Śrubki M2,5 długość 8mm z podkładkami - 10szt.

Indeks: NSZ-00763 EAN: 5904422307363

Zestaw zawiera 10 szt. śrubek krzyżakowych z gwintem M2,5 o długości 8 mm oraz 10 podkładek. 

Śrubki M2,5 długość 8mm z podkładkami - 10szt.
1,90 zł
1,54 zł netto
Śrubki M2,5 + podkładki - długość:
Producent: OEM

Opis produktu: Śrubki M2,5 długość 8 mm z podkładkami - 10 szt.

Zestaw zawiera 10 szt. śrubek krzyżakowych z gwintem M2,5 o długości 8 mm oraz 10 podkładek.

Specyfikacja śrubek M2,5

 • Gwint: M2,5
 • Długość: 8 mm
 • Średnica łba: 4,5 mm
 • Wysokość łba: 2 mm
 • Rodzaj łba: krzyżak

Poznaj nasz pełną ofertę śrub i nakrętek

Śrubki M4

Tulejki dystansowe, nakrętki, podkładki, czy wreszcie śrubki M2,5 są obecnie niezbędnym wyposażeniem pracowni elektronicznej – coraz więcej modułów, nakładek, minikomputerów i innych urządzeń korzysta z elementów mechanicznych wyposażonych właśnie w ten rodzaj gwintu. Nic dziwnego – pół milimetra, dzielące go od bardzo rozpowszechnionego gwintu M3, to w przypadku elektroniki bardzo wiele. Projektanci płytek drukowanych oszczędzają miejsce na powierzchni PCB na wszystkie możliwe sposoby, a w znakomitej większości przypadków śrubki M2,5 w niczym nie ustępują większym elementom montażowym – oferują doskonały balans pomiędzy wytrzymałością mechaniczną, a rozmiarem oraz wygodą montażu manualnego.

Śrubki i nakrętki M2,5 w ofercie Botland

W naszej ofercie znajdziesz śrubki i nakrętki M2,5 w różnych odmianach. W stałej sprzedaży mamy m.in. śrubki o długości 6 mm, 8 mm, 10 mm oraz 20 mm, nakrętki w wersji zwykłej oraz samokontrującej, a także zestawy zawierające mosiężne śrubki, nakrętki i tulejki dystansowe o długości 6 mm, 10 mm, 15 mm, 20 mm (w wersjach z obustronnym gwintem wewnętrznym oraz gwintami męskim i żeńskim).

Sprawdź także oferowane przez nas elementy montażowe, znacznie ułatwiające konstrukcję robotów mobilnych (kołowych i kroczących), manipulatorów, czy też rozmaitych mechanizmów użytkowych – mamy m.in. mocowania do silników DC i krokowych, uchwyty do serw, kulki podporowe, podwozia kołowe, platformy gąsienicowe, zębatki, orczyki do serw, przejściówki i sprzęgła do silników, aluminiowe profile konstrukcyjne oraz wiele innych.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 9 cm
Masa opakowania 0.006 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Śrubki M2,5 długość 8mm z podkładkami - 10szt.

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Patryk N. 23.04.2022 Potwierdzony zakup
Zgodnie z opisem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: