• Obniżka

Prowadnik przewodów 10x10mm - długość 1m

Indeks: AMS-18961 EAN: 5904422355296
Łańcuch z tworzywa sztucznego wykorzystywany w konstrukcji frezarek CNC oraz drukarek 3D. Stosuje się go w celu zabezpieczenia przewodów podłączonych do ruchomych elementów urządzenia. Kable umieszczane są w środku plastikowej prowadnicy. Dzięki ruchomym połączeniom poszczególnych ogniw plastikowego łańcucha mają dużą swobodę ruchu, nie wypadają jednak poza osłonę. Zapewnia to ochronę przed splątaniem i nadmiernym zginaniem. Stosowanie prowadników pozwala także na zabezpieczenie przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo podnosi on walory estetyczne, pozwalając ukryć plątaninę kabli niezbędnych do połączenia poszczególnych elementów drukarki 3D. Długość prowadnika to 1 m. Otwory w ogniwach łańcucha mają wymiar wewnętrzny 10 x 10 mm.  
Prowadnik przewodów 10x10mm - długość 1m
39,90 zł -10%
35,91 zł
29,20 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 35,91 zł
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Prowadnik przewodów 10 x 10 mm - długość 1 m 

Łańcuch z tworzywa sztucznego wykorzystywany w konstrukcji frezarek CNC oraz drukarek 3D. Stosuje się go w celu zabezpieczenia przewodów podłączonych do ruchomych elementów urządzenia. Kable umieszczane są w środku plastikowej prowadnicy. Dzięki ruchomym połączeniom poszczególnych ogniw plastikowego łańcucha mają dużą swobodę ruchu, nie wypadają jednak poza osłonę. Zapewnia to ochronę przed splątaniem i nadmiernym zginaniem. Stosowanie prowadników pozwala także na zabezpieczenie przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo podnosi on walory estetyczne, pozwalając ukryć plątaninę kabli niezbędnych do połączenia poszczególnych elementów drukarki 3D lub urządzenia CNC. Długość prowadnika to 1 m. Otwory w ogniwach łańcucha mają wymiar wewnętrzny 10 x 10 mm.

Prowadnik przewodów 7 x 7 mm - długość 1 m

Prowadnik przewodów 10 x 10 mm - długość 1 m.

Ogniwa prowadnika przewodów

Ogniwa prowadnika przewodów.

Specyfikacja prowadnika przewodów

  • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
  • Wymiary otworu w pojedynczym ogniwie łańcucha: 10 x 10 mm
  • Długość prowadnika: 1 m

W ofercie naszego sklepu dostępny jest również prowadnik o wymiarach: 7 x 7 mm

Prowadnik przewodów 10 x 10 mm - długość 1 m

Prowadnik przewodów to element ochronny, który wykorzystuje się do osłaniania kabli umieszczonych w ruchomych miejscach drukarek 3D. Składa się on z połączonych ogniw, które pozwalają na swobodny ruch przewodu, jednocześnie zabezpieczając go przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem.

Korzystając z odpowiedniego prowadnika do przewodów, możliwe jest zabezpieczenie kabli i zredukowanie szansy na ich plątanie się. Prowadnik przewodów 10 x 10 mm jest przeznaczony do wykorzystania z przewodami o maksymalnej średnicy 10 mm (w przypadku użycia prowadnika do większej ilości kabli trzeba brać pod uwagę sumaryczne wymiary).

Szeroki wybór elementów do budowy drukarek 3D

W naszym asortymencie dostępne są również inne elementy do budowy drukarek 3D, wśród których znajdziesz różne modele prowadników przewodów do przewodów, dysze, ekstrudery, łożyska i wałki liniowe, koła i paski zębate, konektory, radiatory, silniki krokowe, osłony, czujniki filamentu oraz wiele innych przydatnych części.

Ponadto nasza oferta obejmuje także szeroki wybór nowoczesnych drukarek 3D takich producentów jak Creality, Anet, Zortrax, Prusa, Flashforge, Urbicum czy Snapmaker. Posiadamy też rozbudowany asortyment filamentów i żywic światłoutwardzalnych oraz innych materiałów eksploatacyjnych.

Szerokość opakowania 18 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 15 cm
Masa opakowania 0.16 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: