Kategorie

Arduino Shield - rozszerzenia

Proponujemy rozszerzenia do Arduino Shield, dzięki którym zwiększysz możliwości i zakres zastosowań swojego systemu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką paletę rozwiązań – kontrolery silników i serw, klawiatury i wyświetlacze oraz nakładki umożliwiające tworzenie interfejsu użytkownika, czujniki oraz generetory sygnałów dźwiękowych, nakładki z modułami komunikacyjnymi GPS, GSM, Bluetooth, WiFi, XBee oraz ekspandery wyprowadzeń Arduino Shield.

Podkategorie


Filtrowanie

Napięcie zasil. od
Napięcie zasil. do
UC - Mikrokontroler:
UC - Pamięć Flash:
UC - Pamięć RAM:
UC - Piny cyfrowe:
UC - Kanały PWM:
Producenci
Napięcie wyjścia od
Napięcie wyjścia do
UC - Taktowanie:
UC - Rdzeń:
UC - Ethernet:
UC - Moduł WiFi:
UC - Bluetooth:
UC - GSM/GPRS
UC - Interfejs UART
UC - Interfejs USB:
UC - Interfejs I2C
UC - Interfejs SPI
UC - Interfejs CAN
UC - Przetwornik C/A
UC - Przetwornik A/C:
UC - wejścia analog.
UC - Czytnik microSD:

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Dostępne są w wielu wariantach, cechują się różnymi możliwościami, a także ceną. Każdy ma możliwość stworzenia systemu odpowiadającego jego oczekiwaniom, preferencjom, ale też ograniczeniom. Jesteśmy przekonani, że rozszerzenia do Arduino Shield to świetny sposób na stworzenie indywidualnego systemu Arduino.

Dzięki nakładkom z kontrolerem USB Host MAX3421E i gniazdem USB typ A możliwe jest podłączenie urządzeń z wyjściem USB, np. klawiatury. W sklepie dostępna jest również nakładka na Arduino i pcDuino z wyświetlaczem e-paper 2,04”, który przeznaczony jest przede wszystkim do czytania e-booków i czasopism elektronicznych. Moduły z możliwością sterowania dwoma silnikami prądu stałego wspomagają regulację kierunku i prędkości obrotowej silników DC. Polecamy ponadto moduły, dzięki którym z łatwością odtworzysz pliki muzyczne bezpośrednio z karty micro SD.

Ciekawym rozwiązaniem jest urządzenie zastępujące aż 35 osobnych układów. To Shield połączony za pośrednictwem Bluetooth BLE 4.0 z aplikacją mobilną. To dzięki niej możesz korzystać za pomocą Arduino ze wszystkich urządzeń opierających się na systemie operacyjnym iOS i Android.

W sklepie dostępne są jeszcze inne rozszerzenia do Arduino Shield. Wciąż doskonalimy swoją ofertę, uzupełniamy ją o nowe produkty. Obserwujemy nowości pojawiające się na rynku i jesteśmy na bieżąco z innowacjami i usprawnieniami Arduino.