Kategorie

Arduino Shield - rozszerzenia

Proponujemy rozszerzenia do Arduino Shield, dzięki którym zwiększysz możliwości i zakres zastosowań swojego systemu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką paletę rozwiązań – kontrolery silników i serw, klawiatury i wyświetlacze oraz nakładki umożliwiające tworzenie interfejsu użytkownika, czujniki oraz generetory sygnałów dźwiękowych, nakładki z modułami komunikacyjnymi GPS, GSM, Bluetooth, WiFi, XBee oraz ekspandery wyprowadzeń Arduino Shield.

Podkategorie

 • Arduino Shield - kontrolery silników i serw

  Nakładki do Arduino umożliwiające sterowanie silkami, serwomechanizmami i innymi urządzeniami mechanicznymi.

 • Arduino Shield - klawiatury i wyświetlacze

  Wyświetlacze dla Arduino otwierają przed projektantami zupełnie nowe możliwości. Tworząc wielozadaniowe i rozbudowane konstrukcje z dużą ilością funkcji, koniecznie należy zadbać o wygodny w obsłudze interfejs. W tej kategorii znajdziecie zarówno zaawansowane, jak i...

 • Arduino Shield - czujniki i dźwięk

  Generatory i czujniki Arduino Shield oferują nieskończenie wiele możliwości użytkownikom, którzy marzą o bezpiecznym i inteligentnym budynku. Są one także wykorzystywane w robotyce i automatyzacji, dlatego warto zainteresować się nimi przy każdym projekcie. Sami...

 • Arduino Shield - komunikacja

  Nakładki zawierające moduły komunikacyjne GPS, GSM, Bluetooth, WiFi, XBee i wiele innnych.

 • Arduino Shield - ekspandery wyprowadzeń

  W świecie mikrokontrolerów oraz budowanych na ich bazie mikrokomputerów, dużą popularnością wśród hobbystów i profesjonalistów cieszą się układy Arduino. Arduino to nie tylko moduły główne, ale również niezbędne do ich rozbudowy dodatkowe akcesoria i moduły rozszerzeń. Wśród...


Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
UC - Mikrokontroler:
UC - Pamięć Flash:
UC - Pamięć RAM:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Kanały PWM:
Producenci
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
UC - Taktowanie:
UC - Rdzeń:
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - GSM/GPRS
UC - Interfejs UART
UC - Interfejs USB:
UC - Interfejs I2C
UC - Interfejs SPI
UC - Interfejs CAN
UC - Przetwornik CA
UC - Przetwornik AC
UC - wejścia analog.
UC - microSD

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Dostępne są w wielu wariantach, cechują się różnymi możliwościami, a także ceną. Każdy ma możliwość stworzenia systemu odpowiadającego jego oczekiwaniom, preferencjom, ale też ograniczeniom. Jesteśmy przekonani, że rozszerzenia do Arduino Shield to świetny sposób na stworzenie indywidualnego systemu Arduino.

Dzięki nakładkom z kontrolerem USB Host MAX3421E i gniazdem USB typ A możliwe jest podłączenie urządzeń z wyjściem USB, np. klawiatury. W sklepie dostępna jest również nakładka na Arduino i pcDuino z wyświetlaczem e-paper 2,04”, który przeznaczony jest przede wszystkim do czytania e-booków i czasopism elektronicznych. Moduły z możliwością sterowania dwoma silnikami prądu stałego wspomagają regulację kierunku i prędkości obrotowej silników DC. Polecamy ponadto moduły, dzięki którym z łatwością odtworzysz pliki muzyczne bezpośrednio z karty micro SD.

Ciekawym rozwiązaniem jest urządzenie zastępujące aż 35 osobnych układów. To Shield połączony za pośrednictwem Bluetooth BLE 4.0 z aplikacją mobilną. To dzięki niej możesz korzystać za pomocą Arduino ze wszystkich urządzeń opierających się na systemie operacyjnym iOS i Android.

W sklepie dostępne są jeszcze inne rozszerzenia do Arduino Shield. Wciąż doskonalimy swoją ofertę, uzupełniamy ją o nowe produkty. Obserwujemy nowości pojawiające się na rynku i jesteśmy na bieżąco z innowacjami i usprawnieniami Arduino.