Konektor z gwintem M10 do rurki teflonowej 4mm

Indeks: AMS-18954 EAN: 5904422355227
Konektor PC4M10 pozwalający na podłączenie rurki PTFE do hotendu drukarki 3D. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału, co zapewnia długą żywotność produktu. Konektor z jednej strony zakończony jest gwintem M10, służącym do montażu w korpusie hotendu. Z drugiej strony znajduje się ruchomy plastikowy wpust rurki PTFE o średnicy 4 mm, której głównym zadaniem jest transport filamentu z ekstrudera do hotendu drukarki 3D. Szybkozłącze pneumatyczne ma wysokość 18 mm i szerokość 10 mm.
Konektor z gwintem M10 do rurki teflonowej 4mm
6,50 zł
5,28 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Konektor z gwintem M10 do rurki teflonowej 4 mm

Konektor PC4M10 pozwalający na podłączenie rurki PTFE do hotendu drukarki 3D. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału, co zapewnia długą żywotność produktu. Konektor z jednej strony zakończony jest gwintem M10, służącym do montażu w korpusie hotendu. Z drugiej strony znajduje się ruchomy plastikowy wpust rurki PTFE o średnicy 4 mm, której głównym zadaniem jest transport filamentu z ekstrudera do hotendu drukarki 3D. Szybkozłącze pneumatyczne ma wysokość 18 mm i szerokość 10 mm.

Przedmiotem sprzedaży jest jeden konektor

Przedmiotem sprzedaży jest jeden konektor.

Szczegółowe wymiary konektora

Szczegółowe wymiary konektora (mm).

Specyfikacja konektora PC4M10

  • Materiał wykonania gwintu: metal 
  • Materiał wykonania wpustu: plastik
  • Wysokość całkowita konektora: 18 mm
  • Szerokość całkowita konektora: 10 mm
  • Rozmiar gwintu (montaż w hotendzie): M10
  • Kompatybilny z rurkami PTFE o średnicy 4 mm

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również konektor z gwintem M6 oraz rurki PTFE o średnicy 4 mm w kolorze białym i niebieskim.

Konektor z gwintem M10 do rurki teflonowej 4 mm

Konektor jest przystosowany do łączenia hotendów wyposażonych w gwint M10 (takich jak E3D V6) z doprowadzającymi filament do dyszy rurkami teflonowymi o średnicy 4 mm, które są wykorzystywane na przykład w takich modelach drukarek jak Prusa i3 MK3S czy Creality Ender 3.

Konektor jest odporny na zmiany temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne, dlatego cechuje się wysoką trwałością nawet podczas intensywnej eksploatacji drukarki. Wpust konektora jest wykonany z plastiku, natomiast pozostała część elementu (gwint) jest metalowa.

Szeroki wybór elementów do budowy drukarek 3D

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór elementów do budowy drukarek 3D. Oprócz konektorów i rurek PTFE w różnych rozmiarach oferujemy także wymienne dysze, koła i paski zębate, silniki krokowe, radiatory, łożyska i wałki liniowe, czujniki filamentu czy prowadniki do przewodów.

W naszym asortymencie znajdziesz również ogromny wybór samych drukarek 3D stworzonych przez takich producentów jak Creality, Prusa, Zortrax, Urbicum, Anet, Flashforge, Dobot, MakerPi czy Snapmaker, a także filamenty oraz żywice światłoutwardzalne wysokiej jakości.

Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.008 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Konektor z gwintem M10 do rurki teflonowej 4mm

4.3/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Marcin P. 03.07.2021 Potwierdzony zakup
Równa, precyzyjnie wykonana z mocna blokadą rurki / wężyka.
Jakub 05.03.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: