Łożysko liniowe RJMP01-08 do drukarki 3D

Indeks: AMS-18942 EAN: 5904422355104
Łożysko liniowe stosowane w drukarkach 3D. Tuleja wykorzystywana jest w przesuwie elementów drukarki, które poruszają się ruchem liniowym po prowadnicach. Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, nie jest więc podatny na korozję. Łożysko jest samosmarowne, nie wymaga dzięki temu dodatkowej obsługi w postaci regularnej lubrykacji. W trakcie pracy nie powoduje hałasu. Średnica wewnętrzna łożyska wynosi 8 mm. Produkt wykorzystywany jest głównie w drukarkach typu RepRap.      
Łożysko liniowe RJMP01-08 do drukarki 3D
9,90 zł
8,05 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Łożysko liniowe RJMP01-08 do drukarki 3D

Łożysko liniowe stosowane w drukarkach 3D. Tuleja wykorzystywana jest w przesuwie elementów drukarki, które poruszają się ruchem liniowym po prowadnicach. Produkt wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, nie jest więc podatny na korozję. Łożysko jest samosmarowne, nie wymaga dzięki temu dodatkowej obsługi w postaci regularnej lubrykacji. W trakcie pracy nie powoduje hałasu. Średnica wewnętrzna łożyska wynosi 8 mm. Produkt wykorzystywany jest głównie w drukarkach typu RepRap. 

Łożysko liniowe RJMP01-08

Łożysko liniowe RJMP01-08.

Szczegółowe wymiary łożyska

Szczegółowe wymiary łożyska. W ofercie dostępna jest również tuleja o średnicy 10 mm.

Zastosowanie łożysk liniowych 

Łożyska liniowe znajdują zastosowanie w licznych urządzeniach wykorzystujących technikę przemieszczenia liniowego. Od ich precyzji zależy dokładność ruchu poszczególnych elementów przesuwnych urządzeń. Łożyska, mające zazwyczaj formę niewielkiej tulei, znajdziemy między innymi w:

  • Drukarkach 3D
  • Frezarkach CNC
  • Ploterach
  • Sorterach

Specyfikacja łożyska 

  • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
  • Łożysko samosmarowne
  • Średnica wewnętrzna: 8 mm
  • Średnica zewnętrzna: 16 mm
  • Wysokość całkowita: 25 mm

Łożysko liniowe RJMP01-08 do drukarki 3D

Łożysko liniowe RJMP01-08 to model przeznaczony przede wszystkim do wykorzystania jako element do budowy drukarek 3D korzystających z technologii przesuwu liniowego. Model RJMP01-08 został zaprojektowany do współpracy z wałkami liniowymi o średnicy 8 mm, natomiast oferujemy także wersję przeznaczoną do wykorzystania z wałkami liniowymi 10 mm.

Odpowiednio dobrane i starannie wykonane łożysko liniowe pozwala zapewnić stabilne podparcie wałka, co umożliwia swobodne obracanie się elementu i zachowanie pożądanego położenia w każdej pozycji. Pozwala to zapewnić większą stabilność pracy drukarki 3D oraz uzyskiwanie bardziej precyzyjnych detali podczas drukowania.

Praktyczne i trwałe łożysko do drukarki 3D

Dzięki specjalnej konstrukcji, łożysko liniowe RJMP01-08 do drukarki 3D jest samosmarowne. Element został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dlatego jest odporny na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, nawet przy intensywnej eksploatacji.

W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy do budowy drukarek 3D, takie jak wałki liniowe, dysze, czujniki filamentu, koła oraz paski zębate, prowadniki do przewodów i wiele innych. Oferujemy również szeroki wybór filamentów, żywic światłoutwardzalnych i innych materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.005 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Łożysko liniowe RJMP01-08 do drukarki 3D

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Vlastimil 23.03.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
polecam

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: