Kategorie

Akcesoria do DJI Inspire

DJI Inspire to seria dronów, które od chwili wprowadzenia na rynek zyskały duże grono wiernych fanów. Oczywiście największa w tym zasługa samych parametrów tych quadrocopterów – miłośników wideofilmowania z lotu ptaka przyciągały przede wszystkim doskonałe parametry obrazu (jakość 4K, szybka i niezawodna transmisja HD i gimbal obracający się aż o 360 stopni). Kolejne wersje tych urządzeń tylko podniosły poprzeczkę. Wielkim atutem konstrukcji latających chińskiego producenta są jednak także akcesoria do DJI Inspire, wśród których znajdziesz praktycznie wszystko, o czym mógłbyś marzyć podczas podniebnych misji.

Do ochrony delikatnych elementów drona

Jak przystało na zaawansowane konstrukcje techniczne ze złożoną elektroniką, drony DJI Inspire zawierają elementy, którym trzeba zapewnić szczególną ochronę. Należą do nich przede wszystkim śmigła – obracające się z ogromną szybkością, a więc również poddawane potężnym obciążeniom podczas zderzenia z jakąkolwiek przeszkodą (np. gałęzią). W naszej ofercie znajdziesz specjalne osłony do śmigieł, dzięki którym zabezpieczysz delikatne łopaty. Warto zaopatrzyć się również w podwyższenie podwozia, ułatwiające bezpieczne lądowanie na nierównym i niepewnym podłożu. Natomiast ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi gimbala gwarantuje specjalna, plastikowa osłona, zabezpieczająca jednocześnie przed nadmierną ekspozycją obiektywu kamery na promienie słoneczne.

Do transportu i przechowywania

Pełne naładowanie akumulatora drona pozwala najczęściej na około 20 – 25 minut lotu. Warto zatem zawsze mieć przy sobie zapasowe pakiety, aby w razie potrzeby szybko je podmienić i bez przeszkód kontynuować filmowanie. W podręcznym asortymencie operatora dronów DJI Inspire mogą znajdować się także filtry, osłony śmigieł, odblaskowe maty do lądowania. Niezbędna jest aparatura sterująca – w tym kontrolery lotu. Pokaźny zestaw wyposażenia wymaga odpowiedniego opakowania na czas transportu. W naszej ofercie znajdziesz dedykowane dla dronów DJI Inspire walizki transportowe, a także pokrowce i etui. Ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa osprzętu ma sposób przechowywania akumulatorów, które przy uszkodzeniu bądź przegrzaniu stwarzają zagrożenie pożarem. Zdecydowanie rekomendujemy zatem zaopatrzenie się w torby ochronne do akumulatorów DJI.

Dla jeszcze wyższej jakości zdjęć

Wysokiej klasy kamera z doskonałym obiektywem to podstawa sukcesu, ale do wykonywania perfekcyjnych zdjęć przydadzą się dodatkowe akcesoria. Do dronów DJI Inspire polecamy zestawy oryginalnych filtrów o różnych zastosowaniach. Znajdziesz u nas m.in. filtry, które pozwalają na dłuższe naświetlanie obrazu, chronią przed jego zaświetlaniem, a także ułatwiają odpowiednie zbalansowanie jasności poszczególnych planów. Elementy optyczne pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się świetnymi parametrami, w tym wysoką odpornością na zarysowania i wodę, a także bardzo dobrą przepuszczalnością światła.