Ekspander wyprowadzeń GPIO dla Raspberry Pi 3/2/B+ z szybkozłączami - kaskadowy

Indeks: DNG-11800 EAN: 5904422317997

Płytka rozszerzeń pozwalająca w prosty sposób podłączać moduły do pinów GPIO w Raspberry Pi. Płytka łączy się z minikomputerem przy pomocy taśmy 40-żyłowej. Posiada złącza goldpin oraz szybkozłącza z przyciskiemPłytki można ze sobą łączyć kaskadowo.

Ekspander wyprowadzeń GPIO dla Raspberry Pi 3/2/B+ z szybkozłączami - kaskadowy
39,90 zł
32,44 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Ekspander wyprowadzeń GPIO dla Raspberry Pi 3/2/B+ z szybkozłączami - kaskadowy

Płytka rozszerzeń pozwalająca w prosty sposób podłączać moduły do pinów GPIO w Raspberry Pi. Posiada złącza goldpin (raster 2,54 mm) oraz szybko złącza z przyciskiem. Płytka łączy się z minikomputerem przy pomocy taśmy 40-żyłowej (brak w zestawie). Posiada złącza goldpin oraz szybkozłącza z przyciskiem. Płytki można ze sobą łączyć kaskadowo. 

Urządzenie nie zwiększa liczby wyprowadzeń GPIO Raspberry Pi, powiela jedynie wbudowane piny.

Wyprowadzenia ekspandera

Płytka posiada wyprowadzenia w postaci listw goldpin oraz szybkozłącz z przyciskiem. Dzięki temu podłączenie dodatkowych modułów staje się wiele prostsze. Żółta listwa goldpin posiada złącza zasilające 3,3 V oraz 5 V i masę GND.

Ekspander wyprowadzeń GPIO dla Raspberry Pi 3/2/B+ z szybkozłączami — kaskadowy

Kaskadowy ekspander wyprowadzeń GPIO Raspberry Pi Hat jest przeznaczony do wykorzystania z płytkami RPi w wersji 3, 2 i B+. Dzięki obecności szybkozłącz z przyciskami model znakomicie sprawdzi się na etapie projektowania oraz prototypowania urządzeń elektronicznych, robotów i innych projektów elektronicznych.

Ekspander wyprowadzeń łączy się z Raspberry Pi za pomocą 40-pinowej taśmy przyłączeniowej. Płytki mogą być ze sobą łączone w sposób kaskadowy.

Szeroki wybór nakładek Raspberry Pi Hat i ekspanderów wyprowadzeń

W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych nakładek Raspberry Pi Hat oraz ekspanderów wyprowadzeń. Oferujemy produkty najlepszych marek z Polski i świata — między innymi Pimoroni, Waveshare, Adafruit, Seeedstudio czy DFRobot.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz też ogromny wybór praktycznych akcesoriów i dodatków do płytek Raspberry Pi, w tym obudowy, przewody, zasilacze, elementy montażowe, kamery, karty pamięci, urządzenia peryferyjne USB i wiele innych.

Szerokość opakowania 12 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.052 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Ekspander wyprowadzeń GPIO dla Raspberry Pi 3/2/B+ z szybkozłączami - kaskadowy

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Piotr N. 10.01.2022 Potwierdzony zakup
***
Wojciech 12.02.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: