Potwierdzony zakup
Towar w kraksie testowania, zamówienie i przesyłka bez zarzutu
Szymon 09.01.2023 Potwierdzony zakup
Wszystko zgodnie z opisem. Polecam!
Anna 03.10.2022 Potwierdzony zakup
zgodnie z opisem
Ewa D. 07.07.2022 Potwierdzony zakup
Rewelacyjne urządzenie dla wnuczki wkraczającej w świat komputerów i programowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: