Kategorie

Drony DJI Inspire

Dron z serii Inspire to maszyna do zadań specjalnych, która potrafi osiągnąć prędkość maksymalną nawet do 108 km/h. Jest wyposażony w wysokiej jakości aparat, który zapewnia wysoką jakość obrazu. To urządzenie dla prawdziwych profesjonalistów, którzy potrzebują szybkiej, dokładnej i zwinnej maszyny, która zapewni niesamowitej jakości zdjęcia oraz filmowe ujęcia. Seria dronów DJI Inspire to profesjonalne narzędzie do pracy na planach filmowych, podczas trudnych sesjach zdjęciowych oraz do badań naukowych, wyposażone w najnowsze zdobycze techniczne.

Zaawansowane drony dla profesjonalistów i przedsiębiorców

Producent DJI specjalizuje się w nowoczesnych quadrocopterach z różnych półek cenowych. Przeznaczone są dla zaawansowanych zawodowców, którzy kładą nacisk na najlepsze efekty i możliwość eksperymentowania w czasie lotu, ale też dla zupełnych amatorów, którzy w pierwszej kolejności liczą na prostą i intuicyjną obsługę oraz możliwość zarejestrowania na filmie swojej okolicy lub odbyciu podróży z lotu ptaka. Seria dronów DJI Inspire z pewnością stanowi narzędzie dla zawodowców, którzy liczą na wysokiej rozdzielczości, stabilny obraz oraz na możliwość eksperymentowania z kadrami w trakcie lotu. Quadrocopter Inspire jest dedykowany przedsiębiorcom, dużym firmom, filmowcom oraz fotografom. To prawdziwy majstersztyk wśród dostępnych na naszym rynku dronów.

Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 6K

Dron z serii DJI Inspire wyposażono w zmyślny system transmisji wideo, który może działać na podwójnej częstotliwości, a także dwukanałowego streamingu z głównej kamery oraz dodatkowej kamery FPW. Ten ciekawy pomysł pomaga w prawidłowej współpracy między operatorem drona a operatorem kamery. Obraz jest wyświetlany w rozdzielczości nawet do 6K, a nowy system przetwarzania obrazu pozwala zapisywać obraz z prędkością do 5.2K w formatach RAW, CinemaDNG, Apple ProRes i wielu innych. Dwa tryby fotografowania – szybki i złożony – umożliwiają pozycję stabilnego śledzenia wyznaczonego obiektu. Dzięki gimbalowi ostrość i stabilność obrazu zostaną zachowane nawet w trakcie nieregularnego i lotu w zrywach. Obiektyw w wyznaczonych trybach sam będzie się obracał w kierunku obiektu niezależnie od pozycji lotu.

Stabilny lot i intuicyjna obsługa drona Inspire

Quadrocopter od DJI potrafi osiągnąć prędkość maksymalną 108 km/h w bezwietrzny, spokojny dzień. Prędkość 94 km/h osiąga w 4 sekundy od momentu startu. Prędkość opadania wynosi 9 m/s. Producent w dronach DJI Inspire specjalnie zastosował podwójne baterie. Dzięki temu, mimo ciężaru i osiągania wysokich prędkości, może on pracować na maksymalnym naładowaniu do 30 minut. Poprawiono autonomię lotu, funkcja Spotlight Pro pozwala na tworzenie bardziej złożonych ujęć nawet przy pracy tylko jednej osoby. Pozwala rozpoznawać obiekt po wielkości, kształcie i skutecznie go śledzić, a także okrążać dla uzyskania lepszego ujęcia. To pierwszej klasy maszyna latająca. Doskonale sprawdzi przy skomplikowanych planach zdjęciowych, które wymagają złożonej logistyki oraz umiejętności operatora lotu i kamery.