Kategorie

Urządzenia pomiarowe

Kiedy chcesz sprawdzić, czy Twój sprzęt działa poprawnie, urządzenia pomiarowe są najlepszym rozwiązaniem. Na pierwszym etapie budowy nie da się tego zrobić bezpośrednio, uruchamiając projekt. Konstruowanie po omacku z nadzieją, że wszystko będzie działać, jest mało atrakcyjnym pomysłem. Pamiętajcie o tym, by wcześniej zabezpieczyć się na takie ewentualności. Pozwoli Wam to zaoszczędzić dużo czasu, który przeznaczycie na kolejne kroki.

Podkategorie


Filtrowanie

Producenci

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Dostępne urządzenia pomiarowe do domu – jakie są niezbędne?

Podstawowym wyposażeniem domowym może okazać się miernik zużycia energii elektrycznej. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób każdy z nas dowie się, ile rzeczywiście wykorzystuje prądu podczas określonych czynności. Znajdziesz w ten sposób najbardziej energochłonne sprzęty i zminimalizujesz lub wyeliminujesz problem wysokich rachunków.

Wagi to kolejny standardowy element, który powinien znajdować się w każdym warsztacie – nie tylko w kuchni. Precyzyjny pomiar masy jest niezastąpiony podczas wielu zadań. Oferta produktów dostępnych w tej kategorii została tak rozbudowana, by każdy z Was znalazł najlepsze rozwiązania dla siebie. Dysponujemy asortymentem charakteryzującym się precyzją na poziomie 0,01g.

Jakie urządzenia pomiarowe wykorzystać w warsztacie?

Jednym z przydatnych narzędzi jest miernik uniwersalny, który służy do pomiaru podstawowych parametrów układów elektronicznych. Należą do nich m.in.: napięcie stałe i zmienne, natężenie przepływu prądu stałego i zmiennego, rezystancja, pojemność i częstotliwość.

Interesujący pomiar oferują m.in. mierniki pogodowe i jakości powietrza. Z ich pomocą bez problemu sprawdzicie zmiany atmosferyczne i poziom zanieczyszczenia w najbliższy otoczeniu. Są to istotne informacje dla przemysłu produkcyjnego, turystycznego lub rolnego.

Znajdziecie w tym miejscu również pirometry, luksomierze, tachometry, mierniki rezystancji, wskaźniki napięcia, oscyloskopy i wiele innych! Wysokiej jakości komponenty poprawiają nie tylko komfort Twojej pracy, ale również bezpieczeństwo (zarówno Twoje, jak i układu, nad którym pracujesz). Botland.com.pl gwarantuje asortyment przygotowany z myślą o oczekiwaniach wymagających specjalistów – nie czekaj i wybierz niezbędne produkty.