Kategorie

Drukarki 3D ATMAT

Drukarki pochodzące od polskiego producenta ATMAT, cechują się wysoką jakością wykonania. Zamknięta komora robocza oraz szereg zabezpieczeń sprawiają, że znajdują one zastosowania zarówno w biurach jak i w halach przemysłowych.

Drukarki 3D ATMAT

Drukarki 3D marki ATMAT to wysokiej klasy urządzenia klasy profesjonalnej, przeznaczone do zastosowania w przemyśle, biznesie i innych dziedzinach. Urządzenia zostały wykonane w technologii FDM, która wykorzystuje materiał roboczy w formie filamentu. Niewiarygodna precyzja oraz doskonała jakość tworzonych wydruków pozwala na wykorzystanie drukarek 3D ATMAT podczas prototypowania zaawansowanych urządzeń elektronicznych, projektowania przedmiotów, wnętrz i budynków czy modelowania części, a także w wielu innych zastosowaniach. W naszym asortymencie znajdziesz sześć modeli, które przeznaczone są do drukowania elementów o różnym rozmiarze oraz są wyposażone w różne dodatkowe funkcje.

Nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne

Drukarki 3D marki ATMAT zostały zaprojektowane do profesjonalnej pracy o wysokim stopniu precyzji i bezpieczeństwa. Wszystkie modele wyposażone są w zamkniętą, podgrzewaną komorę roboczą oraz automatycznie kalibrowany, ogrzewany stół wykonany z granitowej płyty. Dzięki możliwości dokładnej regulacji prędkości drukowania i wysokości warstwy urządzenia zapewniają najwyższy możliwy poziom precyzji, a wyprodukowane z ich pomocą modele nie wymagają skomplikowanej obróbki po zakończeniu procesu produkcji.

Modele średniej wielkości

W tej kategorii znajdziesz duży wybór profesjonalnych drukarek 3D ATMAT, przeznaczonych do drukowania detali średniej wielkości. Rozmiary dostępnych pól roboczych wynoszą 300 x 300 x 300 mm (ATMAT Signal Pro 300), 300 x 300 x 500 mm (ATMAT Signal Pro 500), 400 x 400 x 500 mm (ATMAT Galaxy 500) lub 500 x 500 x 600 mm (ATMAT Galaxy 600). Wszystkie urządzenia są wyposażone w głowice z podwójnym ekstruderem, które umożliwiają pracę na dwóch materiałach lub kolorach jednocześnie. Drukarki mają możliwość obsługi filamentu wykonanego z takich substancji jak PLA, ABS, PET-G, TPU, HIPS, NYLON, Laywood czy Laybrick, a także wielu innych. Możliwy jest również zdalny podgląd postępu wydruku za pomocą szerokokątnej kamery. Każdy z modeli wyposażony jest w nowoczesny dotykowy ekran, który umożliwia wygodną i intuicyjną obsługę na wszystkich etapach drukowania. Szereg profesjonalnych zabezpieczeń i systemów ochrony pozwala na zastosowanie drukarek ATMAT zarówno w warunkach biurowych, jak i przemysłowych.

Modele wielkogabarytowe

W naszym sklepie dostępne są dwa wielkogabarytowe modele drukarek 3D marki ATMAT: ATMAT Saturn (pole robocze o wymiarach 1200 x 1000 x 1000 mm) oraz ATMAT Jupiter (2000 x 1000 x 1000 mm). Obydwa urządzenia wyposażone są w dwie głowice - jedną z pojedynczym i jedną z podwójnym ekstruderem, dzięki czemu drukarki znakomicie sprawdzą się do tworzenia modeli wykorzystujących więcej niż jeden kolor lub materiał jednocześnie. Pomocnicza głowica może również służyć do drukowania podpór. W drukarkach znajduje się także specjalna szafa filamentowa, mieszcząca do 10 kg materiału, ekran dotykowy do wygodnego sterowania procesem drukowania, wielostrefowy podgrzewany stół oraz szereg innych rozwiązań, ułatwiających wykorzystanie obydwu modeli w zastosowaniach przemysłowych.