Kontrolka 12V AC/DC - 28mm - czerwona

Indeks: LED-09011 EAN: 5904422349325

Kontrolka działająca z napięciem 12 V AC/DC. Posiada średnicę 28 mm.

Kontrolka 12V AC/DC - 28mm - czerwona
6,50 zł
5,28 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Kontrolka 12 V AC/DC - 28 mm - czerwona

Kontrolka działająca z napięciem 12 V AC/DC. Posiada średnicę 28 mm.

Kontrolka 12 V AC/DC - 28 mm - czerwona.

Wymiary kontrolki.

Specyfikacja kontrolki

  • Kolor: czerwony
  • Napięcie zasilania: 12 V AC/DC
  • Źródło światła: moduł LED
  • Wymiary: 28 x 28 x 49 mm
  • Typ połączenia: złącze śrubowe

Dwunastowoltowa kontrolka o czerwonej barwie światła i średnicy czoła równej 28 mm. Może być montowana w panelu czołowym o grubości do 6 mm, w otworze o średnicy 22 mm. Montaż nie wymaga specjalistycznych narzędzi – nakrętkę można dokręcić ręcznie lub za pomocą płaskich szczypiec albo kombinerek.

Do podłączenia napięcia zasilającego służą dwa zaciski śrubowe, które umieszczone zostały w tylnej części korpusu kontrolki (pod czerwoną zaślepką). Element może pracować zarówno z napięciem przemiennym, jak i stałym – nie wymaga przy tym stosowania dodatkowych elementów ograniczających prąd przewodzenia wbudowanych diod LED.

Kontrolki w sklepie Botland

W naszej ofercie udostępniliśmy szeroką gamę kontrolek do różnych zastosowań. Mamy modele o średnicy czoła równej: 8 mm, 10 mm, 12 mm, 19 mm oraz 28 mm, przy czym dostępne kolory to: czerwony, zielony, niebieski, żółty oraz biały. Poszczególne modele różnią się ponadto rodzajem i wartością napięcia zasilania: najczęściej jest to 12 VDC, 12 V AC/DC lub 230 VAC (napięcie sieci energetycznej).

Szczególną grupę produktów stanowią sygnalizatory optyczno-akustyczne – choć rozmiarami i kształtem obudowy przypominają zwykłe kontrolki, w rzeczywistości ich konstrukcja obejmuje także niewielki, ale bardzo wydajny buzzer, zdolny do generowania głośnych sygnałów dźwiękowych. Z uwagi na czerwony kolor światła, sygnalizatory te doskonale sprawdzą się w zastosowaniach alarmowych (np. do powiadamiania o zagrożeniach czy też krytycznych błędach wykrytych podczas pracy maszyn lub instalacji).

Szerokość opakowania 3 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.016 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: