Nakrętka na śrubę trapezową 8mm

Indeks: AMS-18924 EAN: 5904422354930
Mosiężna nakrętka z kołnierzem. Przeznaczona do śrub trapezowych o średnicy gwintu 8 mm i skoku 2 mm. W kołnierzu nakrętki znajdują się cztery otwory 3,5 mm. Produkt znajduje zastosowanie przede wszystkim jako element konstrukcyjny wykorzystywany w drukarkach 3D oraz urządzeniach CNC. Po zamontowaniu na śrubie trapezowej pozwala na przenoszenie liniowe obciążeń w dwie strony przy niskiej prędkości obrotowej. Wysokiej jakości materiał, z którego wykonano nakrętkę zapewnia dużą precyzję przesuwu. Pozwala to na uzyskanie lepszej jakości wydruków 3D i dokładniejsze działanie frezarek CNC.  
Nakrętka na śrubę trapezową 8mm
7,90 zł
6,42 zł netto
Dostawa 30 szt. zaplanowana na 2023-12-08
Oczekiwanie na dostawę
Producent: OEM

Opis produktu: Nakrętka na śrubę trapezową 8 mm

Mosiężna nakrętka z kołnierzem. Przeznaczona do śrub trapezowych o średnicy gwintu 8 mm i skoku 2 mm. W kołnierzu nakrętki znajdują się cztery otwory 3,5 mm. Produkt znajduje zastosowanie przede wszystkim jako element konstrukcyjny wykorzystywany w drukarkach 3D oraz urządzeniach CNC. Po zamontowaniu na śrubie trapezowej pozwala na przenoszenie liniowe obciążeń w dwie strony przy niskiej prędkości obrotowej. Wysokiej jakości materiał, z którego wykonano nakrętkę zapewnia dużą precyzję przesuwu. Pozwala to na uzyskanie lepszej jakości wydruków 3D i dokładniejsze działanie frezarek CNC.

Nakrętka na śrubę trapezową 8 mm

Nakrętka na śrubę trapezową.

Szczegółowe wymiary nakrętki

Szczegółowe wymiary nakrętki.

Zastosowanie nakrętki

Nakrętki z kołnierzami na śruby trapezowe są powszechnie wykorzystywane w urządzeniach, które wymagają bardzo dużej precyzji w trakcie pracy. Znajdziemy je m.in. w: 

Specyfikacja nakrętki

  • Materiał wykonania: mosiądz
  • Kompatybilna ze śrubami trapezowymi o średnicy 8 mm
  • Skok gwintu: 2 mm
  • Średnica kołnierza nakrętki: 22 mm
  • Średnica otworów montażowych w kołnierzu: 3,5 mm

Nakrętka na śrubę trapezową 8mm

Grubość kołnierza mosiężnej nakrętki na śrubę trapezową wynosi 3,5 mm. Z kolei całkowita długość nakrętki wynosi 15 mm. Długość dłużej części znajdującej się za kołnierzem to 10 mm, natomiast krótszej 1,5 mm.

Precyzyjne wykonanie gwintu zapewnia swobodne wkręcanie i odkręcanie śruby trapezowej. Skok gwintu jest równy i odpowiednio głęboki, dzięki czemu nakrętka jest stabilnie osadzona i porusza się na boki. W codziennym użytkowaniu przekłada się to na wydajną i płynną pracę. Kolejną zaletą nakrętek na śrubę trapezową 8 mm jest cicha praca oraz minimalne tarcie w trakcie pracy, co bezpośrednio wpływa na zredukowanie do minimum ilości ciepła wytwarzanego podczas eksploatacji.

Dodatkowe informacje o nakrętce na śrubę trapezową

Opisywana nakrętka na śrubę trapezową, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji przez długi czas zachowuje pierwotne właściwości i wymiary. W praktyce oznacza to precyzyjne działanie drukarki 3D lub frezarki CNC.

W sekcji elementy do budowy drukarek 3D, oprócz nakrętek i śrub trapezowych, oferujemy także inne podzespoły, dzięki którym zbudujesz własne urządzenie drukujące w trójwymiarze.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.015 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Nakrętka na śrubę trapezową 8mm

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Miro K. 06.02.2022 Potwierdzony zakup
Precyzyjnie wykonana
Paweł 09.10.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: