Miara zwijana Vorel 10106 - 5m

Indeks: NSZ-04300 EAN: 5906083101069

Miara w ergonomicznej obudowie z tworzywa sztucznego. Długość miary to 5 m, a szerokość - 16 mm.

Miara zwijana Vorel 10106 - 5m
7,19 zł
5,85 zł netto
Producent: Vorel

Opis produktu: Miara zwijana Vorel 10106 - 5m

Miara w ergonomicznej obudowie z tworzywa sztucznego. Długość miary to 5 m, a szerokość - 16 mm. Posiada zaczep mierniczy, umożliwiający dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny. Automatyczne zwijanie pomaga w obsłudze, natomiast wbudowana blokada zapobiega niechcianemu zwinięciu w trakcie pomiaru.

Miara zwijana - przyrząd wielozadaniowy

Wykonywanie szeroko pojętych prac warsztatowo-budowlanych, wiąże się z wykonywaniem różnych pomiarów. Zwykle dotyczy to wykonywania pomiarów określających wymiary geometryczne konkretnych obiektów. Bardzo ważne jest, aby pomiar został wykonany precyzyjnie, szczególnie gdy mamy wszystko dokładnie wyliczone i chcemy zbudować np. kolumnę głośnikową z płyty MDF lub gdy tniemy kafelki na ścianę w łazience. Istnieje niezliczona ilość przykładów, gdzie zachodzi konieczność zmierzenia długości, szerokości, wysokości, czy przekątnej różnych obiektów. Aby wykonać takie i podobne pomiary, warto mieć pod ręką zwijaną taśmę mierniczną o długości 5 m - dzięki takiej długości, nic nie będzie nas w stanie zaskoczyć podczas rozmaitych prac remontowo-budowlanych!

Miara zwijana Vorel 10106 a inne przyrządy pomiarowe w praktyce remontowo-budowlanej

Wykonując konkretne pomiary, warto zadbać o dobranie właściwego przyrządu pomiarowego o wystarczającej wymaganej dokładności. Dzięki długości taśmy mierniczej wynoszącej 5 m miara zwijana Vorel 10106 świetnie sprawdzi się przy wykonywaniu pomiarów ścian, desek, legarów i innych obiektów tworzących strukturę budynku. Jest to zdecydowanie lepszy wybór niż składana metrówka, która z uwagi na obecność luzów na przegubach może nie sprostać wymaganiom dotyczącym dokładności pomiaru. Jeśli zaś wymagamy większej precyzji wykonywanych pomiarów, co ma miejsce zwykle na odległościach rzędu kilkunastu centymetrów, wówczas warto wspomóc się suwmiarką z odczytem analogowym lub z wyświetlaczem cyfrowym.

Specyfikacja miary

  • Producent: Vorel
  • Długość: 5 m
  • Szerokość: 16 mm
  • Wbudowana blokada

Miara zwijana 3 m

Miara zwijana Vorel - 5 m.

Szerokość opakowania 10.5 cm
Wysokość opakowania 3.5 cm
Głębokość opakowania 17 cm
Masa opakowania 0.153 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Miara zwijana Vorel 10106 - 5m

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Bohuslav 23.01.2024 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Dobry i wysokiej jakości miernik - trwałość jeszcze niezweryfikowana.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: