Miara zwijana Vorel 10104 - 3m

Indeks: NSZ-04299 EAN: 5906083101045

Miara w ergonomicznej obudowie z tworzywa sztucznego. Długość miary to 3 m, a szerokość - 16 mm.

Miara zwijana Vorel 10104 - 3m
6,50 zł
5,28 zł netto
Producent: Vorel

Opis produktu: Miara zwijana Vorel 10104 - 3m

Miara w ergonomicznej obudowie z tworzywa sztucznego. Długość miary to 3 m, a szerokość - 16 mm. Posiada zaczep mierniczy, umożliwiający dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny. Automatyczne zwijanie pomaga w obsłudze, natomiast wbudowana blokada zapobiega niechcianemu zwinięciu w trakcie pomiaru.

 

Miara zwijana 3 m

Miara zwijana Vorel - 3 m.

Specyfikacja miary

  • Producent: Vorel
  • Długość: 3 m
  • Szerokość: 16 mm
  • Wbudowana blokada

Miara zwijana - absolutny must-have w każdej skrzynce na narzędzia!

Wykonując różne prace na warsztacie jak i na budowie, bardzo często zachodzi konieczność sprawdzenia i zmierzenia różnych wymiarów. Mogą to być np. wymiary płyty OSB, którą chcemy wykorzystać do zbudowania kolumny głośnikowej lub wymiary kafelków, które musimy dociąć na wymiar, aby wpasowały się w ścianę właśnie remontowanej łazienki. Przykładów co możemy zmierzyć pod kątem długości czy odległości w sposób stacjonarny jest mnogość. Do wykonywania takich i podobnych pomiarów, zdecydowanie przyda nam się oferowana miara zwijana, której zdecydowanie nie może zabraknąć w każdej skrzynce narzędziowej - na budowie, na warsztacie domowym i wszędzie tam, gdzie musimy wykonać niezbędne pomiary!

Miara zwijana Vorel 10104 - 3m - porównanie z metrówką składaną i suwmiarką

W zależności od tego, co musimy zmierzyć, konieczne jest dobranie odpowiedniego przyrządu pomiarowego. Oferowana miara zwijana Vorel 10104 o długości 3m, umożliwia zmierzenie rozmiarów różnych obiektów, szczególnie przy pracach remontowych i budowlanych. Miara zwijana charakteryzuje się większą dokładnością względem składanej metrówki, gdzie z uwagi na niewielkie luzy na przegubach jesteśmy bardziej narażeni na błędy pomiarowe. Natomiast jeśli wymagamy bardziej dokładnego wyniku pomiaru na krótszej odległości, wówczas pomiar wykonany miarą zwijaną najlepiej jest skonfrontować z pomiarem dokonanym suwmiarką.

Szerokość opakowania 10 cm
Wysokość opakowania 16 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.101 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: